Jump to content
GIGN Forum

Mirc @ Telefhone


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Es esmu padzirdeejis (jau sen) par mircu telefona, ja kaads zin kur vinju varetu dabuut(wap adresi), (taa lai varetu caur telefonu atka4aat vai arii ta lai es caur zilzobu varetu parsuutit no datora) tad ludzu tik zinjojiet, mekleeju bet bez panakumiem... -sad.gif

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

taa lai varetu caur telefonu atka4aat

šitas izklausās diezgan interesanti smile.gif predstavķi, kāds nodzerās līdz baltajām palītēm (teiksim kāds jūsu pazīņa), jūs piezvanat ātrajiem, kuriem vairs nav jāsteidzas pie nelaimē nonākušā, bet viņi caur mobīlo telefonu paņem un atkačā cietušo, cietušais atžirgst un kodiens var turpināties. ja tanī vakarā/naktī/rītā/dienā gadās vēl kāda šāda veida situācija, tad nav nekā vieglāka kā uzgriezt 03 un ātrie veica atkačāšanu pa telefonu smile.gif ērti, ne?

P.S. Why, do you like playing around with

My, narrow scope of reality

I, can feel it all start slipping

I think I'm breaking down

Link to comment
Share on other sites

hmm...4o ta kaut kaa nav galigi dzirdets par tadu lietu. Un ja kaut, kas tads arii eksiste, tad tas visticamak ir makasas pakalpojums un vel visticamak, ka Latvijas mobilo tikli tadas lietas nepiedavas un varu but pavisam drosh, ja arii buss iespejams kaut kaa to visu iedzivinat ir vajadziga kreditkarte un nevis debetkarte.Un shaja mirkli esmu parliecinats, ka Tev Hazzer tadas nav un nebus tuvakajaa laika.Taa kaa zoninj aizmirsti par tadu shtelli. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm...4o ta kaut kaa nav galigi dzirdets par tadu lietu. Un ja kaut, kas tads arii eksiste, tad tas visticamak ir makasas pakalpojums un vel visticamak, ka Latvijas mobilo tikli tadas lietas nepiedavas un varu but pavisam drosh, ja arii buss iespejams kaut kaa to visu iedzivinat ir vajadziga kreditkarte un nevis debetkarte.Un shaja mirkli esmu parliecinats, ka Tev Hazzer tadas nav un nebus tuvakajaa laika.Taa kaa zoninj aizmirsti par tadu shtelli. wink.gif

viss, ko tu uzrakstīji ir muļķības.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

nu ja jau tu vyber esi tik gudrs, tad argumentee manas mulkibas, nebushu pret.

te nav ko argumentēt - viss ko esi uzrakstījis nav taisnība.mircu var dabūt par brīvu un Latvijas mobilo operatoriem tas nav nekādā veidā "jāatbalsta".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...