Jump to content
GIGN Forum

Apgreids.


Pinky
 Share

Recommended Posts

xm tāpat vien nedod, cik esmu novērojis, x_cvote taču vajag tikai kašķīgiem un kaprīziem adminiem, kurus visi ienīst (kā man).

xb tieši varētu iedot, ja būtu tāda nepieciešamība smile.gif

P.S. kā es priecājos, ka gl.team ir bez votēm, jo viņi man mapē vidēji divas reizes prasa, lai uzmetu voti ^^

Link to comment
Share on other sites

nezinu, vai esmu pelniijis xb, bet chiiteriishus var atrast

lieliska taktika! noveerst uzmaniibu no paareejaam tiesiibaam, pasakot, ka, iepseejams, neesi pelniijis xb. liidz ar to taads nepieredzeejis chubriks vareetu nodomaat, ka ir tikai pashsaprotami, ka paareejaas komandas esi pelniijis. Tikai ne es...

p.s. esu maaciijies psihologjiju

Link to comment
Share on other sites

man veel nemaaca psihologiju sad.gif neesmu pelniijis teicu taapeec, ka nekad nebljaustos chataa, kad redzu chiiteriiti, vnk kluseeju.

edt: tomeer xb nodereetu. ir reizes kad es redzu ljaundari, bet vinsh aizmuuk, jo kaads ar xb vinju nenobano.

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

REC

nekaadu sliktu iespaidu nav par pinky, tieshaam klusaa attieciibaa pret chiiteriem un vispaar liekas diezgan nosveerts cilveeks, domaju ka xb var droshi dot, par xcvote gan neatbalstu, tad tevi visi ieniidiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

luuduz nesmejaties bet nezinu pa ko ir runa bet ir nojauta pa citiem modiem liidziigiem kaa amx zinu ka servos kuros ir vac nevar tik vienkaarsi lietot hackus ja gribi hackot pac uzhacko bet wh,cdh,aim tie neder jo tie straadaa arii kaa c-d un kad c-d on vin sh envar noka4aat to security

Link to comment
Share on other sites

Pinkijam taču agrāk bija xb, ne? Pazuda kopš saķeršanās ar krishu smile.gif, ja es pareizi atceros. Bet tas jau tā kā mazliet atgādina vielu nezūdamības likumu - Pinkijs kļuva zaļš (tas tā kā būtu "-"), bet krish savukārt kļuva zils (tas tā kā būtu "+"). Tātad, lai saglabātu līdzsvaru dabā un pieturētos pie fizikas likumiem, ja Pinkijam iedod xb, kas viņu atkal pataisa sarkanu, tad krisham arī jākļūst sarkanam? smile.gif Krish, tu gribi būt sarkans? evil6.gif

Labi, baigi gari nomuldēju bezsakarīgu tekstu. Tomēr, ja tā labi padomā, kaut kāds sakars tur bija. No manas puses jau būtu atbalsts Pinkijam, jo neesmu no viņa nekādas debīlisma izpausmes manījis, bet nu es jau saprotu, ka šinī gadījumā no rec / nerec nekāda labuma nav. TAS IR PERSONĪGI.

P.S. Mani tūlīt lamās.

P.P.S. Baigi labi novilku laiku. Padarīju darba dienu par kādām desmit minūtēm īsāku, dzerot kafiju un rakstot šo marasmu smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Allworth, tev neviens nekad nav teicis, ka esi biroja zurka (krisa)? XD.gif

es tev pastastis, kas notiek ar biroja zurkam...

...no sakuma tev dirsa paliks tuklaka un tuklaka, tad pirdieni paliks treknaki, tad tu driz nevaresi atrast kraninu un beigas ja ari atradisi, tad savos mazajos tuklajos pirkstos nevaresi vinu noturet biggrin.gif

a par Pinky - nezinu jeb 50/50 jeb nervi man ta liekas nebija riktigi no dzelzs.

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc šāda rayusa pousta man jāatļaujas mazu offtopiku uztaisīt smile.gif. Par biroja žurku sevi saukāju pats, citos vai nu neklausos, vai vienkārši neesmu ievērojis, ka kāds mani tā būtu saucis.

Bet tā kā rayus mani sabiedēja, tad iešu uz dirsas trenažierzāli, dzeršu pretpirdienzāles, lietošu vakuumpumpi un ieturēšu pirkstu diētu cool2.gif .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...