Jump to content
GIGN Forum

kartes


Recommended Posts

nu kas tas ir ka GIGNaa nav jaunas mapes >> taaa saak likties ka te tikai 4 mapes mapcyclaa ieliktas >>

dust dust2 inferno un aztec !!

vajag kaukaadas jaunas mapes > nu jau saak paraadiities ar deagle5 un vajag lai var kaukaa taa ka disteraa >> peedeejaas 7 mapes kas speeleetas nevar uzlikt !

kaukaadas votes un nominations lai var likt !

piem aim_map *** kaukaadas iceworld > tank mini_militia un citas ! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif , gign.lv ir top3 labaakais servaks latvijaa .

Tu domaa ka tauta grib iceworld ? (exept bots & lames) , ok aim_map ir laba mape , bet ne prieksh 20 purniem !

Kartes ir daudz , piranesi , tundra , oilrig , tu tikai ieveero dustus utt .

Daudzi sheit speelee lai uzlabotu skill (man pat 4tus'aa vieglaak speeleet nekaa gign biggrin.gif ) , un iceworld nav karte kuraa var uzlabot skillz .

chuvax , admini veelas tieshi shiis mapes , ja gribi ice tad ej uz cs.zb.lv un tamliidziigiem servakiem !

Link to comment
Share on other sites

nee , nee labaak ej uz danar.itl.lv [baigi labais servs]

Link to comment
Share on other sites

man taa nedaudz imponee ka juus te kauko vaaraties pa karteem.

1) es neesmu worms un mapcikli nevaru izmainiit

2) pat ja es to vareetu, es nedariitu

3) man pofig

4) worma pofigs ir divkaarshs maneejais pofigs

5) vinsh arii neko nedariis

6) un pareizi dariis

nu ok dirst shaadi kaa es visi maak. BET. Ko es vareetu pateikt visiem jauno mapju gribeetaajiem. Figu. Nebija iipashi gari. Nu.. komooooooooon - NEVIENAM iznjemot kaadus 20 cilveekus nebuus veelme tur iipashi iepaziities ar kaukaadaam jaunaam karteem. +tie 20 cilveeki nekad kopaa nespeelees. 2 vai 3 augstaakais. Liidz ar to speeleetaaji vienkaarshi izies jo vinjiem kljuus garlaiciigi. Starp citu mini_militia uz 20 speeleetaaju servera var piedaavaat tikai idiots.

A taadiem kaa blizards es vareetu pateikt... hmmm Figu! Vo tieshi taa. Ok taas standarta kartes ir interesantas. Vinjas var speleeet un speeleet, bet tomeer, vismaz manupraat (un daudzupraat attieciigajos gadiijumos) piranesi, havana, office, dust, italy, awp_map2, predator(vai kaa to sniega karti sauca), vertigo u.c. arii ir tiiri speleejamas kartes. Taaka nav nekaada pamata atstaat tikai taas.

Enivei - savas idejas + domas par mapcikla mainiishanu varat atmest. Varbuut ir iespeejams noraadiit kaadu informaaciju par karti un varbuut (es atkaartoju "varbuut") vinja tiks ielikta mapciklee.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif to sniega mapi sauca par de_survivor

nu vispar zinu 2 normalas mapes peec manaam domaam. viena no taam ir cs_rats ( varbut arii cs_rats2, peec taa 2 varetu spriest ka otraa ir labaaka biggrin.gif ) bet nu de_rats mape ir diezgan forsha viss notiekaas vanasistabaa kur viena pusee visaados skapjos un zem vannas saak ct un otraa pusee ts... ct ir jaaizglaabj hosti. pietam taa telpa ir reaali milziiga jo pashi cilveeki ( ct un ts ) ir baigi mazinjie taakaa zhurkas.

veel varu piedaavat aim_map_usp taa peec manaam domaam ir stiliiga mape kuraa gan ct un ts skraidelee ar usp.. noteikti ka daudzi zina bet man liekas ka labaaka par deagle mapi.. kaut kaa forshaak un paarskataamaak bet princips taads pats noshaut pretinieku biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

aim__map_usp >>laba karte >> multikill buus daudzi >>uz 20 speeleetaajiem pavisam jautri buus...

rats ir tie$i mape prieksh gign baaigi milziigaa un tur var dariit ar visu >> AWP m16 ak un visiem iero4iem ko grib ! ir jautri ! T saak skapii a CT zem vannas vai citaa skapii !

Link to comment
Share on other sites

Es ar abaam rokaam par aim_map_usp. Man USP`a ir miiljaaka (par Eagle).

Buutu jauki, ja ik pa laikam piemestu kaadu jaunu/sen nespeeleetu/interesantu karti. Vismaz uz laiku. Tad veelaak vareetu balsot/lemt par atstaashanu vai dzeeshanu.

P.S. Jaunaas kartes nebuut nav obligaati likt mapciklaa, vinjas var nomainiit (vote/am), lai cilveeki leenaam pierod. Vieniigais jaapublicee pieejamo kartshu listi.

Link to comment
Share on other sites

karoche ir ieteikums... ja jus gribat redzet jaunas mapes uz GIGN, tad liekat sheit iekshaa linkus uz vietaam kur var nokachat kartes, pie tam lai tur varetu redzet arii skriinshotus no karteem un velams arii kaukadu apraxtu (piemeram cik cilveki var spelet vienlaiciigi)...

teixim mini_militia ir kruta karte, bet stienis rodas tajaa lietaa, ka tur var spelet laikam 4vs4 max... vai kaukas lidziigs (6vs6 mosh)

if (links[x] && skrinshots[x]) {

worm_will_parse_link(links[x]);

} else {

kaukada_hujova_funkcija_kas_pasuta_dirst(links[x]);

}

Link to comment
Share on other sites

Worm OK! bet nezini kas pa fishku ka nevar novilkt map no servera [ cs.gign.lv ] ??? no citiem varu! tu kaut ko esi uzmochiijis lai nekachaa ?

redzeeju vienaa serverii [aizmirsu] ka AMX pats automaatiski taisa restartus peec 1 raunda! varbuut paskaties vai tev taada fishka ir! [ nebus charaks ar tiek kas prasa tiesiibas deelj arr! ] smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm... nu par aim_map_usp ...mekleeju...mekleeju...bet diemzheel, par nozheelu neatradu nekaadas bildes sad.gif

bet rekur maza listiite ar paaris mapiiteem, uzspiezhot uz aim_map_usp var pastiities kuros serveros pashlaik taa mape tiek speeleeta un ja ir veeleeshanaas patesteet smile.gif

http://dslrcs.clanspace.com/hlmaster/map.php

sheit var noka4aat mapi: http://www.heidenauer-bienenstock.de/dl_en...30c44c941bc37c8

Link to comment
Share on other sites

jeeee buus dazhas jaunas kartes GIGNaa :))

Worms labs-->ieliks kartes jaunas un varbuut otro servaku uztaisiis !!

Vajag vel cs_rats2 ! Kaads nevar atrast ?? davai man tagad uz nedeelju fakinais provaideris nogrieza aarzemju netu :((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...