Jump to content
GIGN Forum

Gribi Kaadu Nokaitinaat ?


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

Ngribeejaas saakt jaunu topiku .. salieciet seit kaut ko, par ko var pareekt, nu kaut vai anjukus ,piem. viens mani jau sen "piedur"

Dialogs starp programmistu un viņa sievu vakarā pēc darba.

Vīrs: Good evening dear, I`m now logged in.

Sieva: Maizi nopirki?

Vīrs: Bad command or filename.

Sieva: Nu bet es tev jau no rīta lūdzu.

Vīrs: Erroneous syntax. Abort?

Sieva: Kā būs ar jauno televizoru?

Vīrs: Variable not found...

Sieva: Vismaz iedod savi kredītkarti, aiziešu uz veikalu.

Vīrs: Sharing Violation. Access denied...

Sieva: Tu mīli mani vai datorus, vai arī ņirgājies par mani?

Vīrs: Too many parameters...

Sieva: Veltīgi ar tevi apprecējos.

Vīrs: Data type mismatch.

Sieva: Tu esi nekam nederīgs...

Vīrs: It`s by Default.

Sieva: Kas ar tavu šī mēneša algu?

Vīrs: File in use... Try after some time.

Sieva: Kāda man ir loma mūsu ģimenē?

Vīrs: Unknown Virus

***

Un te otrs .. ar norm smile.gif

Programmētāja un šamaņa darbā ir daudz kopēja ? abi murmina nesaprotamus vārdus, veic neizprotamas darbības un nevar paskaidrot, kā tas darbojas.

Link to comment
Share on other sites

man arī viena labā ir: kr4e avarē kuģis un laivā izglābjās, uzminiet kas? jā, tieši tā - vācietis krievs un amerikānis smile.gif nu tā viņi tur peld vairākas dienas un šausmīgi sagribās ēst, nu kr4e visi nolemj ziedot, nu tb nogriezt kādu ķermeņa daļu pa kārtai. nu labi, pirmajā vakarā amerikānis nogriež roku un vis apēd, nākošajā vakarā vācietis nogriež sev kāju un visi apēd. trešajā vakarā pienāk krieva kārta, nu ko, krievs daudz nedomājis velk no biksēm laukā desu, amerikānis un vācietis tādi laimīgi: "o, rašan kalbaska!" krievs tā: "ņē, pod jogurtom i spatķ!" smile.gif

nekst van: kr4e bēg zaķis, lapsa, lācis, ēzelis un zirgs no lauvas vai no vilka, ai hz... kr4e visi skrien un iekrīt bedrē, domā nu lol, visiem neizdosies izglābties, tāpēc jāziedo viens, lai pārējos palaiž vaļā un neēd. zirgs izdomā, ka jāupurē tas, ka visgarākas ausis... visi tā stāv un skatās uz zaķi, zaķis paņem uzspļauj uz saujas pieglaužot ausis pie galvas (lol ar atskaņām) un saka: "pizģets josļiku!" smile.gif

cik blondīnes vajadzīgas lai ieskrūvētu spuldzīti? 44, viena tur spuldzīti pārējās griež māju uz riņķi...

nēģeris iet peldēties, iznāk no ūdens a šim desa līdz celim, visi pludmalē sāk rēkt, nēģeris tāds noskumis: "ja jūs ieietu aukstā ūdenī jums arī sarautos..."

es zinu, ka nav smieklīgi... a kurš teica, ka vajag smieklīgi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...