Jump to content
GIGN Forum

Snowoshana Un Inventaars


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a es sleepoju (+20 cm)

O es atceros kad man nopirka sleepees <sloomenes 2paari viens man otras teetim tagad braucu jau ar lielajaam > tas bija kkaados 10 gados smile.gif Bet tagad esmu paargaajis uz snowu. KKaa liekas aizraujoshaak.

P.S visi uz Siguldu driiz buus gatavs GIGANTISkais BIG AIR kas shogad buus 2x lielaaks nekaaa pagaashgad.

P.S2 Riit Eerglos LV chempjonaats borderkrosaa ja kaadam intresee var aizbraukt paskatiities un ari iemeiginaat trasi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vispar iespaidigi smile.gif bet, lai es pirktu, nu nee, laikam tadelj ka sniegs nevisai itkaa smile.gif vairak gan ledus t.i hokejs.... buutu man ventspilii fochiks nofocheetu, bet nu hokeja inventars ir par 1200 ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sad.gifsad.gifsad.gifsad.gif mutere pahnemusi fochuku uz zviedriju new_silly.gif

nekas parit atpakal un tad es jums paradisu savu ndk deli, northwawe zabakus, oakley brilles(jaunais modelis +10cm), grenade bikses(vakar nopirku), tresspass jaku(-15 cm) tik nesledziet topiku ciet thumbsup.gif

EDIT

macho izstasti kas tev tur avatara ir... es sedeju stukoju 10 min un nonacu pie sledziena ka kkas saistits ar krusturi un dushu... apgaismo mani

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...