Jump to content
GIGN Forum

Dragi


shtepseletajs
 Share

Recommended Posts

Es pieturee6os pie topika (neesmu visus postus 6ite lasiijis smile.gif )

Tatad neesmu lietojis narkotikas .. nu vismaz ne taas "nopietnaas" smile.gif vienigais, ko esmu meginajis taas ir cigaretes (tas bija ap 9 gadu vecumu XD.gif tagad, protams, ka nepiipeeju) .. taas taa kaa buutu tuvaakaas pie narkotikam .. alkoholu te laikam piemineet nevajag, bet esmu noproveejis daudzus taa veidus un muuzham palik6u pie alus cool2.gif

Vieniigais, kas 6timmee ar CS, ira alus smile.gif .. tad, kad bi6kinj iraa galvaa iedevis un kad veel apjeedz, ka tie zaljie cilveecinji ira Teroristi nevis NLO

Par paareejaam speeleem nezinu .. meeginiet un redzeesiet pa6i wink.gif

visiem klepotaajiem - ja IR ko teikt tad shis quote ir piemeers, ja nav tad pakluseejiet. nah kult suudus bez vajadziibas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cho ta gandriz visos postos saskatu VAAJU meegjinaajumu atdarinaat to gigna chominju, kursh sakompileeja tiinju probleemas.

sakompilēju es, bet jāatzīst, ka šeit ir daudzi posti, kas ir lieliski paši par sevi un kuriem nav nekāda sakara ar manām tīņu problēmām happy.gif

man patīk, ka tu tēlo kaut kādu baigo gramatiķi un labo cilvēku, pats nerakstīdams pareizi. Vislieliskākais piemērs

1. "inteRrese" nevis "intrese"

lol. interesē, nevis inteRrese laugh.gif

bet tu tiešām esi stulbs, ja iedomājies, ka te kāds lieto narkotikas, lai labāk spēlētu csu smile.gif

beef - naajsiks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

sakompilēju es, bet jāatzīst, ka šeit ir daudzi posti, kas ir lieliski paši par sevi un kuriem nav nekāda sakara ar manām tīņu problēmām happy.gif

man patīk, ka tu tēlo kaut kādu baigo gramatiķi un labo cilvēku, pats nerakstīdams pareizi. Vislieliskākais piemērs

lol. interesē, nevis inteRrese laugh.gif

bet tu tiešām esi stulbs, ja iedomājies, ka te kāds lieto narkotikas, lai labāk spēlētu csu smile.gif

beef - naajsiks wink.gif

1. ir vaards "interese" un "interesē".

1.1. ok - tur ir divi "r", bet tu neesi tik stulbs, lai nesaprastu, ka tas nav nezinaashanas, bet neuzmaniibas deelj.

2. ja uzmaniigi palasiisi - sapratiisi, kaapeec uzbraucu par gramatiku. tas bija tikai iemesls.

3. un es nebuut nedomaaju, ka te kaads lieto narkotikas, lai LABAAK speeleetu cs. es jautaaju vai kaads, kas lasa sho forumu (tie paarsvaraa speelee datorspeeles) lieto narkotikas, jo, kaa jau teicu, sheit atseviskjos avataros, nikos, parakstu bildees un citur paaraadaas kaashi, marihuaanas lapas u.s.w.

kaut vai uz taa Abramsa, kas tikko iepostoja kaut ko stulbu par jebalu.

4. tajos labajos postos es neesmu iedziljinaajies, bet tiinju probleemas gan lasiiju. vispirms reecu es, tad viss kabinets, veelaak jau viss birojs. tachu tagad cilveeki shitajaa forumaa censhas tevi atdarinaat un tas spiid cauri un ir smiekliigi. tu to vareetu vinjiem ieskaidrot. jo vinji - droshi vien, kaa tu pats - citos neklausaas.

Link to comment
Share on other sites

Ble tu esi debils vai ka????  smiliez.de_2469.gif

Ja baigi intrese kas un ka ej uz "Narkalogijas Centru" un prasi !!!

Dabusi skaidru un tieshu atbildi,nac musu bara un arstejies puika...

izlasi vēlreiz šo postu un padomā 2x vai tur ir "interese" vai "interesē". Man liekas, ka tik stulbs, lai nesaprastu, neesi.

Un man nav gluži skaidrs, ko tev dos atbilde "jā" vai "nē" uz jautājumu "vai jūs lietojiet narkotikas?".

un es nesaprotu kāds tam visam sakars ar tīņu problēmām. Neviens te necenšas mani atdarināt...

Link to comment
Share on other sites

Tu te uzsac temu par narkotikam,beigu beigas maci mums dzivot!!! violent1.gifsmiliez.de_2469.gif

vai tad par narkotikaam nedriikst runaat? varbuut es rakstu diplomdarbu par datoratkariibu, narkoatkariibu un sho abu atkariibu hibriidu.

tagad vareeshu mieriigi teikt, ka narkodatoratkariibas hibriids nepastaav vai arii pastaav ljoti retos gadiijumos.

vairaak par 20 reply, bet tikai 1 (viens) normaals.

AMD

Link to comment
Share on other sites

vienigais, ko esmu meginajis taas ir cigaretes (tas bija ap 9 gadu vecumu [...]

man bija lidziigi tikai ap 8 gadiem, papa uzcienaaja un peec sekmiigas aizriishanas to vairs neesmu megjinajis.

narkotikas nelietoju un cs paljaujos uz pasha skill bez modifikaacijaam.

palasot tos postus varu secinaat ka štepselētājs ir kaarteejais cilveeks ''parastais'', kursh ienaacis gign.lv jeb machomenu videe tiek nodirsts un izsmiets no liktenjaliidumnieku puses, jo ir savaadaaks un nedaudz normalaaks.

mani secinaajumi:

krish - āKSTS;

beef - spameris.

Link to comment
Share on other sites

vai tad par narkotikaam nedriikst runaat? varbuut es rakstu diplomdarbu par datoratkariibu, narkoatkariibu un sho abu atkariibu hibriidu.

tagad vareeshu mieriigi teikt, ka narkodatoratkariibas hibriids nepastaav vai arii pastaav ljoti retos gadiijumos.

vairaak par 20 reply, bet tikai 1 (viens) normaals.

AMD

Labi, ka savus reply nepieskaitīji pie normālajiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mani secinaajumi:

krish - āKSTS;

beef - spameris.

secinājumi par tevi - parasts vidusmēra stulbenis.

shtepseleetaaj, ja tu norādītu iemeslus (kaut vai to pašu diplomdarbu), tad tevi varētu mēģināt saprast, bet jautājums kā tāds "vai tu lieto narkotikas?" izklausās vienkārši smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

varbuut.

Neviens te necenšas mani atdarināt...

bet tu esi cirvis.

Iekopēšu atvaļinājuma iemeslu arī te, lai man nesāk uzbāzties par citādi domājošo diskrimināciju.

es sapratu par ko man iedeva atvaljinaajumu, bet par ko man iedeva veel +10% bridinaajuma liimeni?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Un Tev ir atvaļinājums.

Iekopēšu atvaļinājuma iemeslu arī te, lai man nesāk uzbāzties par citādi domājošo diskrimināciju.

Tātad bana iemesls:

"Negācijas izpaud savādāk, kā aizvainojumos. Konstruktīva kritika tikai palīdz uzlabot kvalitāti, trula diršana noved pie bana. Apdomā to 5 dienas. "

Link to comment
Share on other sites

izlasi vēlreiz šo postu un padomā 2x vai tur ir "interese" vai "interesē". Man liekas, ka tik stulbs, lai nesaprastu, neesi.

Un man nav gluži skaidrs, ko tev dos atbilde "jā" vai "nē" uz jautājumu "vai jūs lietojiet narkotikas?".

un es nesaprotu kāds tam visam sakars ar tīņu problēmām. Neviens te necenšas mani atdarināt...

1. par "interesee" - kljuuda bija raksturiigi iztruukstoshais burts "e". pilniigi vienalga kaada galotne.

2. atdarina gan - tu palasi taa ciitiigaak. man, veerteejot no malas, taa skjiet - es iepostoshu paaris piemeerus. pamekleeshu labaakos. un par tiinju probleemaam es tev izteicu atziniibu - droshi vien kaudzeem esi taadas sanjeemis. bet arii es izmantoju izdeviibu.

3.

var atbildeet kaa shveiks: "nee - dzeru tikai rumu"

var atbildeet "narkotikas nogalina"

var atbildeet "ir pieduroshi speeleet cs apkuurienaa, tikai jaaatrod kaads nuubserveris, lai buutu arii fragi"

var atbildeet "shad tad nedeeljas nogalee apeedu kaadu ripuli, bet cs nekaadaa gadiijumaa tad nespeeleeju". tad speeleeju GTA godmodee, jo tur kriminaalaaka vide un neviens nebano par chiitiem.

var atbildeet "uzseedos uz adatas, jo csaa mani visu laiku novaac ar scout"

var teikt arii "jaa"

un arii "nee"

Link to comment
Share on other sites

Lielakajs ko esu izdarijis sarijies tableetes un noglukojis sutku neguleejis un iemeta mani nark centraa...... rolleyes.gif

ar zaliiti ari gadas saskarties cool2.gif

EDIT : nah vispar vajag tas narkotikas nekad nemeiginaashu nu varbuut pameiginashu anfitaminu vareetu saka draugi ka baigi labi nu hvz....

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

Lielakajs ko esu izdarijis sarijies tableetes un noglukojis sutku neguleejis un iemeta mani nark centraa...... rolleyes.gif

ar zaliiti ari gadas saskarties cool2.gif

EDIT : nah vispar vajag tas narkotikas nekad nemeiginaashu nu varbuut pameiginashu anfitaminu vareetu saka draugi ka baigi labi nu hvz....

robijs viljamss teica: "mana laimiigaakaa diena muuzhaa bija taa, kad es 1mo reizi pameegjinaaju extasy, peec tam, jaaatziist, es gandriiz nomiru". to vinsh teica, kad bija aarsteejies no atkariibas.

tikai nedomaajiet, ka es esmu RW fans.

taapeec jau cilveeki pateeree narkotikas, jo taas dod forshas sajuutas, bet probleemas, ko taas rada ir milziigas. taapeec nah meegjinaat amfetamiinu, ja liidz shim neesi to dariijis.

Link to comment
Share on other sites

1. par "interesee" - kljuuda bija raksturiigi iztruukstoshais burts "e". pilniigi vienalga kaada galotne.

kļūda bija arī galotnē, jo tas bija domāts kā darbības vārds, nevis lietvārds, tā ka nevajag fleitēt, ka vienalga kāda galotne.

Nu neatdarina mani. Es esmu lasījis ļoti daudz visādus pakaļdarinājumus, gigns ir salīdzinoši labi apmeklēts, tā ka daudzi visādi debīli pakaļdarinājumi ir bijuši, šeit cilvēki vienkārši dzina jokus, ar tīņu problēmu komentēšanu es tur neredzu nekādu saistību.

Un, jā, par tām problēmām esmu dzirdējis ļoti daudz labus vārdus smile.gif

Tik un tā, kaut kādi sīkie, kam ir svarīgi kaut ko uzrakstīt vai pakrāt postus (pagaidām visi neskaitot allworthu, kas ir atbildējuši) tie arī atbildēs, pārējie domās, kam tas ir vajadzīgs un, neredzēdami iemeslu, neko neteiks.

Link to comment
Share on other sites

robijs viljamss teica: "mana laimiigaakaa diena muuzhaa bija taa, kad es 1mo reizi pameegjinaaju extasy, peec tam, jaaatziist, es gandriiz nomiru". to vinsh teica, kad bija aarsteejies no atkariibas.

tikai nedomaajiet, ka es esmu RW fans.

taapeec jau cilveeki pateeree narkotikas, jo taas dod forshas sajuutas, bet probleemas, ko taas rada ir milziigas. taapeec nah meegjinaat amfetamiinu, ja liidz shim neesi to dariijis.

no vinja rodas atkariiba (antfitamina) ar laiku nejau taa tikai tev ir nereaals speeeks un tu taads aatrs esi cik es esmu redzeejis tev ir nereeeeaalaakaa energija tikai no riita labi nejuuties bet tas taa es jau toreiz no taam taableteem gandriis sajuku prataa jo man taadi gluki raava psc man pa dziivokli staigaaja milziigi spalvaini tarantuli vari iedomaaties un dzenas tav pakalj shock1.gif

Edited by mikis
Link to comment
Share on other sites

kļūda bija arī galotnē, jo tas bija domāts kā darbības vārds, nevis lietvārds, tā ka nevajag fleitēt, ka vienalga kāda galotne.

Nu neatdarina mani. Es esmu lasījis ļoti daudz visādus pakaļdarinājumus, gigns ir salīdzinoši labi apmeklēts, tā ka daudzi visādi debīli pakaļdarinājumi ir bijuši, šeit cilvēki vienkārši dzina jokus, ar tīņu problēmu komentēšanu es tur neredzu nekādu saistību.

Un, jā, par tām problēmām esmu dzirdējis ļoti daudz labus vārdus smile.gif

Tik un tā, kaut kādi sīkie, kam ir svarīgi kaut ko uzrakstīt vai pakrāt postus (pagaidām visi neskaitot allworthu, kas ir atbildējuši) tie arī atbildēs, pārējie domās, kam tas ir vajadzīgs un, neredzēdami iemeslu, neko neteiks.

par "interese(e)" es vairs neko neteikshu, jo pats labi saproti, ka piesienies pie siikumiem. es arii piesienos pie siikumiem. bet, cik saprotu, tu nevari uzrakstiit postu BEZ piepishanaas vienalga kam wink.gif

shajaa topikaa tevi atdarina beefs un moby. un tas, kas 1. reply iedeva. palasi tos postus.

piem. moby citviet dirsh pavisam pieklaajiigi - bija iespaids, ka vinsh nekad nav lietojis necenzeetus vaardus. bet sheit "taads ganga bratella aizpagaashnedeeljnozonasizlaidaparlabuuzvediibu

Link to comment
Share on other sites

nafig uzreiz taa skaitaas atdarinaashana, ja kaads grib kaut ko aspraatiigu uzrakstiit!?

toch daunis sad.gif

pareizi tu saki "grib uzrakstiit". bet nesanaak.

meegjina atdarinaat, lietojot liidziigu sarkasmu un ironiju, kaa macho, nekautreejoties gaazh MATu lielaa daudzumaa, kas ir raksturiigs macho, vienkaarshi dirsh virsuu pa taisno - pa teemu vai ne pa teemu - arii raksturiigi macho.

Link to comment
Share on other sites

pareizi tu saki "grib uzrakstiit". bet nesanaak.

meegjina atdarinaat, lietojot liidziigu sarkasmu un ironiju, kaa macho, nekautreejoties gaazh MATu lielaa daudzumaa, kas ir raksturiigs macho, vienkaarshi dirsh virsuu pa taisno - pa teemu vai ne pa teemu - arii raksturiigi macho.

te nu tu atkal parādīju, ka esi īpaši apdalīts daunis. man tevis žēl console.gif

tāpēc iespraud savā pakaļā, kura ir govs pakaļas lielumā, acteku vai inku cilšu bultu un nomirsti vienreiz...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...