Jump to content
GIGN Forum

Video Karte


Recommended Posts

' date='May 17 2006, 14:31'] Varbūt viņai arī ir nosaukums, es tiešām neko no tā visa nesaprotu.

tad vislabāk ir konsultēties ar pārdevēju. Mans favorīts ir tas, kurš m79 kad ieiet iekšā sēž pa kreisi, jau kādus 5 datorus esmu pie viņa nopircis. Zinošs čalis. A par karti, tas jau atkarīgs no tā, kas ir laba cena. teiksim 220 ls par geforce 7800 GT man likās laba cena smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1.pinky geforece 4 ir peedeejais , vecais suuds un vinsam ir tikai iena versija

macho loti gudri 7800 18.gif

kr4 tev mo6 kautkads siikaak jaapasaka piem kaads tev procesors un maatesplate

nu piem varu nopirkt geforeve 6600

ar normaalu cenu tika 100 paari ls vai radeon kaadu 6500 seeriju arii 140 ls min

Link to comment
Share on other sites

Bla ,nu jūs jau te zagnuļi.Izskatās ka man pašlaik ar savu veco karti te vispār nav ko meklēt.Stāv kautkāds radeons 128 mb apgraizīts,vārdu apgraizīts dzirdēju no sava datormeistara smile.gif,ko tas nozīmē īstas jēgas nav.No blakus kanāliem dzirdēju ka ,ka tas 6600GT ir ok pat ļoti.

Link to comment
Share on other sites

Taaka pats arii neko nejeedzu no tadaam lietaam, prasiju lai pazinja paliidz.

Njeemu caur Paranoya kompi - shis man sakomplekteeja un uztaisija zoliidas atlaides - pa 384Ls panjeemu.

AMD Athlon 64 Processor 3200+, 2.04 GHz

NVIDIA GeForce PCX6600 512MB

1024 MB (DDR SDRAM)

Abit maates plati

HDD - 200gb

DVD+/-RW

Case 400W

Video panjeemu par 67.20 - nevaru suudzeeties - ieksh bf2 uz max grafikas - 1024 - iet taa ap 50fps

Isteniiba vel vajag 1gb rama lai pilniiba izspiestu visu no kartes.

Link to comment
Share on other sites

nu man liekas ka lidz 150 latiem var dabuut arii 6800 GT, ja labi meklee, ieteiktu piemest veel kaadus 50ls un panjemt jaunaakas paudzes geforcu, tobish 7xxx! ieguldiiijums naakotne wink.gif aa un vispaar jaunaajas vidio kartes naak uz citiem slotiem, taaka niegraabies peerkot i-net veikalaa!

a man ir 5700fx smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...