Jump to content
GIGN Forum

Gag


Recommended Posts

Gribētu, lai manai listei pievienotu xgag, tadējādi varēšu bāst zeķi mutē denjam un vel daziem kuri nemitīgi varās pa mic, ieskaitot extreemo(kad bus piedzēries) biggrin.gif

Aaa jaaa var ari xllama ,tas ta lai dazreiz papriecatos, jo tomer admina darbs nav no tiem veiglakajiem cool2.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

rec ali cool2.gif vajadziigaa lieta lai aizveertu mutes tadiem ka hago ! man ari vajag lai var smile.gifwink.gif

vinjam tik pretiiga balss dry.gif , nez no kaadiem laukiem vinsh

p.s. pilniibaa atbalstu ali labi adminee un biezhi speelee

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

es atvainojos, ka es piespamoju alija topiku, bet taa ka ieveeroju xeq`a postu augshaa un negribeejaas taisiit jaunu topiku.

es gribeeju uzprasiit, ko lai ar vinju dara? it ka jau vinsh dazhreiz pagajusha laikaa paraadaas serverii. nu labi, es saprotu, ka vinjam nav reg nicks, bet tomeer, vai tad nebuutu vinsh jaabanno? gaaja agraak runa par to, ka uz vinja ip jau bja bans, acimredzot tagad vairs nav bans, un taadejaadi var tikt serverii. un attieciigi par to vinsh butu pelnijis banu. jeb?

velreiz atvainojos, ka nav pa topika teemu.

Link to comment
Share on other sites

es atvainojos, ka es piespamoju alija topiku, bet taa ka ieveeroju xeq`a postu augshaa un negribeejaas taisiit jaunu topiku.

es gribeeju uzprasiit, ko lai ar vinju dara? it ka jau vinsh dazhreiz pagajusha laikaa paraadaas serverii. nu labi, es saprotu, ka vinjam nav reg nicks, bet tomeer, vai tad nebuutu vinsh jaabanno? gaaja agraak runa par to, ka uz vinja ip jau bja bans, acimredzot tagad vairs nav bans, un taadejaadi var tikt serverii. un attieciigi par to vinsh butu pelnijis banu. jeb?

velreiz atvainojos, ka nav pa topika teemu.

Tev nav vienalga, kada jega cilat to temu atkal, tach lai spele, jo cik atceros runa ari bija tada, ja chalis velas sakt no jauna spelet bez reg nicka, tad lai to ar dara.

Link to comment
Share on other sites

Tev nav vienalga, kada jega cilat to temu atkal, tach lai spele, jo cik atceros runa ari bija tada, ja chalis velas sakt no jauna spelet bez reg nicka, tad lai to ar dara.

Tad jau teorētiski sanāk, viņš ziedo naudu un spēlē itkā nekas nav bijis dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...