Jump to content
GIGN Forum

''extrimlii Dinked''


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

Sovakar GIGN serverii ap 10.30 @ de_dust2 , ''extrimlii drinked'' a.k.a ''extriimlii stupid'' ienaaca prataa vinja muuza genialakaa ideja noslayot bez reasona ! Karo4 nomainaas mape visi salien pa komandaam , gaidot RR visi skrien rushaa nu kipa warm up . Atvaacis tur akut kaadus 2 gabalus skreeju atraak uz prieksu mo6 vel kaadu pakert , jo pirms RR bija palikusas dazas sekundes . Tad peeksni skrienot ieraugu prieksaa 1 maneejais seez un merkee uz mani un nakosaja bridi vins mani nosauj ! Saprotu kadreiz gadas atraja rushaa kaadu saveejo pakert ta pasam ir gadiijies , bet vins mani nosava SPECIAALI !! neviena pretinieka nebija apkaart vnk nebija ko dariit !! Nu varteikt uzreiz pec manas naaves arii bija RR . Taka man ''extrimlii drinked'' nekad nav paticis un arii tadeel ka vins mani SPECIAALI nosaava , es izdomaaju uztaisiit rocket ! Dzeks uzlido gaisaa un boom . Saaku skriet , bet neizskreejis pat no baazes jau tieku NOSLAYOTS ! Un seit arii ir tas lielais jautaajums KAPEEC ???!!!

Vispaar jau saak apnikt GIGN neoficiaalais likums : '' Ja nelidiisi dirsaa ADMINIEm tu tiksi nodirsts ! ''

DEMKA -->> de_dust2

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

piedod sad.gif vainīgs sad.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

edit: nekā no tā ko izdarīju nenožēloju ... nošāvu viņu tikai tāpēc - pirmais kas bija pa rokai pirms automātiskā rr ... visi būtu sapratuši to , bet nu Mr.Kill nespēja ...

un aizdusmām par rocketu uzliku viņam atbildi: slay ...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

nee bet ta jau nav normalai balaviens mani jau 2. reizi GIGN serverii slay tadele ka es neizdariju taka ADMINAM butu labak ! jeb isak sakot es NELIDU DIRSAA !! Un par to saneemu nepamatotu SLAY ! ADMINI nav dievi ! Vini arii ir tikai playeri , kas uztur kartiibu serverii !!! <--- Manas domas ! Tadeel jau NAVI klanu ta nodirs jo mees NELIENAM DIRSAA !!!

Link to comment
Share on other sites

mhm navi klans baigi revolucionaatori tikai tapec ka neturaties pie noteikumiem un dirshat bezjeegaa skaitaties admindirsaaneliideeji:) un nestasti ka taa ir. kursh man nepartraukti naudu parskaita?biggrin.gif to arii var pieskaitiit pie dirsaa liishanas..

isti nezinu ko teikt par shito gadijumu tapec ka pats zini cik tas dazhreiz ir stuulbi skrienu skrienu kamer iet raunds pirms rr un kaut kads losis noshauj.parasti ja speciali darits uzlieku raunda sakuma pec rr rocku jo kaaapeec gan nee??speciali noshava ja arii pirms speles tipa akstoties bet prieksh manis taa nebija akstishanas gribeju norm paspelet. bet nu extriimli drinkd man liekas tev pasham vajadzeja saprast ka tu vinju noshaavi un tu par to sanjeemi sodu un tev nevajadzeju vinju slayot arii ja vinjsh varbut pieder pie tiem kurus vajadzetu slayot vienalga kad biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu man paskaidro ko mees esam tadu izdarijusi ?? Mees esam kadreiz serverii kadam bez iemesla dirsusi virsuu ?? Vai arii musm ir sakaapis galvaa ?? Nu saki kaadas ir tavas domas !! Manupraat nav tas ko mees ESAM izdarijusi , bet gan ko mees NEESAM izdariijusi : liidusi dirsaa !!!!!

Link to comment
Share on other sites

radler es zinu, ka viņu nošāvu un saņēmu sodu, bet biju dusmīgs tanī mirklī, un dusmu uzplūdā paspaidīju slaju ...

Kill , nezinu, nēēsmu nekad īpaši iedziļinājies NAVI, neēsmu arī īpaši centies meklēt kādu kašķīti ar jums , ja nu vienīgi ar tevi biggrin.gif nu ir sanācis ... ok, atzīstu, slajs nevietā sad.gif vainīgs ... bet izdarīto tāpat nenožēloju smile.gif piedo ja vari smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Piedot jau varu , kas ta man taa ir tikai speele ,. tadele jau nevajag kluut ienaidniekiem ! Bet es vienkaarsi veelos noskaidrot , kadeel visi vienmeer musm piekasaas ?? Vo loti labs piemers ir Bukucis es vispaar nezinu ko es vinjam esmu izdarijis tikai atceros ka vins raxtijaj ''oooo dizenais navi klans '' un tada garaa . Vai arii Davido. Vins mani ne pa teemu nosauc par stulbu lohu . un nodibinaja musuu fanu klubu IVAN

Link to comment
Share on other sites

kamon vecīt , šodien divi dirsa jums virsū un par to nopelnīja gagu ... ja esmu klāt un diršas, cilvēki saņem sodu

edit: ja dirš virsū, ignorē un neatbildi ...?

malacis ka nogagoji ! taa arii ADMINAM butu jarikojas ! Mees jau esam piecietusi dirsanu virsuu tik daudz ka vairs nav pat speeku ignoreet ! Vnk ir jaatbild . Es ar Goili jau esam runajusi apr so lietu . Un es gribeeju noskaidrot vai pie dirsanas musm virsuu nav vainiigs musuu EX- members Reloder ???!! Jo vins 1reiz nosauca Blijacha maati par mmhmmmm... sunu matiiti un nopelnija visam klanam BAN ! Un pectam foruma nodirsa visu GIGN naaciju ! Atceros kad tikos aku spleet GIGN`aa man bija problemas ar IP un tadeel man bija BAN`s es uzraxtiju sudziibu ar lugumu nonemt BAN . Diemzel nebiju pinned topiak ieevrojis ka nenem nost BAN kuriem ir IP problemas ! Un tadel mani nodirsa par ''bezsmadzenu degeneraatu'' ! Es savaldiijos un neraxtiju pretiim ''pats tu lohs u.t.t'' bet uzraxtiju ''nu skaidrs nav veerts sad.gif''

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

Njaa tad kad klanaa mums bija Relouder, tad arii radaas "skandaali" kuru rezultaataa tauta iepazina N.A.V.I . Un tagad diezgan traki ir... sad.gif BEt mees labojamies, es reti kad "dirseejiem" atbildu, piemeeram ir dazi kruti tipini kas ierauga navi un uzreiz saak dizoties ar savu vaardu kraaujumu es vnk pakluseeju, un jau esmu saskaaries ka runaatajam uzliek gag nevis man , kaa bija agraak smile.gif

MrKill arii nekadas dizhaas nekartiibas serverii necelj, un nekadiigi citus netrauceejam!

JA tas nebuutu mrkill tad extremlii drin.. nebuutu slayoyis, vnk ir tomer taa ka extr... juutas paraaks un demonstree to , protams nevienam citam ka navi playerim.....

Pa gagiem snx bet tomeer tu nesavaldijies un sleyoyi mrkill nevajadziigi....

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

Njaa izlasot visu NAVI bedu stastus pilnigi vai asaras sametaas aciis smile.gif

Diez vai tas ir reoulders! Vai nu ta ir jusu nopietna, loliska attieksme, vai tas ka jus pashi esat loliki vai vel nez kas bet nu kaut kas magisks jus pievelk smile.gif mosh kads preciaazaak paskaidros!

Link to comment
Share on other sites

Nu blood, tak pie aizmugures, ko vinjsh tev izdarija tajaa laikaa pirms rr. Tas laiks ir domaat lai visi salien pa komandaam un nobalanceejaas viss, tajaa laikaa var dariit da jebko. Taakaa neuzpuut no mushas ziloni confused.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

njaa sikums tipa. BEt ar to jarekinas , ja tajaa laika nosauj savu komandasbiedru, var sanemt jebkaadu sodu, un pectam slayot... Ja tas buutu noticis netii6aam mr.kill neliktu saucamo SODU ,, bet takaa tas bija tii6aam...

Ne nu varbuut gignaa te taads noteikums, TAA TEIKT NEraxtAIS okej, smile.gif katru mapes sakumu nosaushu kaadu, drinkd tevi arii smile.gif DOUBLE kill uztaisiishu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

....? Un es gribeeju noskaidrot vai pie dirsanas musm virsuu nav vainiigs? musuu EX- members Reloder ???!! Jo vins 1reiz nosauca Blijacha maati par mmhmmmm... sunu matiiti un nopelnija visam klanam BAN ! Un pectam foruma nodirsa visu GIGN naaciju ...

Ak dievs jus ka mazi berni vins vins vins ne es smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Jus kadreiz atbildiet par saviem izteiktajiem vardiem ?? unsure.gif

Ka aiziet no klana ta vins vins vins smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

Goili pastastisim situaciju ka bija isteniba ...

Bija cw pret Lunatic`s ... Tikai uzlikts gag goili un sekoja nika maina [N.A.V.I]Goili <3 Kuciite smiliez.de_2524.gif

Protams sakas dirshanas kura iesaistijas gandriz visi zaban.gif Atzistu jaa nosaucu vinu daz ne dazados vardos censored2.gif Protams kad atziistu pectam protams es atvinojos un viss tagad notiek ka pasaulee ierasts thumbsup.gif Bet patikami dzirdet kad es esmu pilnigi metajies pa forumu un nodirsis ar rupjiem vardiem visus gingiesus WoW blink.gif

Un taks nedaudz par to quote ...

Nenem launa bet tu ka mazs berns sorry.gif Kad tikai es nesmu vainigs kad tikai es nesmu dieva del nee ... 20.gif Un proti par ivaniem jus saka saukat davido kuram uz pamatigi uzdirsi luuk ta saks proti sakuma uz Ng serveriem un pargaja uz gign dala ... Nu luuk es proti es vainiigs esmu tikai mazliet bet cik var spriest tu esi pietiekosi "kruti" uzrakstijis kad visa vaina ir bijusi manii smiliez.de_2551.gif

Tad paskaidro kapee jus tiekat pedejos 2 menesu apcelti kops nesmu teiksim jusu dizeneja 5niekaa ... confused.gif

Es kaut ka ietekmeeju esmu jums ka mazais spocins kaspers devil.gif

Nu labi teiksim ka pienaks Seit var mazoties gari un plasi un LOTI PLLASI , bet tomer man skiet kad extriimlii ir normals admins nesaprotu par ko breka cik esmu spelejis viss ir ka nakas

Un domaju kad shitais iet uz offtopick

smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Edited by relouder
Link to comment
Share on other sites

Ai zb raxtiit postus smile.gif bet tev relouder nevareju neatbildeet!

Relouder , labi es saaku pirmais toreiz, tas bija toreizeijais es smile.gif bet peec shii darba es nozeeeloju greekus un atvainojos Bijach'am . Man noneema ban.

Tu toreiz neatvainojies! TEv bija bans, muus nodirsa, es meginaaju kko dariit lietas labaa, un beigaas toreiz tev mircaa fluudoju lai tu atvainojies Bijach'am! BEZ MANIS tu nebuutu atvainojies, bet bez manis tu arii vinu nebuutu nosucis taa... bet varbuut arii buutu , http://www.gign.lv/forum/index.php?act=Sea...posts&hl=&st=25 ne nu leksika tev bija interesanta tajaa laika. IZskataas ka tu tagad esi labojies, kr4e GG POSTAM, ESMU SAKRAAJIS pietiekoshi daudz postus cik es gribeeju shodienaaa ieguut. DAVAJ CLOSE... TE JAU NAKAS NEPATEEMU KKO RAXTIIT, UN NEMAZ jegas nav smile.gif

p.s flashback tas tavs editotais texts owned smile.gif

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

Protams kad atziistu pectam protams es atvinojos un viss tagad notiek ka pasaulee ierasts  Bet patikami dzirdet kad es esmu pilnigi metajies pa forumu un nodirsis ar rupjiem vardiem visus giniesus WoW

LOOL biggrin.gif lol ROFL !!! smiliez.de_2551.gif Tu Bijacha maati nsoauci par kuci !!! Un nemaz NEGRASIJIES ATVAINOTIES VINJAM !! Goili ( izmemuma kartaa ) neduadz palida dirsaa Bijacham un nosleedz vienosanos , ja Relouders atvainosies musm nonems BANU !!! tad Goili piedraudeeja Relouderam ka metiis vinju ara no klana , ja neatvainosies un atd protams vins atvainojaas !!

Lol ne tu enmaz nenodirs luuk ieskats citaa Reloudera postaa citaa topikaa neilgi peec incidenta ar Bijach !

un stulbie admini aiztaisiet savas jobnaas mutes ja jums kas nepatik tad aiztasiisiet savas analas rota un ejiet pasukajiet viens otram apsprizost musu webu PASLI NAHUJ !!! Webs bus tads ka bus un pohuj pishaties lohi
Tiesaam tu jau nemaz nedirs !!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...