Jump to content
GIGN Forum

Bez Cs


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

Es vairs cs nespeeleeju!  10cms.gif

neesi vienīgais. Sanāca tā, ka iekļuvām Eiropas komandu astoņniekā un būs jābrauc uz Maskavu spēlēt, tad arī sapratu, ka tas CS pilnīgas muļķības ir...

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

Kādi 3 mēneši.

Link to comment
Share on other sites

ar visaam speeleem ir taa ka speeleeju kaadas ~2 nedeeljas katru vai katru otro dienu pa 1-3h (kameer apniik vai ir kas cits ko dariit) un tad pametu uz kaadu meenesi vismaz jo atbesaas. Tagad ir pirmaa nedeelja kopsh atsaaku speeleet cs, pirms tam bija apm. 2-3 nedeeljas @ project.wow smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nesen apritēja gads kopš spēlēju cs, sākumā gan nedaudz cs:s, kādus 2 mēnešus. Pārtraukumi ir bijuši mazie, ne ilgāk par 10 dienām, bet neviens apzināti.

P.S. ecology, beidz mainīt tos avatarus, savādāk nevar ielāgot tavu seju... 31.gif

Link to comment
Share on other sites

10 moku pilnosas dienas bez PC , kad biju nometnee . Un man arii sovasar uz vinju jaabrauc ;( Taa ir sporta nometne kur ir tiesaa vaarda nozimee mokosa ! Pagaasvasar atbraucu un 2 nedelas nevareeju paiet normaali biggrin.gif . Staigaaju klibodams un ar saaposaam visaam malinjaam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tu gribeeji teikt Ziemeljeiropas 8niekaa.

da man liekas, vinjsh vispaar kaut ko smagi dirsh!

Un man ar cs ir taa pat, kaa Erikam - gribu speleeju, gribu nee!

Link to comment
Share on other sites

da man liekas, vinjsh vispaar kaut ko smagi dirsh!

Un man ar cs ir taa pat, kaa Erikam - gribu speleeju, gribu nee!

nē, nē, viņš gribēja teikt Eirāzijas komandu trijniekā. Čalis vienkārši sakautrējās par saviem panākumiem.

Link to comment
Share on other sites

nē, nē, viņš gribēja teikt Eirāzijas komandu trijniekā. Čalis vienkārši sakautrējās par saviem panākumiem.

smile.gif

Par teemu runaajot - kaads meenesis kautkad pagaajshpavasar, kad vecais pc nospraaga un jaunais netika tik aatri iegaadaats. Tagad arii niikstu bez cs, jo jaunais kompis remontaa. Totaali besii, ka nevar kaut nedaudz normaali paspeeleet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...