Jump to content
GIGN Forum

Dzert Ir Kuuli


allworth
 Share

Recommended Posts

Njaa, runaajot par meera izjuutu, tad i atcereeties negribaas ne to, kaa sevi pazemoju gign partijaa, ne arii dazhaa labaa citaa tamliidziigaa pasaakumaa. Taapeec tagad strikti ieveeroju zinaamu meeru un normu (tas nenoziimee 1 alinjsh un viss, taapat jau dzeru, bet ne tik taalu, ka neko nerubiiju) un juutos daudz laimiigaaks. Atcereeties visu, kas ticis dariits ieprieksheejaa vakaraa tomeer ir forshaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Mar 16 2006, 17:43'] Dzert vajag macēt ,ir cilvēki kas prot un ir kas neprot.Ja tu iedzerot nepaliec par muļķi vai nesākas agresijas izpausmes ir ok.Ja cilvēks zina savu mēru,tad iedzert pat ir lietderīgi,bet mērs nāk tikai ar gadiem un dažiem viņš neatnāk nekad,nu lūk tad tiem ir ieakāms apstāties laicīgi,savādāk mamītes lolojums savu dzīvīti var beigt centrāltirgu par krāvēju.Skatoties uz 16 gadīgajiem sīčiem vecrīga ,hmm nāk smiekli es domāju vai kādreiz es tāpat izskatījos no malas smile.gif,tur nekāda krutuma nav ,ticat man jūs izkatāties smieklīgi un dumi vienlaicīgi.

Laikam Riigaa daudz mana vecuma daunji, piemeeram sheit taa nu chista nav, ka visi pieliekaas liidz nemanjai, ja nu vieniigi Jaanjos, jo tad iet tik jautri, ka nepamani sevi pliku skraidam ap ugunskuru.

Link to comment
Share on other sites

vienreiz "Konfiscēju" dzeramo

*atceras kaa koshkerim njeema nost alinjus laugh.gif *

kaadeel cilveeki dzer?

kaa jau darker teica:

- Draudzene mani pameta.....

- gribējās pameiģināt

- gribējās norauties

- gribējās saņemt drosmi, lai piekautu to "Kuili" ielas pretējajā pusē

- gribējās vairāk jautrības

- utt.

un protams arii

- lai justos kuuli

Link to comment
Share on other sites

Ak anifsa, lai arii es bija mazliet ireibis, tomeer atceros, kaa tu man vinjus nejeemi nost un teeloji pareizo nama maati. Tu tikai nepamaniji, ka uzmaniigi veeroju katru tavu soli, peec alinja nospershanas un kad tu alutinju biji pasleepusi, es izveiciigi vinju pakjeeru un izdzeeru. Tas bija jautri un ar to es skaidri un gaishi pazinjoju, ka dzert it kuuli ! happy.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Ak anifsa, lai arii es bija mazliet ireibis, tomeer atceros, kaa tu man vinjus nejeemi nost un teeloji pareizo nama maati. Tu tikai nepamaniji, ka uzmaniigi veeroju katru tavu soli, peec alinja nospershanas un kad tu alutinju biji pasleepusi, es izveiciigi vinju pakjeeru un izdzeeru. Tas bija jautri un ar to es skaidri un gaishi pazinjoju, ka dzert it kuuli ! happy.gif

es pat briinos, kaa Tu to atceries, jo Tu biji tik kuuli iereibis, ka nevareeji uz taa sola noseedeet - Tu tur guleeji. hmm, bet cik es zinu, es tos alinjus nemazam nesleepu eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

dzert ir kuuli, jo tad smadzenju dalja kas atbild par jautriibu, kuulumu saak intensiivaak straadaat biggrin.gif

dzeru, jo garsho un ir patiikami ik pa laikam iedzert kaadu aukstu alinju.

protams gadaas arii aiziet kaadaa ilgaakaa plostaa, bet nu parasti bez kaadaam nopietnaam sekaam.

jeslji s vechera prikarmitj vodkoi, s utra obezateljna kljunjet na pivo biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ir taads story par dzersanu (ar mani tas nenotika bet balstits uz patiesiem notikumiem).

Karoce, dzeks piedzeras tusinja un atrubas. Gulj sava nodaba, visi apkart tuse, shim paliek labi... jau pavisam labi. Pimpis saceljas, vins pamostas un paskatas uz leju un...

Tur viens laimiigais suds pimpis gejs shim pipeli laiza... he he smile.gif nice! vecis piedzeras un kljuva par geju!

Bet gejam but nav kuuli! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...