Jump to content
GIGN Forum

Xgag


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Vēlētos saņemt xgag, jo kad tev saka "ti 4iter" tas tik priecē un viss ir ok, bet kad saka "ej ti, daRek, tiri piri, tvaja mama, tiri piri, viklu4i chiti" nav visai jauki! piemēram kā vakar, viens pidiņš visu laiku šitā lamājās, bet adminu nav :// bišķiņ tak piegriežas... gl hf!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

thx guys, jā nebūtu slikti ja būtu arī xvote un xkick, arī online time's man ir viens no augstākajiem! Spēlēju jau patiesi daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
smile.gif Tu mani kā cilvēku vispār nepazīsti un manās acīs atkal, Tu, esi pidars! Bet tā kā Tevi nepazīstu skaļi nesaku, šis bija izņēmums! Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Man tevi nav japazist dzive, lai saprastu kads tu esi, man pietiek ar servera izteicieniem, runas veidu, un uzvedibu. Ja tu butu verigaks, tad pamanitu, kad tu esi serveri daudzi tev dirsh virus! Kadelj? 1.kart - tu parasti ej pie stiprakajamie (tada veida fragojot), ja ari parmet. 2.kart - juties baigais pro, un atljaujies saukat citus par daunjiem, utt.

btw mo6 maini savu uzvedibu un tad ar neviens tev nedirsis virsu!

EDIT: ak shausmas kads dirsejs. Kad parej pie stiprakiem, tevi kads nosauc par frageri vai prasa kadelj pargaji, tu vienmer saki, ka T/CT visi boti,daunji,utt. (tas ar liecina, kad tu juties paraks par vinjiem (kjipa pro))! Ok isteniba man pofig, izteicu tik savu viedokli. Jabeidz spamot ..user posted image

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

lol, em, ej takš tu dirst! Kur es kautvienu reizi esmu teicis, ka esmu pro?! kur es kaut vienu reizi esmu teicis, ka citi ir dauņi ja nemāk labi spēlēt?! Tas ja kāds sāk fleimot uz manim tikai tāpēc, ka viņu nošaut, man stāvēt klusu vai kā? Tu pats esi daudzas reizes tāpat vien fleimojis, jo esmu Tevi nošāvis... un tad Tu saki daRek krisa, daReks tāds! Taka bērnu dārzā!

Labi, Tavu viedokli dzirdējām, ļauj citiem ar izteikties, ja kautkas pret manīm, mierīgi varam sarunāt kādu vakaru, alu iedzert kopā! chill out!

Link to comment
Share on other sites

Sakarīgs dzeks parasti palīdz man adminēt sakot ja ir kāds aizdomģs or kadam wh etc...

Pats arī vislaik dzirdu viņam adresētos uzbraucienus un no** un ticiet viņš nesāk sakas ar to, ka viņš kādu nereāli nošauj!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Vēlētos saņemt xgag, jo kad tev saka "ti 4iter" tas tik priecē un viss ir ok, bet kad saka "ej ti, daRek, tiri piri, tvaja mama, tiri piri, viklu4i chiti" nav visai jauki! piemēram kā vakar, viens pidiņš visu laiku šitā lamājās, bet adminu nav :// bišķiņ tak piegriežas... gl hf!

neliels offtopic, bet vai tad daRekam agraka nebija pilnvaras?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Lūk mazs saraks ar cilvēkiem, kuriem ir acc., bet nav redzēti gign (sākot no zaļajām)- mironjgalva, firestorm, speedy(tak ar nespēlē), gordons, ayanami, rockyu un dame (vispār neesmu redzējis kādu gadu uz gign), jeemy jhonson, chacha, kurbads (o_0), outkrain (o_0), love genaration. Un tur ar votēm, cilvēki, kas nespēlē vispār ir pāru pārēm... Ja nu kāds no šiem tomēr spēlē, tad es atvainojos.

Link to comment
Share on other sites

ar SpEEdy un Ayanami gan kaadu laicinju atpakalj kopaa paspeeleeju taakaa vinji tomeer paraadaas kaut gan vinjiem pashiem ir daudz daraamaa. smile.gif

Un pie tēmas atpakalj; tad no maniim ar darekam Rec smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Jā, HHH, tie ar bija vienīgie, kurus atradu statos, bet no pārējiem ne miņas!

EDIT: unsure.gif topick's tākā noklusis...

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

darek pomimo vseh kogo ti nazval upomjanutih kak speedy i dame ! tak znaj oni igrajut na gign, dame eto tot zhe dobby a speedy seichas zanjat svoim serverom ! tak cto prekroj ludshe rot ! a to cto ti frager tak eto 100% tolka poetomu na tebja i najezhajut ! smiliez.de_2523.gifcool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nenoturējos un ar ierakstīju, jo šis spēlētājs man ar ir iekritis acīs un man arī ir uznācis jautājums, kapēc viņš nav admins, jo spēlē bieži un visādos diennakts laikos.. Ir prieks skatīties kā šis spēlētājs spēlē, tāpat arī uz dobby ( 2x esmu redzējis, un uzreiz sapratu, kas tas pa zvēru). Respect šim čalim. Atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

nu izskataas, ka veelies dabuut tiesiibas tikai taapeec, lai apmierinaatu savas veelemes nevis kaukaadaa veidaa izpaliidzeetu serverim, taapeec es uzskatu, ka tev xgag nav jaadod

p.s. piedod, es neesu macho, tachu, cerams, ka ar manu viedokli pietiks

p.p.s. un veeleetos tev atklaat mazu nosleepuminju: ja macho buutu veeleejies tev iedot xgag, tad tu tagad vareetu jau gagot uz nebeedu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...