Jump to content
GIGN Forum

Pirmā Istaba 4


Recommended Posts

visu izdariiju kaanaakas viss takaa iet ieeju cs panjemu karti a shis never valjaa takaa es cancel buutu uzspiedis. kas par probleemu vareetu buut . es veel pie karteem paskatiijos tur takaa taa karte ir, bet vinja nau taada kaa paareejaaas mad.gifblink.gif

kadas ir parejas un kada ir taveja paskaidro

Link to comment
Share on other sites

visu izdariiju kaanaakas viss takaa iet ieeju cs panjemu karti a shis never valjaa takaa es cancel buutu uzspiedis. kas par probleemu vareetu buut . es veel pie karteem paskatiijos tur takaa taa karte ir, bet vinja nau taada kaa paareejaaas mad.gifblink.gif

Acīmredzot neizdarīji gan, jo neiet!

Un kas ir ar tām pārējam? Viņas lielākas/mazākas izmērā nekā tava?

Cita atšķirība nevarētu būt, vismaz ne tāda ko tu viegli pamanītu!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
odish man viena probl!!1 smiliez.de_2477.gif es esmu visu izdariijis un tad spiezu pat no tas programmas man ta map ie t bet kad Export to .Map un Export again un ielieku cstrike/maps tos failus vijni counterstrike neparaadas pie newgames~~~ lam.gif

Ārprāts kur var izrat tādu debīlu domo ka jāliek map fails cstrike/mapes .Vnk paņem bsp failu un pārliec uz cstrike/maps smile.gif nu 4ista tu lam.gif esi!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
normaali... karochi izdariiju visu pareizi, mapei errorus nekaadus nemetaa aaraa, saaku testeet, labi, shait varu, nopirkt itemus (kautkaa) varu, bet... kapeec es nevaru paiet? meegjinu kautkur aiziet nevar, staavu tikai uz vietas. plzz help...

Pasties vai neesi sevi ielicis kādā brushā(solidā) iekšā, nu piem. zemē. Kaut vai tikai daļēji...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mazs jautajums! ka uzlikt function? kur arodas function izveele?

nav tāda function izvēlne

ir tikai entity un brush entity

func_... var iedot brush entity - tas ir tu uztaisi brush'u vai vairākus, to(s) iezīmē(select) un "tie to entity"(Ctrl+T)

parastais entity ir tas ko uztaisa ar entity tool (Shift+E)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

es uzspiežu compile, itkaa visam izziet cauri apmeram 1 sekundē, iemet mani spēlē, un izmet ārā.. wtf? un maps folderii man nav .bsp fails tikai .map fails.. kapēc tā? errori itkaa nav tikai šis - Unknown option "Editor\tools\hlrad.exe"

Link to comment
Share on other sites

es uzspiežu compile, itkaa visam izziet cauri apmeram 1 sekundē, iemet mani spēlē, un izmet ārā.. wtf? un maps folderii man nav .bsp fails tikai .map fails.. kapēc tā? errori itkaa nav tikai šis - Unknown option "Editor\tools\hlrad.exe"

tieši RAD ir pēdējais tools kurš darbojas kompilācijā! tapēc nav brīnums ka nav BSP jo tieši tad to izveido.

pieliec opšenos to RAD, tāpat kā tools priekš CSG, BSP un VIS tev tur jau ir.

Link to comment
Share on other sites

Man viss stāv D:\games\Valve Hammer Editor (ar atstarpēm) un nav nekādu problēmu.

kompilēšanas secība ir:

csg (aprēķina ar tekstūrām saistītas lietas)

bsp (aprēķina kartes objektu ģeometriju ) parasti šeit atrod tā saucamos LEAK un vis un rad tiek automatiski atslēgti.

vis

rad

bsp fails tiek izveidots jau otrajā stadijā, bet vis un rad to papildina ar gaismu un ēnu kalkulācijām. Es advancetajā kompilācijas logā parasti atslēdzu vis un rad, lai varētu ātri uzkompilēt karti un apskatīt spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...