Jump to content
GIGN Forum

Iechekojiet Sho Te...


pwnz0r
 Share

Recommended Posts

teema bija par reperiem un kaapeec fiftijam uz skatuves sadeva pizdi

citeeju: "yodas_golfas May 28 2006 03:58:38

pizdu sitos resnos netiiros smirdiigos neegjerus(protams ne visi nigeri ir taadi) bet konkreeti sitie repaki z-balji vinjus staigaa lakatos kaa klauni dolbii gandzu un paliek taadi pasi leenie kaa snoop bljin besii pilla riiga ar sitaadiem tirlinjiem kas piipee zaali tikai tapeec ka tas ir stiliigi un to dara slavenie repaki blja nahuj pa purnu taadiem lohi ebucie pizdu tie stulbenji uzskata ka ir baigie reperi atklajusi tikai tagad kas ir 2 pac lohi attopieties vinjsh dahuja sen jau nospraadzis lohi blje kad bija dziivs juus ne suuda neviens nezinaajaat kas tas taads ir blja paprasi siem(""stiliigajiem"" repakiem apm no 11-17 gadiem kas ir BEASTIE BOYS ,vai RUN DMC vinji saka kas tas par suudU(tie lohi pat nezin ka taa ir repa klasika vieniigais ko zin ir 2pac no kura dziesmaas vairs nav ne smakas) BLJE KLAUSAAS TIK SAVUS eminemus ,fiftjikus uc meeslus JUUS STULBIE TIRGUS REPAKI SAPIRKUSI LEETAS PARPALAS STREET SHOPAA katram otrajam pa ielu ejot var redzeet MASS baiku lohi blje UN SEVI SAUC PAR REPERIEM PFFF SMIEKLI NAAK JUUS PAT NEZINAT KAS IR BEASTIE BOYS lohi repa klasika jums liekas ir fiftjiks blja besiiaaraa ti siikie idioti kas salikusi visur bildeees west side utt bljaaviens veemiens naak par sitik leetiem pakaljdarinaajumiem tirguu kepkas un NY kraasainaas baikas savilkusi weeeeeee smiley"

laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Labs! Man ar tas izraisa tik es vēl nēsmu tik tālu satrakojies smile.gif

Nesen es redzēju vienu tādu klaunu, kas bija saģērbies kā 50centīgais, pat bija papūlējies un pielīmējis plāksterus zem abām acīm smiliez.de_2125.gif , viņu tētiņš izlaida pie skolas no riita smile.gif skats bija labs!

Link to comment
Share on other sites

vairākas vietas pārlasīju 3-4 reizes, lai saprastu, kas ir domāts, bet tā arī nesapratu.

Tu ar to lepojies ?

Link to comment
Share on other sites

es nezinu, ka jums, bet man liekas, ka street shop katram dod tadu identitati, itkā viņsš būtu vienīgais tādu drēbju pārstāvis[sarkasms]..nu bac tu visi ir vienadi biggrin.gif ejot majas no skolas, katrs 5tais ir gerbies mass drebes, un visiem var jau pa gabalu pateikt ka dzeks ir nacis no street shop.. ai karoce lohi, man nenormali bei reperi tongue.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

Nez mangan patīk - tas ir kā bezmaksas cirka klaunu izrāde. Netīšām barčikā nācās noklausīties tādu džeku sarunu - nu vecīt tā rēcis nebiju sen. Vārdi kā Bičes un dūdi, yo yo un "uzsmoukot vīīdu" utt, tā vien plūda. Frāze "Eu pacii ejamuzsmoukot viidu!" ( kas ir pacii ?) un kas ir mass? Kaut kāds "Deuche uber snichel fur pro mucelflexen?"

Ps. Laikam es neesmu stilīgs !

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Ģērbties atbilstoši mūzikas stilam ir bērnīšķīgi un bezgaumīgi [ievērojiet, ka pasniedzu to kā faktu, nevis savu objektīvo viedokli].

Link to comment
Share on other sites

Nez mangan patīk - tas ir kā bezmaksas cirka klaunu izrāde. Netīšām barčikā nācās noklausīties tādu džeku sarunu - nu vecīt tā rēcis nebiju sen. Vārdi kā Bičes un dūdi, yo yo un "uzsmoukot vīīdu" utt, tā vien plūda. Frāze "Eu pacii ejamuzsmoukot viidu!" ( kas ir pacii ?) un kas ir mass? Kaut kāds "Deuche uber snichel fur pro mucelflexen?"

Ps. Laikam es neesmu stilīgs !

nesaprotu vacu valodu, bet ''Mass'' ir apgerbu firma.

nu labi es varbut drusku pārspīleju sakot ka man besī reperi sorry.gif , bet man nenormali besī tie visi kas staiga ''mass'' drebes, un izskatas tik vienadi.. jak eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

lol street shop'aa tirgus dreebes tongue.gif

ko tad bljed dariit tiem 11-17 gadiigiem, iet uz palaco italiu iepirkties?

sapirkties armani un maras shmotkas?

labāk esmu piem. reperis nekā kkāds apdolbīts metālists, kas izskatās pēc miroņa un kuram uz visu ir pohuj dry.gif

Link to comment
Share on other sites

bet man nenormali besī tie visi kas staiga ''mass'' drebes, un izskatas tik vienadi.. jak eusa_think.gif

blood, man tieshi taapat... ieraugu taadus un acis spraagst aaraa. TIK PRETIIGI! nevaru vinjus ciest, jo vinjiem ir taada dreebes (sakars?)

p.s. visvairaak man besii dviinji "mass" dreebees - tik vienaadi

p.p.s. kas ir "mass"?

Link to comment
Share on other sites

Visvairвk man patоk tas, ka ieliek kkвdu pidiтa rakstu par reperiem, un visi, kuru рis raksts ir aizskвris(laikam tie kas staigв MASS apмзrbв), sвk bezsakaєa dirst uz citiem mыzikas stiliem(рajв gadоjumв metвlu). bduh.gif

Man piemзram pofig, ka viтi staigв STREET SHOP`в pirktajos apмзrbos.

Link to comment
Share on other sites

Dzhekam tieshaam laikam laika gaitaa sakraajushaas daudz dusmas. Bet sava taisniiba jau tekstaa ir, arii ja tur bija daudz lamuvaardu un nebija pieturziimju..

A bet ko lai dara, lai jau vinji dziivo, ja patiik.

Link to comment
Share on other sites

labāk esmu piem. reperis nekā kkāds apdolbīts metālists, kas izskatās pēc miroņa un kuram uz visu ir pohuj dry.gif

Kas ta veikalos drēbes pietrūkst?

Tu domā ka ieejot veikalā tev jāpērk vai metālista vai repera kostīms?

Varētu padomāt ka līdz 18gadiem visiem ir jaizvēlās starp metālu un repu.

Link to comment
Share on other sites

Dzhekam tieshaam laikam laika gaitaa sakraajushaas daudz dusmas. Bet sava taisniiba jau tekstaa ir, arii ja tur bija daudz lamuvaardu un nebija pieturziimju..

A bet ko lai dara, lai jau vinji dziivo, ja patiik.

Var jau sākt pa vienam izsist un iedurt ar nazi mugurā zīmīti, lai tā vairs nedara. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Čalim sava taisnība ir, man personīgi nav dusmas uz tādiem tipiņiem,

bet labi pasmieties par tādiem, jau var gan.

Manuprāt, teksta autors bija domājis tādus tipiņus,

kādi bija salikti te vienā iepriekšējajā topikā.

______________________________________ smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Čalim sava taisnība ir, man personīgi nav dusmas uz tādiem tipiņiem,

bet labi pasmieties par tādiem, jau var gan.

Manuprāt, teksta autors bija domājis tādus tipiņus,

kādi bija salikti te vienā iepriekšējajā topikā.

______________________________________ smile.gif

Man akala skiet ka vinsh bija domaajis , tos te , kas te pusei ir avataros 50'cent i tagdale ...... bet jaa uz ielas katrs 5 staigaa ka taads hip - hop zvaigzne ! new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

ir jau smagi ar tiem wanna-be reperiem, kuri ir sastopami uz katra solja vecriigaa... cik vinji izskataas no malas smiekliigi, bet pashi juutas tik kruti, aj, lai jau pashi sevi pataisa par aakstiem...

ps: pain thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...