Jump to content
GIGN Forum

Esmu 4iiteris


Guest blody
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Tatad gribeju atziities , ka jau 2 gadus speeleju uz gigna ar wh un veel ka iisteniibaa esmu 8 gadiigs un ka man ir 10cms.gif pa peedejo meenesi jo nesen nopirku vakumpumpi

Luudzu nenobanojiet mani - es laboshos ! Luudzuuuuuuuu

smiliez.de_2524.gif

mans

W

H

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

bled nu pasties tak filminjas no linkiem nevis spamo kaukaadus smailijus peec 3 sekundeem kad esmu ielicis topiku  dry.gif

visas 3 ir cjip ka never valja smile.gif

The page cannot be displayed ...

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

nee, viss okej, saakumaa prasiija loginu un tad kad ierakstiija "blody" un viss aizgaaja, kaa par briinumu arii aatri nolaadeejaas.

bet taa jau liekas, ka bus vien tevi jaabano sad.gif wh + aimbot stabili.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

reeciigaakais ka divi vienaa vietaa - taa 4ista man nekad nav bijis ir bijushas sharas pa vienam nevis divi katram 1 lode wink.gif veelreiz sorry par to tizlumu ar erroru - es times nekad dziivee neesmu lietojis vnk nezinu kas un ko, kaadreiz to blody.times.lv pieregoju jo kauko ar php mutiiju kad bija 11 or so gadi

btw im curious cik ilgs laiks paies kameer kaads tos failus izdzeesiis laugh.gif

lola es taa pastukoju ka es vnk nepareizu linku ieliku kr4 linki changed un pass arii taa ka juus neko no4akareet nevareesiet smiliez.de_2477.giftongue.gif

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

He he.. bet es pat neierubiju no kurienes novāci. tajā mapē nospēlēju 4:18 .. likās ka nekas vairs nav neparasts..

P.S. man krāns tik pat garš- es šitā pat novēcu 2 hs caur sienu nukē, viens bija Bucher kuru novācu naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...