Jump to content
GIGN Forum

Braucamais


worm
 Share

Recommended Posts

peec allwortha requesta, mans jaunais braucamais

parametri - toyota celica 2L turbo dzineejs, 210 zs, pec neoficalajiem testiem liidz 100km/h var 8 sekundees dabuut (iespejams ka labaak ja es nebutu pirmo robu nochakarejis smile.gif )

rijiigs maita, izskatas ka kaadi 15 litri uz 100km or smthin

user posted image user posted image user posted image

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izskataas labs smile.gif. Tad nu mees ar wormu taa kaa esam sarunaajushi paskrieties. Man buus jauns bembis 1996. gada 318is kupeja ar M paku. Plaanotais papiiru sakaartoshanas laiks otrdiena vai treshdiena un tad jau tik uz kaadu skrieshanaas vietu. Ja nekas nenojuks, ielikshu sava aparaata bildi un tad kaadaa topikaa vareetu likt stafkas biggrin.gif.

Link to comment
Share on other sites

Izskataas labs smile.gif. Tad nu mees ar wormu taa kaa esam sarunaajushi paskrieties. Man buus jauns bembis 1996. gada 318is ar M paku. Plaanotais papiiru sakaartoshanas laiks otrdiena vai treshdiena un tad jau tik uz kaadu skrieshanaas vietu. Ja nekas nenojuks, ielikshu sava aparaata bildi un tad kaadaa topikaa vareetu likt stafkas biggrin.gif.

butu labak m3 panjemis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ir OK, tikai uzlabot jēga ir tikai vizuāli, un arī nevajag pārcensties, jo tagad baigi piesienās ejot tehnisko. Pie tam tie noteikumi TA ar katru gadu ciešāki paliek it īpaši priekš tūnētājiem. so skaties, ka neapdedzinies, jo var nākties ņemt kaut ko nost. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa dampis jau smuks

Latvijaa pirki?

pachuksti cenu?

ir doma kautko uzlabot?

4500 euro, paldies kreditoriem senchiem biggrin.gif cerams paris gadu laikaa atmaksashu visu thumbsup.gif

uzlabot... mhh.. japieliek signalizacija un japanjem kasko apdroshinashana, a to pa nakti uz ielas kaut kaa bail atstaat... pashu braucamo apgreidot pagaidam netaisos, jo iepriekshejais saimnieks izskatas nevaaji iegruudis tajaa klaburkastee ir... vienigi mani tracina sportiskais sajuugs - reali CIETS un pa riigu braucot kaaja nogurst, naaksies kaut ko tur safixeet

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nezinu man vairaak imponee tas , ka vasaraa tu vairs nevareesi tik daudz cilveekus ar vienu vešanu liidz ezeram aizraut , jo shitais ir mazaaks sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm bij viena celica noskatiita pa 4000euro melna, sakjiileeta, tik naudas nav un arii neapskatiiju dziivajaa.

pirkums ir labs, cena pienemama, kvalitaate ar gan jau, jo japaanju motori daudz un ilgi tur.

buutu forshi dabuut testbraucienu, bet gan jau, ka paaraak daudz prasu?

pie sajuuga gan jau ,ka pieradiisi.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

hmm bij viena celica noskatiita pa 4000euro melna, sakjiileeta, tik naudas nav un arii neapskatiiju dziivajaa.

pirkums ir labs, cena pienemama, kvalitaate ar gan jau, jo japaanju motori daudz un ilgi tur.

buutu forshi dabuut testbraucienu, bet gan jau, ka paaraak daudz prasu?

pie sajuuga gan jau ,ka pieradiisi.

ja Latvijā, tad 100% jau nojāta strītreisā!

To worm, ja būtu vēl sporta atsperes un stoikas būtu super, jo tad būtu kā kartings! man patīk cieta mašīna. Ciets sajūgs tas ir strunts tev par piecīti uztaisīs mīkstāku.

Link to comment
Share on other sites

lol rofl omfg

maneejo mazuliiti (94. gada seat cordoba) nevienam nepaarspeet. kabinu krustojumos visiem bembjiem (tas gan taapeec, ka apkaarteejie visi pirkushi savas tiesiibas kaukaadaas leetaas turku bodiitees). katraa zinjaa maneejaa ar 2. reizi izgaaja apskati un ir doma kaukad ielikt atkal magnetolu (pidari nariki), lai var normaali chiksas vizinaat

yoyoyoyo mees juus krushiijat

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...