Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet Cigaretes.


joni
 Share

Recommended Posts

vislabaakaas ciigas ir LM smile.gif man no marlboro mute paliek tada eljaina smile.gif bet nu es pipeju tikai pa tusinjiem kad esmu paalii

Es ar tagad tā cenšos, un sanāk ar diezgan normāli (pīpēt pa tusiņiem).

Smaržīgā (Harwest vaniļas or zemeņu cigarešu tabaka, Lukoil pa 3 ls) spārda pakaļas, tik man apnika ar viņām ņemties.

Link to comment
Share on other sites

arii bruunais baarklijs.

liekas, ka kko taadu, ko tu meklee ir pagruuti atrast, cik es esmu meegjinaajis visaadus shitus taa pat nekas taads, kas sniegtu lielu baudu un buutu aromatizeets, pie tam no kura nebuutu slikti nav atradies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Saku peec pieredzes, nesaac, taa buus labaak ... Pats tagad atmest nevaru !:((( Noziliiju 1pac dienaa, =\\\ tas saakumaa liekas kruti ka piipee, bet ar laiku tu gribeesi atmest, bet nevareesi .. !!

Bet taa piipeejamas ir marlboro ^^

Link to comment
Share on other sites

vispar zonini, kas te pipee gadeli vai varbut divus butu labak metushi nost.Nekas labs jau tas nav katraa zinjaa.Velak baigi atsaucas uz veselibu.Saku pec pieredzes...man jau tagagd ir gruti parvaret savu 7stavu... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Neesmu smēķētājs, bet reizi nedēļā, apmērma, tomēr gribās ievilkt kādu dūmu.

Bet tā kā nēesmu pieradis, man parasti, vienkāršas cigaretes liekas riebīgas.

Tāpēc es vēlētos atrast kādas sev piemērotākas cigaretes, no kurām es gūtu zināmu baudu, nevis sliktu dūšu un reiboņu galvā.

Trijos vārdos varu aptuveni raksturot cigaretes, kādas es vēlētos:

aromātiskas, vieglas un "garšīgas" happy.gif

Esmu provējis Parliament... šķiet pieņemamas, bet tomēr gribētos kaut ko aromātiskāku.

Iepriekš pateicos!

nuu es nezinu, pacik esmu smeekjeetaajs no piipeeshanas juutu zinaamu baudu, tas vairs nav taa pat taa jau ir vajadziiba...

bet par tevi runaajot ieteiktu uzsmeekjeet cigarellas, nezinu vai jums tur (kur?) tu dziivo paardodas taadas mazas cigarellas pa 15 kapeikaam, labi smarzho, garsho + plastmasas filtrs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...