Jump to content
GIGN Forum

Īsa Pamācība!


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Esi Urla.

Tas nav nemaz tik grūti būt par vienu no viņiem:

1. ieteicamie nomaināmie vārdi:

Žeņa,Vasja,Geņa,Vasilijs,Genādijs,Vitālijs,Saša.

2.Tev kkas būs jādara ar matiem,tie ir jānodzen,ne jau galīgi uz liso,bet tomēr [tādēļ ieteicams neaudzēt pārāk lielu ērkuli].

3.Jāiegādājās treniņtērps:

Viena svītra - iesācējs,[labāk tādu nepērc,ja negribi palikt bez zobiem].

Divas svītras - par Tevi pateiks,ka tu jau esi paprasījis kādam cigareti,jeb 10 santīmu.

Trīs svītras - tevi sāk cienīt urlu aprindās jūties kā starp savējiem,bet neaizraujies.

Četras svītras - Bļē pareņ ti krutoj.

Piecas svītras - Mīts! Par tādiem dzirdēti tikai nostāsti no urlu omītēm.

4. Kategoriski aizliegts pirkt treniņtērpu tajos Švītīgajos veikalos, tikai un vienīgi tirgus!

5. Ieteicamās firmas treniņtērpi: Neki, Mike, Adidos, Umbra, re-boks, pumma...

6. Tev vajadzēs kedas - vislabāk pirkt uz tirgus sveramā veidā 1.50/kg, vēlams melnā krāsā.

7. Jāzin pašas vienkāršākās frāzes:

1. Če tebe ahujel sovsem!

2. Po mordu daķ iļi kak!

3. Ej pacan daj sigaretu!

4. Daj pozvonjitj!

P.S

Istam pacanam vienmer jabut 3ajam bembim kas vecaks par 86 gadu,

jatuse larokaa vai nautilusa vai essential, japartiek no semochkam.

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Urlas are team URLAS (www.RG-soft.com/urlas/) military organization members (something like Hamas in Palestina etc). Urlas came to great Latvian empire from Vodkograd - capital of Russia (city of vodka. There were ~10000 bars and breweries in Vodkograd.).

HMMM...kas to būtu domājis

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Urlish dialect "pokazi telefon tolko posmatrit hocu znat skolko ccass" means "Hello, how are you today?".

Most urlas live poorly, this why many Latvians love to give offertory to Urlas. Most common things Latvians gift to Urlas are: mobile phones, hand watches, money (kopeikas), rings, necklaces and so on. For taking five offertorys Urla raises his status, and increase his stipe count on pants by one.

shitas bij smiliez.de_2125.gif ! labsirdiigie latvieshi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man urlas vienrei atnjema manu lielaako daargumu '' Haribo '' Laciishus , nam nam cik tie bija gardi , btw. man atneema ! smile.gif Es taa raudaaju taa raudaaju , ka mamma man nopirka jaunus ! mm smile.gif

Partaam urlaam runaajot ; '' Taadi lohi , pidarasi jobani , nax , var buut tikai latvija '' sad.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...