Jump to content
GIGN Forum

pica


JEYRAZZ
 Share

Recommended Posts

Picu Darbnīca ze best.

Man ar picu darbnīcu ir sanācis nesmuks atgadījums. Kādu laiku atpakaļ zvanīju viņiem ap kādiem 21 laikam. Jautāju vai var pasūtīt. Tur ar konkrētiem uzbraucieniem pretī man sāka bičīt par to - kāpēc tik vēlu es zvanu un vispār vai neesmu atpalicis....

Pie tam picu darbnīcai ir smagi ierobežots piegādes rādiuss.

Link to comment
Share on other sites

Man ar picu darbnīcu ir sanācis nesmuks atgadījums. Kādu laiku atpakaļ zvanīju viņiem ap kādiem 21 laikam. Jautāju vai var pasūtīt. Tur ar konkrētiem uzbraucieniem pretī man sāka bičīt par to - kāpēc tik vēlu es zvanu un vispār vai neesmu atpalicis....

Pie tam picu darbnīcai ir smagi ierobežots piegādes rādiuss.

Es piegādes pakalpojumus neesmu izmantojis, jo dzīvoju 5 min. attālumā.

Vienmēr eju pakaļ un nav bijušas nekādas problēmas.

Laikam čaļiem uz darba dienas beigām būs slikts garastāvoklis bijis. :D

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti ieteiktu visiem izmēģināt picēriju Mančijs, pats bieži eju un zinu cilvēkus kas taisa to visu, un tiešām, lieliska garša un nav pavēsas, bet karstas :)

Kā arī, ja apmeklējat pašu Mančiju, tad tur ir ļoti mājīgi un reāli tur var atpūsties nevis tikai paēst!

Link to comment
Share on other sites

LOL, es ņemu savus vārdus atpakaļ,

Tā kā picas pasūtu priekš sava uzņēmuma un uz mājām salīdzinoši bieži, tad šāda attieksme diemžēl nav pieņemama. Šodien, 14.11.2014, pasūtīju 4 lielās picas uz offisu, operators nodeva ziņu, citēju: "picas būs vienas stundas laikā, +/- 10 minūtes.

Diemžēl picu saņēmām tikai pēc 2 stundām, kā minimums.

Lai arī tas bija salīzinoši nepatīkami, tomēr gadās, veljoprojām ticība Lulu picanebija zudusi.

Šajā pašā dienā pasūtīju arī vienu lielo picu uz mājām, laikam mana kļūda bija palūgt laiku uz kuru atvedīs, jo domāju, ka tas palīdzēs atvest laikā picu.

Pasūtiju picu aptuveni 20:00 un norādiju, lai atved uz 21:15. Plkst 21:30 no picas nebija ne smakas. Zvanu operatoram un tur man atbild, ka pica būs tikai pēc 20 minūtēm. Attiecīgi, pica kavējās 35 minūtes, pie nosacījuma, ka laiks līdz picas piegādei bija 75 minūtes. Pica mazliet piedegusi.

Rezumē: Neizvēlies 4XL komplektu, ja nevēlies gaidīt vairāk kā divas stundas.

Nepasūti picu uz noteiktu laiku, jo maz ticams, ka šajā laikā šo picu saņemsi.

Link to comment
Share on other sites

Šodien braucu pusdienās uz Riga Plaza, normāli tā pa mūkusaleni plēšu - ap 90. Mani apskrien subārs kā stāvošu ar diviem karogiem pa malām un izputēju kā reallija vāģim. Šovakar pastaigājoties tas pats subārs piestāj pie Lulu Blaumaņa ielā un cik sapratu atved nepiedeliveroto piccu. Šoferi šiem točna ir atsaldēti ja tā brauc :D

Link to comment
Share on other sites

nu jebal, boring srsly, tu dzivo pie diennakts lido, kur ir best fuuds ever(variti cepta kartoshka utt.), sudzambibele :D nemu vardus atpakal, ja taa estuve ir aizverusies :D enivej, deljiks nepievilj

Pizza De La Louie Fontana nom nom nom :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu jebal, boring srsly, tu dzivo pie diennakts lido, kur ir best fuuds ever(variti cepta kartoshka utt.), sudzambibele :D nemu vardus atpakal, ja taa estuve ir aizverusies :D enivej, deljiks nepievilj

Pizza De La Louie Fontana nom nom nom :D

Es agrāk strādāju noliktavā. Pēc tā es vairs needu nevienā Lido izņemot krievu sētu, vai arī Čili picca ir vieta, kur kāju nesperšu.

Link to comment
Share on other sites

Nu picas eedu baigi reti, bet agraak kad suutiiju tad pasuutiiju vienmeer expresspizzu jo aatri atveda un bija arii laba garsha, bet tā vispār laikam priekšroku dodu LuLu, btw man te kkādi kuponi no picērijas ''Mančijs'' mētājās, hz varbūt kautkad pamēģināt ...

Link to comment
Share on other sites

RedBus pica. Pats gan tur baigi daudz neesmu ēdis, bet atsauksmes esmu saņēmis tikai un vienīgi labas. Šodien par viņu laša picu varētu atdoties (hangover much).

Ir arī stāsts par Elmāru Tanni (LuLu picas īpašnieks), kuram ballītes laikā tika pateikts, ka esot pasūtīta garšīgākā pica Latvijā. Viņs, protams, nodomāja, ka viņa LuLū pica būs tā, ko atvedīs... Little did he know, atveda RedBus picu un viņam nācās viņu nogaršot, kā arī atzīt, ka garšīgāka pica nav ēsta. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iečekoju ko jūs šeit ieteicāt, bija arī iepriekš dzirdēts par Picu Darbnīcu, tā arī tika pasūtīta.

x1 Chicken curry (30cm)

x1 Salami (30cm)

Al2WS88.jpg?1

Piezvanīju 19:00, pateica ka piegādāt varēs tikai ap 21:00, nu neko.. viss ok, uztaisu pasūtījumu un gaidu. 20:35 piezvana ka pica ir klāt, paņemu picu, iedodu tip'u un visi laimīgi, atnāca ātrāk nekā bija gaidīts, esmu apmierināts.

Pica tiešām ļoti garšīga.

Nākošreiz pasūtīšu LuLu, expresspizza, vai kādu citu ko jūs šeit ieteicāt for testing purposes.

ty

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...