Jump to content
GIGN Forum

Komentētāju Labākie Izteicieni.


Jurko
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Palasīju jūsu komentus uzreiz garīgajam 10cms.gif

Hehehehe smile.gif

Man patika vienreiz, pāris gadus atpakaļ, kad bija komentētāji divi Gunāri - Jēkabsons un vēlviens, tad bija vienkārši megagārdziens!

Komentārs apmēram tāds:

Hokejs.

(bilde nāk ~3-4 sek vēlāk nekā skaņa)

(Mūsējie izslido ārā no sava laukuma puses), kad viens no Gunāriem taurē pa visu studiju:

G1:Metiens no zilās līnijas VĀĀĀĀĀĀRTī!!!!

G2:Nē nav vārti.

G1:Nē,Gunār, mēs tač skaidri redzējām, ka bija vārti.

G2:Jā, Gunār, bija taču vārti.

(tad seko novēlotā bilde ar metienu no zilās līnijas un izskatās, ka tiešām bija vārti)

Sākās spraiga diskusija starp abiem Gunāriem, ka viņi tač redzēja, ka ripa šķerso vārtu līniju.

G1:Jā, Gunār, mēs tač visi skaidri redzējām, ka bija vārti.

G2:Es arī nesaprotu, Gunār! Šeit ir jāprasa atkārtojums, lai skatās.

Beigās apmēram minūti iet metiena atkārtojums palēlinājumā un karsta diskusija starp abiem Gunāriem, ka viņi skaidri redzēja ka ir vārti.

Tad parāda mistisku revers angle no otras puses, kur skaidri redzams, ka trāpīts ir par augšējos štangu smile.gif

Tad abi Gunāri saprot, ka tomēr kļūdījušies un vārti nav, nosauc pāris reizes viens otru par Gunāru un komentē tālāk. thumbsup.gif

Bet tas ka spēle notiek lēnāk nekā komentārs mani vienmēr fascinējis.

Šogad vēl ne tik traki, bet nu pirms gadiem 4-5 bija vienreiz briesmīgi! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ir vēl viens flegma, līdzīgi snovborda komentētājiem - tas ir Rīmenis, kurš komentē kamaniņas; viņš vienmēr 'tik aizraujoši' komentē ledus temperatūru un laika apstākļus un ātrākos ātrumus vienā laika fiksēšanas vietā pirms finiša kamaniņās, ka tīri vai prieks wink.gif

bet labais bija pēc Rubeņa bronzas, kur viņš pirmkārt komentēja, ka tagad medaļu ieguvēji kāps uz simboliska goda pjedestāla, jo medaļas saņems nākamajā dienā, apbalvošanas ceremonijā, bet pie tam vēl nokomentēja, ka pasniedz tādus necilus pušķīšus uz šī simboliskā pjedestāla.

diez gan kādus kāzu pušķus viņš gribēja redzēt smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ir vēl viens flegma, līdzīgi snovborda komentētājiem - tas ir Rīmenis, kurš komentē kamaniņas; viņš vienmēr 'tik aizraujoši' komentē ledus temperatūru un laika apstākļus un ātrākos ātrumus vienā laika fiksēšanas vietā pirms finiša kamaniņās, ka tīri vai prieks  wink.gif

bet labais bija pēc Rubeņa bronzas, kur viņš pirmkārt komentēja, ka tagad medaļu ieguvēji kāps uz simboliska goda pjedestāla, jo medaļas saņems nākamajā dienā, apbalvošanas ceremonijā, bet pie tam vēl nokomentēja, ka pasniedz tādus necilus pušķīšus uz šī simboliskā pjedestāla.

diez gan kādus kāzu pušķus viņš gribēja redzēt  smiliez.de_2551.gif

Rīmenis ir konkrēts malacis.Jau pa televizoru skatoties ir jūtams, ka viņam pilnīgi po, kas notiek kamaniņu trasē.Piemēram, džeks 3 min stāsta par to, cik ļoti Aparjodei spiedušas otrādi uzvilktās zeķītes, bet pēc sava izcilā monologa viņam liekas, ka pagājušas pāris sekundes, kā rezultātā viņš brīnās kā tad Ļudina tik labi brauc un kā viņa ir paspējusi brauciena laikā pārģērbties un notievēt par kādiem 15 kg.

Kretinē.Vēl labāk ir, ja viņš vada sporta studiju un intervē Vasīliju Perepļotkinu - Rīmenis uzdod normālu jautājumu, kas gan acīmredzot ir kādas citas personas veidots , Perepļotkins sāk atbildēt un neizpratnē skatās Rīmenim acīs, bet Rīmenis cieši skatās datora monitorā tā, ka izskatītos, ka mainsvīperā būtu beidzot sasniedzis jaunu rekordu un reizē apgaroti piekrītoši māj ar galvu. Tad, kad iestājas tāds nedabīgs klusums, tad nu Rīmenis galīgi ne par tēmu un pilnīgi nekādā saistībā ar Vasīlija atbildi uzdod nākamo jautājumu...

Snovborda komentetāji arī ir malači.Veriņa komentēja mākslas vingrošanu.

macho - ma SAĻ skis ?

edit:skaidrs.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

No shiis olimpiaades mans favoriits bija tas alkoholikjis , kas komenteja hokeju...

nu cik nu vins tur komenteja , par speeli vispar nedomaja ,kluseeja un kko filozoofeeja visu laiku

bet , da best man patika pirmaja spele pret ASV : Sandim ir pat labs slidojums !

nu es domaaju , ja dzheks pelniitu 18 shtukas dienaa par to , ka spele hokeju vareetu nemaaceet slidot , ko>?

Link to comment
Share on other sites

No shiis olimpiaades mans favoriits bija tas alkoholikjis , kas komenteja hokeju...

nu cik nu vins tur komenteja , par speeli vispar nedomaja ,kluseeja un kko filozoofeeja visu laiku

bet , da best man patika pirmaja spele pret ASV : Sandim ir pat labs slidojums !

nu es domaaju , ja dzheks pelniitu 18 shtukas dienaa par to , ka spele hokeju vareetu nemaaceet slidot , ko>?

Piekrītu! smile.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

No shiis olimpiaades mans favoriits bija tas alkoholikjis , kas komenteja hokeju...

nu cik nu vins tur komenteja , par speeli vispar nedomaja ,kluseeja un kko filozoofeeja visu laiku

bet , da best man patika pirmaja spele pret ASV : Sandim ir pat labs slidojums !

nu es domaaju , ja dzheks pelniitu 18 shtukas dienaa par to , ka spele hokeju vareetu nemaaceet slidot , ko>?

viņš krietnu laiku netrenējās, nespēlēja hokeju, bet ārstējās NHL atkarību ārtsēšanas centrā.Manuprāt, diezgan normāla reakcija, ja spēlētājs-alkoholiķis spēlē tā it kā būtu Stenlija kausa fināls.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

visu nelasiiju, bet cik atceros textinjsh "gol, blja shtanga" nebij nemaz ti ksen 2 gadi atpakalj un peec tam veel komenteetaajs atvainojaas par to ka shis tik karstasiniigi juut liidzi saveejiem smile.gif

Bet no teicieniem atminjaa visspilgtaak ir NBA speelee teiktais smile.gif "Un atkal Džordans ar saviem fiņķiem izmētā visu pretinieku aizsardzību" tik neatceros, kas to teica smile.gif

P.S. Un veel labs variants no hokja bija, kad muusu komenteetaajs aizpagaishgad 10min laikaa Kanaadas speelee paspeeja kaadas 18 reizes pateikt ka Ansons Kārters speelee NY Rangers. biggrin.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

man kaut kaa patika, ka, kad shindlers muuseejiem tos daudzos vartus neieskaitija, komentaatori teica, ka lai tik pameghina kaadu nosaukt nakamajaa dienaa par shindleru, paaraakaas pakaapes lamuvaards kaa nekaa... protams, ka vaardi taisni taadi nebija, un es ceru, ka es sho faktu nejaucu, bet liekas, ka taa bij.

vispaar kad taa bilde novirziijaas, man reaali patika skatiities, vismaz nekad nenokaveeja tos vaartus, zinaja, kuraa briidii iipashi uzmaniigi jaaskataas wink.gif

vismaz shie komentaatori nestaasta par katra speeleetaaju statistiku, kura speele shim izlasee utt... tas laikam bij pagajusho vai aizpagajusho gad, juuk jau.

Link to comment
Share on other sites

man kaut kaa patika, ka, kad shindlers muuseejiem tos daudzos vartus neieskaitija, komentaatori teica, ka lai tik pameghina kaadu nosaukt nakamajaa dienaa par shindleru, paaraakaas pakaapes lamuvaards kaa nekaa... protams, ka vaardi taisni taadi nebija, un es ceru, ka es sho faktu nejaucu, bet liekas, ka taa bij.

vispaar kad taa bilde novirziijaas, man reaali patika skatiities, vismaz nekad nenokaveeja tos vaartus, zinaja, kuraa briidii iipashi uzmaniigi jaaskataas wink.gif

vismaz shie komentaatori nestaasta par katra speeleetaaju statistiku, kura speele shim izlasee utt... tas laikam bij pagajusho vai aizpagajusho gad, juuk jau.

sorry par nelielu offtopiku, bet kas pie velna ir komentātori ?

Link to comment
Share on other sites

Nu vbyuer , nepareizi. Talantu tak nevar pazaudeet... 31.gif tas ka paris meneshus neko nav dariijis tak neko nenozime... pats esmu trenejies hokeja un zinu.

Te vairāk ir runa ir par slidojumu.To tā kā vairāk ietekmē forma, nevis talants

Link to comment
Share on other sites

Man viss labaak patika ka pa extreme kanaalu gaaja Bmx sacensiibas (prieka peec paarsleedzu krievu tulkojumu) a taas laika bija pirmaas Bmx sacensiibas ko vins tulko un vins nezinaaja neviena trika nosaukuma viss ko vins vareeja pateikt( taadaa izbriiniitaa balsii) "Boze moj co eto bila" "nemagu poverit" un taa visas sacensiibas. Tagad vins jau ir iemacijies trika nosaukumus un vairs nav tik interesanti. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Biatlonaa arii bija labi. Iedziishanaa sievieteem, tas peedeejais kaapums pirms iebraukshanas stadionaa. Tur paraada , kaa Glagowa apdzen Akhatovu.. iebrauc stadionaa, Glagowa saak paarvareet peedeejo kaapumu un Akhatova jau pamatiigi atpalikusi, kad studijaa atskan kliedziens: ''GLAGOWA APSTEIDZA AKHATOVU! KURAA BRIIIDII? NU DROSHI VIEN, KA MUMS NEPARAADIIJA''

Protams kameer raadija kadru kaa vaaciete apdzen krivieti, vinji runaaja par Liidumas plinti un Wilhelmas izcilo sleeposhanu... Kreiposha ownz

Link to comment
Share on other sites

Biatlonaa arii bija labi. Iedziishanaa sievieteem, tas peedeejais kaapums pirms iebraukshanas stadionaa. Tur paraada , kaa Glagowa apdzen Akhatovu.. iebrauc stadionaa, Glagowa saak paarvareet peedeejo kaapumu un Akhatova jau pamatiigi atpalikusi, kad studijaa atskan kliedziens: ''GLAGOWA APSTEIDZA AKHATOVU! KURAA BRIIIDII? NU DROSHI VIEN, KA MUMS NEPARAADIIJA''

Protams kameer raadija kadru kaa vaaciete apdzen krivieti, vinji runaaja par Liidumas plinti un Wilhelmas izcilo sleeposhanu... Kreiposha ownz

Ak jā, Krēpāns man arī kretinē...

Link to comment
Share on other sites

shkiet, ka shis Olimpiades Hokeja murgs (Krisjanis no swh), redz neesot nekada tragedija (Kirovs no LHF) - Mja ptotams, ka nav tragedijas nieks vienjau ir, ka divi speletaji un ne tie sliktakie atasakas spelet valsts izlasee (Mahmeds no Dirsgaliem)

p.s. shis dienas texts: "L.Bereznevam vajadzetu shovakar apsesties pie galda panjemt papira lapu un pildspalvu un uzraksit atlugumu."(V.Koziols) thumbsup.gif

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...