Jump to content
GIGN Forum

Izpārdošana!


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Tu piemēram esi Rīga noskatijis kko pirkt, bet dzīvo kkur citur, tad veikalam pie tevis vajadzētu braukt? smiliez.de_2428.gif

nu piemeeram leedeetaaju es uz riigu nebraukssu pirkt, jo +veel cellss 20Ls, un laiks smile.gif

P.S. piemeeram es pirms peerku bikses taas pielaikoju new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dr.pain tad labāk atstāt sev, ja laidīšu vēl zemāk tas vairs nebūs man izdevīgi un to protams es nevēlos!

blygnis PM man iedoshu tel nr un visu sarunasim plējierim viss ok !

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Plējiers 1gadu vecs , bet juusots uzmanīgi atveda man viņu no ASV

Garantiju es tev varu iedot tādu , ka ja tu pats neko nelauzisi vins stradas vēl kādu laiku! Ieliec lādējamās bačas un uzlādēt viņas man liekas var pieslēdzot viņu pie strāvas viņas automātiski lādējās( īsti nezinu, jo pats lādēju ar parasto akumulātoru lādētāju)

Link to comment
Share on other sites

DiamondBack 04 gada venom modelis, bet no viņa orģināli ir palikusi tikai stūre un rāmis ! FSA bļodas , aizmg triplewall disks , 3daļīgie klaņi , abas bremzes , jauni apvalki , aimzg jauni bremžu kluči , pegas(bildēs nav pieliktas) , ir dokumenti ! CENA : 90 LS

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Soma ir ok, un man nenormāli vajag jaunu somu, bet nav naudas! sad.gif

Un par to, ka viņa ir vienīgā, jo Tu esi pirms gada viņu pircis Austrijā, tas ir LOL smile.gif

Met cenu nost!

Man vajag somu! Manējai rāvējslēdzējs pisās jau 3mēn! sad.gif

(viņa tač nav baigi novalkāta) ?

unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Jurko viņa vispar nav novalkāta un isskatas labi tākā ņem ciet jaunas @ LV šāda tipa maksā ~ 50ls boardsveikalā ! Varam sarunāt kādu dienu satikties varēsi apskatīties, ja intresē PM !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...