Jump to content
GIGN Forum

Šokoburgers


macho
 Share

Recommended Posts

ieteiktu notiiriit to teejkanu bet taa recepte buutu jaaizmeegjina..shodien taisiju kaut ko lidzigu bet man bija shokoradzinjsh..varbut ja buus laiks ieliksu recepti

eu a uz ta monitora labaja mala augsha iruzlimte ar tcq vai kaut ko tadu?

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Tas visas kolaas kas nav Coca Cola [original] Garso taa itka buutu atskaidiitas lielos daudzumos ar uudeni vini nem vienu 0.5 Coca colu un atskaida = 1.5 l Fantastika

P.s es esmu ateicies no visiem šitiem drankiem tagad dzeru tikai minerālūdeni[borjomi ROX] un Sulas!

Link to comment
Share on other sites

nu nee nee...ir tachu daudzas un dazhadas protams par latvijas kolu neko ipashu nevaru teikt bet vaacijaa maksaa 30 centi1,5l un garsho pat labak kaa ista kola vismaz man. 30 centi ir 21 santims.bet protams ir taadi friiki kaa ali un citi kuri baigi juut atskjiribu:) citiem pepsi ir par saldu utt..lai gan cola nak no amerikas amerikaa parsvara dzer tikai pepsi.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Man saldumi ne īpaši, es labāk taisītu siļķburgeri ar sīpoliem un sieru, to visu kostu virsū tikko iedzertam aukstam alum biggrin.gif. OK, pierunājāt, atzīšos, ka zivis man arī negaršo. Labāk buljona pīrāgus.

Hmm, tā kā tas tomēr ir radošais šits, varbūt tas nemaz nav domāts ēšanai, bet gan kādai pavāršedevrparādei.

Link to comment
Share on other sites

Man gan labāk pie sirds iet ar Nestle (nu ar to kruto Vāveri virsū [maybe nepareizi uzraxtiju]), bet toties Fantastika 'Kola' nearko neatšķiras no Coca Cola.

Rīt noteikti nomēģināšu!

PS - Baigi gribas Rīgas Salmiņus!

PSS - Tā limonāde arī tīīīīīk kārdinoša.. dry.gif

PSSS - To tējkannu tiešām derētu notīrīt! smile.gif

EDIT: Dr. Pain XD.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

LIMPO limonāde LIMPO smile.gif

smile.gif Tas šokoburgers izskatās tāds garšīgs! smile.gif Nākšu mājās nopirkšu visas vajadzīgās sastāvdaļas! smile.gif

Duraki, tā nav limpo limonāde. Tā ir pilskalna limonāde, un viņa ir jūtami dārgāka par pārējām (un arī jūtami garšīgāka).

Link to comment
Share on other sites

Duraki, tā nav limpo limonāde. Tā ir pilskalna limonāde, un viņa ir jūtami dārgāka par pārējām (un arī jūtami garšīgāka).

Nē macho, tas texts bija attiecināms uz Ghost` jo viņš rakstija LIMO, bet es pateicu kā ir pareizi! happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Duraki, tā nav limpo limonāde. Tā ir pilskalna limonāde, un viņa ir jūtami dārgāka par pārējām (un arī jūtami garšīgāka).

Tieši tas pats ir ar kolu ,šnabi,alu(Bauskas Užavas) utt lietām!

Link to comment
Share on other sites

Man saldumi ne īpaši, es labāk taisītu siļķburgeri ar sīpoliem un sieru, to visu kostu virsū tikko iedzertam aukstam alum biggrin.gif. OK, pierunājāt, atzīšos, ka zivis man arī negaršo. Labāk buljona pīrāgus.

Hmm, tā kā tas tomēr ir radošais šits, varbūt tas nemaz nav domāts ēšanai, bet gan kādai pavāršedevrparādei.

varu piedaavaat burgeru, kas redzams atteelaa

p.s esmu arii taisiijusi shokoradzinjus. garshiigi smile.gif manupraat vareetu buut pat garshiigaaks par macho shokoburgeru, jo tas radzinjsh ir saldaaks par to burgeru.

p.p.s uhh kaa to borjomi vispaar dzert var smile.gif

post-18-1141922936.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...