Jump to content
GIGN Forum

Psychostats Uz Tava Web!


Recommended Posts

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif tev ir savs trakeris, bac es vienkārši mokoš sāpēs no smiekliem kad tev ir trakeris es trakeri pa 10 minūtēm varu uztaisīt, tur jau nav ko mācēt paņem gatavu skriptu un tik vālē(pārtaisi) un viss iet kā vaig.

Kā arī ja tev neiet kaukas ar PS tad liec tikreizes kamēr viss strāra

Edited by valchers
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mad.gif Nja easy ir uzbuvet savu trakeri, bet 4akars pectam ir ar visam tiem orgialajiem shitiem, jalasa tie doc, ka piemeram bittorrent un jalabo, jabaz viss sawejais ieksha, itseviski pisos ar doc announce.php tur ielikta uploud saikne bija uz kawtkadu citu trakeri, ne tikai tas vien sql error utt, uztaisit katrs muljkis war, bet noturet lai viss iet ir gruti, ka piemeram lai nonjemtu tos shitus kag jagaida piemeram 48 h lai nowilktu torrentu utt Te varetu turpinat un turpinat.....

Tikai pasakiet ka var uploudot staus vai ari updeitot. Nu man viss iet pieregistreties ari war ieejot serweri, bet piemeram ielogojoties web newar ielogoties, tjipa lasot apksha pamacibu prieksh lohiem sapratu ka esot jagaida kautkads laiks lidz kads kawtko izdarishot, kas tu jadara sad.gifviolent1.gif

Edited by 7sky*Lenys
Link to comment
Share on other sites

Jihaha skiet ka aigaja paldies neparko, nu lab lab senks tew norkizz, waina bija ta ka man bij diwi logs folderi viens bija

D:\Program Files\Valve\cstrike\addons\amxmodx\logs tas bija uzlikts pirms tam un tagad ieliku to server.cfg log on un paradijas cstrike mape logs mape laugh.gif

Senks ari tam kursh uzrakstija ka jaieraksta log on smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bljin shito gan jums jazin plz kads pasakiet ka dabut lai rada to cilvecinju kad panjem uzspeiz uz profila, nu tur japaradas tam bildem 2 bet man naw, vinji janolade tapat ka kartes ??

unsure.gif m4a1 Hitbox un Combined Weapon Hitbox smile.gif

Link to comment
Share on other sites

psychostats2_pip.sma , ko tas plugins dod , un vai vinjsh vispar ir obligaats.... jo es uzlku visus status... un saliku un saliku log failus , no cita servera un palaidu kip to stats.pl , iegaju psychostatos , un itka tur bija viss tie playeri kas bija tajos log failos....

Tapec vai tie psychostats2_pip.sma ir obligats !??

Link to comment
Share on other sites

dry.gif Tu isti norkizz neesi sapratis, nu ka dazi iznjemumi ir tadi kuriem never valja lapu, bet lielakjai daļai ver laugh.gif Nu un tas ir viss, vienkarshi domaju ka tu zinasi kas pa lietu, ta jav viss sance paldies tev, bet vienam, cik noprotu ar svaku pc, vai lenu netu never valja psy stats

Link to comment
Share on other sites

Varu paliidzeet cilveekiem kam neraada to psstats webaa. Ja jums ir kompim uzlikta rus vai kautkaada cita valoda nevis english, tad neraada, jo pssstatiem nav taadu fontu un php kodi konfliktee. Psstatu webs ir buuveets uz english. Tikai sitaa valoda nav taa pati ko raada lejaa stuurii karodzins. Sitaa ir jaamaina control panel/regional and language options. tam logam buus triis apakssadaljas ar nosaukumiem: Regional options, languages, advanced. Pie regional options samainam tikai 1majaa dropdown listaa uz english (united kingdom), otrais dropdown lists var palikt taads kaads ir. Tad apakssadaljaa advanced dropdown listaa uzliekam uz english (united kingdom). Un apply un ok. Noteikti prasiis restarteet PC. Taa arii daram. un tad visam vajadzeetu iet. Ja neiet tad rakstiet seit.

Link to comment
Share on other sites

Bljin shito gan jums jazin plz kads pasakiet ka dabut lai rada to cilvecinju kad panjem uzspeiz uz profila, nu tur japaradas tam bildem 2 bet man naw, vinji janolade tapat ka kartes ??

unsure.gif m4a1 Hitbox un Combined Weapon Hitbox smile.gif

Tas tapees ka tev ieraksta nepilniigus logfailus. Vinjos nav mineets damage un hits un parejas huinjas kas vajadziigas. Karo4e psstatiem lidzi naaca failinji kas bija jaaiemet cs mapee. Vinji saucas: awards, clantags, logdata, weapons. Sitie failinji noraada csam kas jaaraksta iek$ logfailiem. Ja sitie tur nav tad tas arii ir iemesls kapeec neraada jo vienkaarsi db nesanjem datus ko likt hitboxaa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

,Jul 3 2006, 20:34]a man ir jautaajums sad.gif gan jau pats tizlaakais ko esat dzirdejusi bet ar ko to instal.pl atvert ? sad.gif

paskat!!!!!

2. Tad ejam Te un novelkam ActivePerl attiecīgi savai OS, Windows nemam MSI un instelējam virsū.

Nu, kad ieinsteleesi, tad tev ies!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...