Jump to content
GIGN Forum

bljin.....


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Izkratiishu jums sirdi - riebj man ziema, tikko gandriiz rokas atsaldeeju....varbuut kaads man siltus duurainiishus vareetu uzadiit wink.gif

ps. un trolejbusaa stangas arii vairs nevar normaali palaiziit, meeli rauj klaat.......suuda buushana, adodiet nafig vasaru!

Link to comment
Share on other sites

zini baigaa saape, abas jau aiznjemtas - vienaa telefons, otraa maks ......taaka giadu citus ieteikumus jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

Gordon, tas tev taads ieteikums iz dziives ? smile.gif

vai nu tev taa virishjiiba ir drausmiigi liela, vai tas maks paraak biez, bet kaut kas iisti nav kaartiiba blink.gif

Link to comment
Share on other sites

vareeju jau, bet zini nav vairs tas vecums - rokas triis, talaak par vienu collu neredzu.....taaka izejas nav, buus vien tev man jaauzada tie duurainiishi wink.gif mani pirksti paljaujaas uz tevis

Link to comment
Share on other sites

stumbr un tu taa biezhi geetlinjos, varbuut naakamreiz paskaties man rozaa gumiijniekus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

i have an idea-uzvelc uz rokaam vilnas zekjes(tev tak' taadas ir!?)

Link to comment
Share on other sites

Gordon, tas tev taads ieteikums iz dziives ? smile.gif

vai nu tev taa virishjiiba ir drausmiigi liela, vai tas maks paraak biez, bet kaut kas iisti nav kaartiiba blink.gif

Es maku turu žaketes iekškabatā, jo tas man ir liels un piebāzts ar piķi biggrin.gif

Ar to tu sev noteikti pārdurtu kādu no savām mazajām oliņām. Savu lupatiņu, ko tu dēvē par maku, protams, vari turēt arī apakšbiksēs smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Es maku turu žaketes iekškabatā, jo tas man ir liels un piebāzts ar piķi?

vot redz Gordon tu esi tikai homo sapiena evoluucijas pirmsaakumos, jo visi sapratiigie cilveeki naudu nevis neesaa liidzi, bet tur to bankaa un liidzi nesaa tikai noreikjin karti tongue.gif

Bet tev savaa zinjaa ir taisniiba, mans maks nav nekaads biezais, jo liidzi nesaaju tikai vajadziigakas lietas - noreikji karti, dazhas aplieciibas un protams prezervatiivus smile.gif

ps. un pamegjini maku iedabuut stringos smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

ps. un pamegjini maku iedabuut stringos smiliez.de_2428.gif

wacko.gif m06 noreekjinu karti ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

vot redz Gordon tu esi tikai homo sapiena evoluucijas pirmsaakumos, jo visi sapratiigie cilveeki naudu nevis neesaa liidzi, bet tur to bankaa un liidzi nesaa tikai noreikjin karti tongue.gif

Ak tad tu esi viens no tiem suxeriem, dēļ kuriem veikalos ir jāstāv garās rindās, kamēr viņi par pelmeņiem un kefīru norēķinās ar savu dārgo norēķinu karti?! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...