Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Fps


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir sekojoša problēma (ar cs un fps), kompis man ir

AMD ATHLON 64 X2 3800+

1GB Kingston DDRAM

MSI GeForce 7800GT, 256MB

DVD RW

nu vot, un fps ir vislaik 100. Lai ko es arī darītu, nenokrītās pat ne nedaudz. Esmu mēģinājis likt nenormāli daudz botus klāt, izmētājis vismaz 30 dūmenes - nekāda efekta. Varbūt kādam ir kāds padoms? eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok man ir pāris risinājumi.

1) palaid doom3 noliec trayā, never ciet, tad laid CS.

2) ja tas nestrādā- palaid vēl quake 4 vai dungeonsiege vai Empire Earth 2 un notrayo. tad atpakalj uz CS.

vispār ja šis nestrādā es uzrakstīšu tev vienu programmu, ko palaist pirms CS, lai praktiski nebūtu brīva rama un tad jau, pie rezultāta kaut kā tiksim.

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko tas nozīmē, bet man visu laiku ir 85fps, ieskrienot 1 smoke fps samazinās līdz 40 smile.gif vienreiz mēģināju piemest pilnu busiņu, nu apmēram 10smoke assault kartē un ielīdu tur iekšā, fps nokrita līdz 5 smile.gif

paskadro, jo es īsti nesapratu, kā tas varētu palīdzēt Macho problēmā?

vajag līst busiņā ???

pain- tas nozīmē ka katru sekundi tev parāda pus freimu

Link to comment
Share on other sites

nē tu mazliet jauc.

viens freims 2 sekundēs- katru 2. sekundi dabū jaunu attēlu.

a otrs variants ir kad tu katru sekundi dabū pusfreimu. nezinu gan kā slow hands tas izskatās vai tur uzzīmē ekrāna augšu un tad apakšu vai labo un pectam kreiso pusi, bet ideju tagad sapratīsi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ok man ir pāris risinājumi.

1) palaid doom3 noliec trayā, never ciet, tad laid CS.

2) ja tas nestrādā- palaid vēl quake 4 vai dungeonsiege vai Empire Earth 2 un notrayo. tad atpakalj uz CS.

vispār ja šis nestrādā es uzrakstīšu tev vienu programmu, ko palaist pirms CS, lai praktiski nebūtu brīva rama un tad jau, pie rezultāta kaut kā tiksim.

smile.gif

teicama ideja. Visvairaak ramu aizdauza man LOTR II - PF usage skatiijos bija 800MB, buus tas jaapalaizh un jaapaskataas.

ble, tilde jaauzinstalee...

Link to comment
Share on other sites

Noņem visiem iespējamiem devaisiem koolerus!? smile.gif Maybe that will work!?? smile.gif

EDIT: smiliez.de_2523.gif kantoris004 un ko tu ar to vēlējies pateikt!?

tu bieži kopē idiotu idiotiskās idejas?

neuztraucies, tas bija rektorisks jautājums.

Link to comment
Share on other sites

es beidzot atradu risinaajumu, taa ka saprotu, ka tava probleema ir taa ka tev fps ir tikai 100, kas, protams, tevi noliek vienaadaa staavoklii ar kaut kaadiem "kontariem04" un co, kas protams nav pienjemams. taa ka tu vareetu skaitiities daudz krutaaks , ka tev fps buutu kaadi paaris simti, atceros ka agraak bija tada komanda kaa "developer 1" (laikam), kad fps vareja but vairak par 100, ir tikai viens miinus - tu skriesi leenaak, bet es domaaju, ka tas upuris ir panesams, jo ar shaadu panjeemienu noteikti tev buus krietni garaaks par visiem paareejiem foruma apmekleetaajiem.

tu varesi uztaisiit tadu pashu topiku, tik ieliksi 100 vietaa , piemeeram, 200 un uzreiz +10 cm (man nepatiik likt smailikus tapec ar nelikshu to dzelteno)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...