Jump to content
GIGN Forum

Muahahahahahha.


Jurko
 Share

Recommended Posts

Tagad ir atvēries draugiem lv jauns šits, kaut kāda balsošana par bildēm. Kā man patīk visiem likt 1 balli! smile.gif

1/2 stundas laikā pāris simtiem cilvēku sadirst viņu veiksmīgi krātās balles! smile.gif

devil.gif

Ieteiktu visiem, kam ir liekas 15-20min paspaidīt uz visām bildēm 1! smile.gif

Tik labi ap sirdi paliek! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ooo, es arii tikko ieveroju sho jauno iespeeju, biju maigi sakots saakumaa shokeets, nodomaaju, kas pa suudu, ka es toch to neizmantoshu, bet, ja labi padomaa, tad laba ideja, jaasaliek vieninieki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Draugi nospikojuwi no face.lv (laikam)

grib paarvilinaat pilniigi visus pie sevis.

Tavidraugi.lv jau gandriiz pazuda deel draugiem.lv (neaceros kaa tur iisti bija, bet tavidraugi.lv iesuudzeeja draugiem.lv tiesaa)

P.s jaajiet man ar salikt visiem 1 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

jurko, tu esi padomājis par sekām, par to ka mazām meitenītēm pēc tam sirsniņa sāp? iedomājie, tu 4fun saspaidi 1niniekus un tad mazai meitenītei viss albūmiņš ir izbojats, viņa atnāk uz skoliņu un satiekas ar draudzenītēm un tās uzjautrinās par to, ka mazajai meitenītei ir tik slikti novērtētas bildes - ar tik zemām atzīmēm. mazajai meitenītei sāp sirsniņa un viņa meiteņu tualetē pārgriež vēnas vai nožņaudzas ar zeķubiksēm... da tu vispār par sekām domā?

P.S. jāiet paspaidīt vienīši smile.gif

ha-ha (atskan ļauni smiekli un lēnrocis pazūd dragiem.lv virzienā)!

Link to comment
Share on other sites

Da tie d.lv jau kadu pusotru gadu ir palikushi debili, senak (pashos pirmsakumos, kad vel lielaka dalja nezinaja par tadu saitu), vareja normali ieet un sarakstities, tagad tur ir tik nevajadzigas fichas saliktas ieksha, kad pat vairs nav velme iet vinjos ieksha. Un ja, redzeju ari, kad var tagad nobalsot par bildem, tas man uzreiz atgadinaja face.lv, gan jau pec kada laicinja vares ar pieshkjirt pa 0.35 ls augstaku vertejumu, lai iekjutu kautkada frikina topa.user posted image

Link to comment
Share on other sites

ble, ar to autoclickeru problemaatiski, taas bildes ir dazhaada lieluma un attieciigi tas mans iemiiljotais smailiks ar vieninieku pa virsu meedz mainiit savu atrashanaas vietu unsure.gif

Tā nav problēma. Var uzlikt lokeišenu ( XD.gif kā tas vārds izskatās), uz tieši spiešanas vietu.

bet nu jāskatās. cerams ka sanāks. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu un lol man vienalga.

bet tik daudzas tieshaam tos vieniniekus ir pelnijushas kaaaaaa var taada resna cuuka ar 10 riepaam uz veedera apseesties peldkostiimaa un nofocheeties un veel ielikt internetaa ? un veel suutit gaisa buchinju?

Link to comment
Share on other sites

Nu kā var meiteni nosaukt par resnu cūku! Nu lai viņa ir apaļa, kāda tev tur daļa? Varbūt vienkārši ignorē, bet nu šitā jau nav smuki runāt! eusa_naughty.gif

Nu bet ja viņai tiešām ir 10mit riepas uz vēdera un viņa ir peldkostīmā un nofočējusies un vēl ielikusi bildi internetā un tev sabojājusi apetīti vai vienkārši uzdzinusi rēku. smile.gif

Nekas jau nav pret korpulentiem cilvēkiem -

1. ir jāmāk sevi pasniegt,

2. nu tomēr, ir jāzin robežas. thumbsup.gif

EDIT: Jā, bet autoclicker bliež garām sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir atvēries draugiem lv jauns šits, kaut kāda balsošana par bildēm. Kā man patīk visiem likt 1 balli! smile.gif

1/2 stundas laikā pāris simtiem cilvēku sadirst viņu veiksmīgi krātās balles! smile.gif

devil.gif

Ieteiktu visiem, kam ir liekas 15-20min paspaidīt uz visām bildēm 1! smile.gif

Tik labi ap sirdi paliek! smile.gif

Veciit tu tak esi ljauns! Bet man patiik, buus jaaizmeegjina! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...