Jump to content
GIGN Forum

Par Futbolu


Dream
 Share

Recommended Posts

Sveiki es tikaigribeeji paraadiit ko man peec Latvijas Turcijas speeles mircaa pateica Nak3d, peec taas speeles kuraa mees ar turkiem nospeeleejaam 2- 2. LATVIJA RLZ ja kas. =]

Tikai gribeeju paraadiit kaa var vilties cilveekos!!!

Vinsh mani bija izbanojis no sava kanaala jo es floodoju tjipa liekot uzrakstus lielus LATVIJA ircaa .

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> TEV IR PROBLEEMAS MANLIEKS

<Nak3D> ko?

<Nak3D> tev ir tev ir probleemas

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> LIEKU PATRIOTISKAS BILDES PAR LATVIJU TU MANI BANO PIDARS

<Nak3D> blee nu ne jau 100 reizes peec kaartas

<Nak3D> ej kaadam privaataa un ziimee taas bildes

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> nu un

<Nak3D> ko nu un

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> MEESNOPSEELEEJAM AR TURCIJU 2-2 UN BRAUKSIM UZ EIROPAS CHEMPIONAATU JA TU NEIVEEROJI LOSI

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> MEESNOPSEELEEJAM AR TURCIJU 2-2 UN BRAUKSIM UZ EIROPAS CHEMPIONAATU JA TU NEIVEEROJI LOSI

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> MEESNOPSEELEEJAM AR TURCIJU 2-2 UN BRAUKSIM UZ EIROPAS CHEMPIONAATU JA TU NEIVEEROJI LOSI

<Nak3D> man piedraazt// PEEC SHITAA TEXTA ES PALIKU AR MUTI VALJAA, vinsh man pateica apmeeram ka vinjam piedraazt par Latviju. Mans braalis bija gatavs vinju nosist tajaa briidii !!!

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> TEV CHISTA IR PROBLEEMAS

<[LV]Dream-dusmiigs-naked-dabuu> :DDDDDDDDDdd

<Nak3D> es to futbolu neskatos

Manlieks jebkuram sevis cieno

Link to comment
Share on other sites

Principaa pareizaakaa patriotisma izpausme ir piemauties pie katra pasaakuma, kura ir iejaukta Latvija - peedeejo meeneshu laikaa tie IMHO ir bijushi referendums, futbols un zemuudens tamboreeshanas 256-daljfinaals, kuram par godu dzeeru 6 dienas un notereeju kautkaadus 140 Ls. LV himnu nemaaku, toties maaku pie pirmaas iespeejas pietempties un kliegt turkiem/angliem/krieviem/visiem (atkariibaa no situaacijas) pa dirsu. Tie kas taa nedara, ir pelniijushi publisku nosmeereeshanu ar darvu, izvaartiishanu pa spalvaam, uzseedinaashanu uz stienja un izsuutiishanu uz urugvaju.

Sorry, bet nu nepatiik man shaada te tipiska profesionaala fana attieksme. Ja gribi piedzerties, dari to, man piemeeram tam nav vajadziigi attaisnojumi - a es par godu futbolam, par godu referendumam. Jaa, es arii gaidu hokji, piedzershos, uzvilkshu LV kreklu, blenziishu teljukaa kaadaa baaraa un mozhka arii izkraasoshos - bet nu es nespiediishu citus to dariit un nefloodoshu visaas iespeejamaas vietaas. Piemeeram man nav nekas pret futbolu, man ir prieks par Latvijas uzvaru - bet nu man paraadaas shaads taads riebums, kad es ieraugu, ka visi iespeejamie LV forumi/blogi kuros es meedzu postoties ir piedirsti ar postiem (parasti tas veel tiek arii rakstiits Caps`aa) tipa "LATVIJA UZVAR TURCIJU RULZZZZ" - nu neinteresee mani tas, ja es lasu kaadu forumu, kur tiek apspriestas piem. probleemas ar dzelzhiem - itsevishkji ja es taadu pashu postu esmu redzeeji veel 5 citos forumos. Kas buus naakamais - es zvaniishu uz 118, lai uzzinaatu cikos iet vilciens uz saulkrastiem un operatore pirms man patiekt laiku 10 min histeeriski blaus klausulee "LATVIJA UZVAREEJA TURCIJU" ?

Labi, shii sadalja saucaas spam, ir cilveeki, kurus tas interesee vairaak, ir kuri mazaak - bet taapat kaa nav vajadziigi 8 posti peec kaartas LV uzvar TURCIJU, principa pietiek ar vienu, varbuut arii mircaa nav nekaadas vajadziibas floodot?

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju jebkursh tev liktu banu par taadu floodu,po uz to , ka Lv tikusi uz Portugaali.Tas nav iesmesls taadai riiciibai,tipa baigais patriots nodirst cilveeku par to ,ka vinjam ir savaadaaki uzskati nekaa tev ?Te nu tu,vecais, auzaas galiigaas iebrauci bduh.gif

Link to comment
Share on other sites

viena lieta kas man tiiri jauki patika un kas lika manai sirdij dziedat:

Mans braalis bija gatavs vinju nosist tajaa briidii !!!

(nav labi.. saaku parak aizrauties ar quotoshanu..)

vai nebutu jauki, ja tava kanalaa kads ienaktu un saaktu floodoot "man ir piedzimis beerns, man ir piedzimis berns" un saktu bazt tev savas bildes sejaa. tachu IR sava ghimene jaaciena, ne? lai gan tas varetu but ne labakais piemers, bet varu deret ka taja briidi kad tu tur floodoji daudz vairak cilveku gribeja nosist tevi, neka tavs vienigais bralis gribeja nosist to naked. sheit nav amerika, kur patriotismu burtiski iedzen cilveekos. sheit veel ir cilveeki nevis aitu bars (aitu nevis jeerinju) un cilvekiem veel ruup savi pamat instinkti un tie vairak uztraucas par to vai kads ir uzbaziigs ar savam domam, neka nav uzticams valstij (alus tam kas to saprata). tur klaat.. chata.. stresoties par kaut ko? erm nu.. ka teiktu man pazistams cilveks ar vienkarshi idealo shii varda izrunu - "tas tachu ir STUUULBI"

Surrounder starpcitu vai baznica.lv ar tada tipa posti bija? (nu tip LV RULZZ utt)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...