Jump to content
GIGN Forum

Izpārdošana!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Tāa tauta sarosās, sarosās ..... Cd/mp3 atskaņotājs Ls 15 ; Mecca bikses Ls 10 ; Scott Usa soma Ls 30 ; gf mx400 Ls 5 ; Ladētājs,datu kabelis Ls 5 ; velosipēds Ls 90 ;

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm... Nu mani tā soma laikam neinteresē. sad.gif

Man LMT jāsamaksā 39Ls parāds, ko neesmu jau izdarījis vairāk kā mēnesi.

Laikam nāksies iztikt bez somas, blood, un staigāt ar savu, kurai rāvējslēdzējam ir savs viedoklis par to, kad vērties vaļā - stipri atšķirīgs no manējā. upset.gif

Link to comment
Share on other sites

Soma ar rāvējslēdzi, kuram ir viedoklis. Pārdod japāņiem, lai izpēta un ievieš šādas HI-TECH somas visā pasaulē. biggrin.gif

Negribās te piespamot, tāpēc papildināšu šo poustu ar savu viedokli par zemāk rakstītio - ROFLMAO laugh.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif . Gandrīz vai sāku balsī ņirgt kabinetā biggrin.gif .

Link to comment
Share on other sites

Soma ar rāvējslēdzi, kuram ir viedoklis. Pārdod japāņiem, lai izpēta un ievieš šādas HI-TECH somas visā pasaulē. biggrin.gif

Blood, viņam točna ir savs viedoklis, domas un idejas.

Piemēram, kad skrienu uz autobusu, šamais izdomā man uztaisīt vienu "rāvējslēdzi, rāvējslēdzi, Tu man kaunu padarīj..." viņš klusiņām attaisās un izbirdina visus sūdus pa ielu. Nu tā forši, lai es nokavētu autobusu un cilvēku skatu un smaidu pavadīts vāktu izbirušus mēslus pa ielu.

Vienreiz es noskrēju kādus 150m , tad sapratu, ka džeks atkal ir kaut ko izdomājis, pagriežos apkārt - jā!!! Mana līdzi paņemtā paika ir izkaisīta 30m garumā. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaahaha Jurko roflita smiliez.de_2125.gif

Vispaar man arii agraak bija soma ar liidziigu raaveejsleedzeeju smile.gif 1reiz skreeju uz mikrinju, lai paspeetu un baigi steidzos gar ielas malu, te skatos pie manis piebrauc k-kaads businjsh un vadiitaajs skataas uz mani. Es taa bik samiizhos - paskatos pretii, vinsh saak k-ko pa krieviski muldeet, es iisti nesaklausiiju, domaaju, mosh cigareti prasa vai kaa, bet tad vinsh paraada uz muguru un es apskatos, ka man somai raaveejsleedzeejs valjaa cik tik plashi vien var smile.gif Visas klades staaveeja paraleeli zemei tajaa somaa, kuru katru briidi gatavas izkrist. Bet tomeer neko pazaudeejis veel nebiju, kopsh taa laika to raaveejsleedzeeju k-kur saanos taisiiju ciet (nu man 2 raaveejsleedzeeji bij), tad parasti nenaaca valjaa.

Link to comment
Share on other sites

jā, baigi forši, bet jūs varētu iet spamot citā topikā!

Nu mēs gaidam Ali Trakās Dienas, kad visām precēm būs 50% atlaide.

Tikmēr stāvam rindā un izklaidējam viens otru ar saviem piedzīvojumiem. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sarunāts Katram pircējam, kas iegādājas preci cenā lielāku par 5Ls davanā Olu 10mitpaka! Akcija spēkā līdz otrdienai! Kā arī Somas un Riteņa pircējam davanā nāk šnaucamāstabakas paciņa!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Sarunāts Katram pircējam, kas iegādājas preci cenā lielāku par 5Ls davanā Olu 10mitpaka! Akcija spēkā līdz otrdienai! Kā arī Somas un Riteņa pircējam davanā nāk šnaucamāstabakas paciņa!

Shitas labs laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...