Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

buutu jauki, ja man pieshkjirtu...

...xkick, lai vareetu izkikot visaadus interesantus gadiijumus piem. ff biggrin.gif / vai arii kkaadu chali kursh mani vai paareejos neiedomaajami kaitina tongue.gif etc.

....xslap, lai iekustinaatu kaadu indiviidu, kas kko aizdomaajies vai sazin ko dara! tik pat labi kaadu kursh iekjeeries kkaadaa mapes gljukaa etc.

votemap (tas nebuutu ljoti nepiecieshams, bet par sliktu nenaaktu smile.gif ) izmantotu reti, jo paarsvara visiem jau patiik kartes ko speelee, bet ja nu uzliekas kkas taads iipashi anaals ( tas atkariigs no tautas noskanjojuma )

varat buut droshi, ka tiesiibas nelietoshu nevajadziigi / nepiemeeroti utt.

vaards- roberts

age- 16

cs speeleeju no 1.6 pirmsaakumiem

Domaaju, ka esmu pietiekami paziistams gignaa, un ziepes nesavaariishu... gignaa jau speeleeju kaadu gadu vai pat vairaak biggrin.gif

p.s. ja kkas veel truukst - zinjojiet wink.gif

varbuut radiisies jautaajums- kaapeec es neesmu bijis peedeejaa laikaa manaams?

tas taapeec, ka man bija vajadziiga atpuuta + nebija laika

nu labi ko vairs tur daudz - lemiet, tauta! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

#GIGN @ chat.gign.lv  10cms.gif

nuu ja nopietni tad preksh tam jau ir Suudziiabs domaatas  thumbsup.gif

nu labi, bet nebuutu vieglaak pasham nokaartot? smile.gif

njaa par tiem 10cm... biggrin.gif tas vareetu arii buut iemeslss biggrin.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Vieglāk protams būtu, bet tev tiesības vajadzīgas, lai tev būtu vieglāk?

P.S. Adminu netrūkst.

laikam gan, truukt jau netruukst, bet nu kameer tas admins ienaaks serverii + veel ir bijis ka neviens negrib naakt tongue.gif tad tas 4iiters vai kkaads cits plajers normaali izved visus no pacietiibas - saakas dirshanaas un visaadi citaadi nevajadziigi suudi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

te vareetu arii savas domas iepostot dr. pain / jurko / vei nez macho smile.gif kas tagad tie galvenie te ir.. wink.gif

p.s. tas adminu netruukst ir taada 1/2 patiesiiba un 1/2, lai pateiktu laikam taa maigaak ka no REC... man vismaz taa liekas biggrin.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Tīri tā! Galvenie vairāk vai mazāk vadās pēc citu cilvēku izteicieniem, ja tu būtu lasījis šo ( kas tev bija jaizdara pirms liec te topiku) tad to daudzmaz saprastu...viņiem tikai japaskatās ko par tevi domā atiecīgie cilvēki (šai cilvēku grupai (laikam) varētu arī piederēt koma), bet pacik neviens no intresējošiem cilvēkiem par tevi neko nav teicis, tad vien tev būs jāgaida - kas atiecas uz mani - es par tevi neteikšu neko labu un neko sliktu, jo manas domas ir skaidras - adminu i pietiekami - un tu neesi nekads uberMONSTRS, kas manī iedvestu kādu UBERsimpātiju...

EDIT:

Aizmirsu pieteikt - tai vietā lai vislaik spamotu un pārvērstu šo topiku par čatu - varēji pasēdēt un pagaidīt iznākumu - kamēr nav lokots tev tomēr kādas niecīgas iespējas ir, laigan es neliktu īpaši lielas cerības

EDIT2:

Kretinē tas vārds REC

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...