Jump to content
GIGN Forum

Freeki


Disable
 Share

Recommended Posts

Atbildes uz bieþâk uzdotiem jautâjumiem:

- Gribu slotu: Tad palasi sho te

- Gribu tiesiibas serverii: Privati neko nedodu, gribi kaut ko? Naac te.

- Bet esmu forsh un gribu tiesiibas, vai uzliksi? Plzzzzzz!!!!1!!11!11: nee

- PLZ novaac banu, es neesmu vainiigs!: Palasi ðajâ sadaïâ augshejos (svarîgos) topikus...

- PLZ novâc banu, es vairs tâ nedarîðu: Aizmirsti...

- PLZ palîdzi man uztaisît serveri (vai vienalga kaut ko citu): Visu nepiecieðamo informâciju var atrast forumâ lietojot meklçtâju un smadzenes. Vai arî lietojot tanti googli.

Ja nemaldos k-kam gign foruma bija raxtits k-kas lidzigs. . .

Link to comment
Share on other sites

http://www.poppydog.com/forum1.do?id=34000...o%3Ftiid%3D7882

es kautkadas klanu majas lapas skatoties atradu, ka ar vini taisa all star game gluzhi ka gign, nu ok tas nav tik traki, ka dzekam fantazija nestrada, bet nosaukt komandas par pamatskola un visusskola[*pasmej].. neticu, ka pashi vini to izdomaja zaban.gif

P.S. disable tavs avatars kustas manas muzikas ritma laugh.gif

Edited by m3phi5t0
Link to comment
Share on other sites

lol psc

necenties noliegt, ka neesi iejaukts! laugh.gif

man patiik vinju dizains - smukas zilas kraasinjas. dazhviet tur ir labi kraasu efektinji, kaadu nav gign. briizhiem mani paarnjem liela nepatika pret shiem ''kopeeshanas policistiem'', piemeeram, disable, kursh ienjeemis galvaa sho domu, ka atrodot kaarteejos ljautinjus, kuri njem labu piemeeru no pieredzes bagaataa un ilgpastaavoshaa gign, guus iespeeju novaakt statusu ''magjisks daunis''. kauns! ne jau viss gign'aa ir veidots ar pashu izdomu. mad.gif

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

necenties noliegt, ka neesi iejaukts!  laugh.gif

man patiik vinju dizains - smukas zilas kraasinjas. dazhviet tur ir labi kraasu efektinji, kaadu nav gign. briizhiem mani paarnjem liela nepatika pret shiem ''kopeeshanas policistiem'', piemeeram, disable, kursh ienjeemis galvaa sho domu, ka atrodot kaarteejos ljautinjus, kuri njem labu piemeeru no pieredzes bagaataa un ilgpastaavoshaa gign, guus iespeeju novaakt statusu ''magjisks daunis''. kauns! ne jau viss gign'aa ir veidots ar pashu izdomu.  mad.gif

Par to "maģisks daunis" man ir pilnigi vienalga! Man vienkarsi kretine tie kas njem cita tekstus nu labi lai kope bet ne vards varda kas vini pasi nemak k-ka to tekstu savadak uzraxtit! k-ko iznemt araa un k-ko ielikt ieksa!

Un "xXx" nav iejaukts 100% vins jau ar tadiem botiem nespeletu vinu serveri pings ~200

Un tapat tas dizains naw ne vinu veidot neka prosta noka4ats no neta kas tur baigi liels darbs paris pogu spiedieni un majas lapa roka atliek tikai uzinstalet!

Edited by Disable
Link to comment
Share on other sites

es brīnos kāpēc disable te var kaut ko rakstīt ja viņam teorētiski ir 150% warns? blink.gif

interesanti, ka viņš liek linku, kur kaut kas tiek kopēts no gign, pats esot reālais eņģelis. Lai gan piesiet viņam nekādu kopēšanu es īsti nevaru, man tomēr kopēšana neizraisa tik lielu riebumu, kā tāda debīla reklamēšana ar ko Disable pavisam nesen aktīvi nodarbojās.

tā kā tā lapa vairāk neiet, tēma slēgta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...