Jump to content
GIGN Forum

Lūgums Adminiem!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Ja jūs banojat kādu norādiet precīzu iemeslu vnk kad skatos caur xcheck nevar sapras vai viņam wh vai kas ir bijis jo uzrada piem Brīvs un vel visādus šadus vārdus. Ar šo gribēju pateikt, ka būtu vēlams, ja liktu konkrētākus bana iemeslus!

Paldies ! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

man vienmeer pec tam, kad esmu veerojis kaadu chiiteri ilgi, gribas uzrakstiit kaut ko suliigaaku, nevis vienkaarshi "wh", taada forsha sajuuta pasuutiit dirst chiiteru, nevis vienkarshi ar standarta fraazeem izbannot. bet nu var jau atmest sho ljauno ieradumu wink.gif

un vispaar es uz xcheck iipashi nepaljautos, bannot jau nu toch nevajag, ja kads ir ieprieksh bannots un uzraadaas xcheck.

Link to comment
Share on other sites

es iedalu chiterus vairakaas kategorijaas, katram ir arii savs bana iemesls

1. totaali nuubi ar norekoilu vai wh vai aimbotu dabuu iemeslu attieciigi wh+aim vai lidziigi

2. raspizdjaji un lidzigi zveeri dabu kadu jauku krievu lamuvaardu riizonaa, tipiskaakais ir LOX smile.gif

3. ipashi kuulhackeri kas pamanaas ar aimbotu noshaut 0.1 sekundes laikaa 4-5 kexus, lieto WH, norecoil un nosmoke/noflash dabuu jaukaako iemeslu - ataa

Link to comment
Share on other sites

laigan seit admins neesu bet komentaru iemest gribejas

1. worm iemesli tiesam labi, man pat smiekli metas tos lasot XD.gif

2. sava serveri lietoju ari isas frazes ka piem pidars etc smile.gif

Nevajadzēja.

Es esmu pedantisks, rakstu precīzu iemeslu, lai vēlāk vieglāk atcerēties konkrēto kadru. Ali, cepums man no tevis.

Link to comment
Share on other sites

Nez - es parasti norādu divus iemeslus

1. BUSTED (un nav jādomā kādas nacionalitātes viņš ir - lox, idiots vai smirdīgs utt - tur iir skaidrs)

2.Bana kārtas Nr ((#) manis nobanotais )

UN katrā ziņā nekādu lieku jautājumu nevaidzetu rasties - viss skaidrs

Link to comment
Share on other sites

norecoil thumbsup.gif Atšķirībā kā noregulēts, ir dzeki, kam vispār uz vietas stāv tas pricels un ne par mm nepakustas. Tomēr tādi ir reti, jo tai vietā ir feik kustība, rāda, ka pricels raustas, bet lodes tik un tā lido vienā punktā. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...