Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzins 2014 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vakar man tika izteikts piedavajums piedaliities tusinjaa uz ko es varetu atbildet, ka braukshu.

Nez, ja kaadam vajag ta sauktas atsauksmes, raxties, gan kko izdomaas :meitene:

Varu kadu biedru panjemt lidzi, mans marshruts https://www.google.lv/maps/dir/Aizkraukle,+Aizkraukles+pils%C4%93ta/57.9353241,25.0065023/@57.2602692,23.7486549,8z/data=!3m1!4b1!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x46e90147125e714d:0x400cfcd68f2fec0!2m2!1d25.2431539!2d56.5930499!1m0!3e0

Link to comment
Share on other sites

Alise, ja pārplānosi maršrutu caur Ērgļiem, tad tur var riktīgi krutu ekskursiju vēl pa ceļam uztaisīt!

Ja nē, tad var Siguldā pārsēsties vienā mašīnā (atstāt mašīnu siguldā) un samazināt valsts importu!

:)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau man 4dien jāizbrauc....ja caur katru pilsētu pa ~4h brīva laika .))

Tas maršruts ir +/- tas ko google maps piedāvā.

Un ir iespēja vel kādu pasažieri paņemt, piesakās kas ir pa ceļam.

Link to comment
Share on other sites

o, tas der :)

ir tā, ka es braucu ar senci (sanāca, ka šis pāris dienas pie manis strādās un ta kopā mauksim k-kad pa dienu) atpakaļ visdrīzāk viņš brauks 7dien vakarā. takā es ar meklēju mašīnu atpakaļceļam iespējams :D ganjau kādam būs brīva vieta. otrās brīvdienas pēc kārtas man negribas ar behu braukt.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet lol deadalive, hulji tad tu nebrauc ar Cerezu (for example)???

Un ja visi wageni aizpildas, tad jus varat ar vilcienu kopa aizmaukt lidz Siguldai, kas jau bus reals fans un Sigulda satikt Alisi. Vinai ari vienai braukt to gabalu riktigi daudz par benzhu aizies!

Davai davai! Sarosas, saplanojas!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tatad es palieku LV, tad galja bus vakara, ja ir baiga gribesana tad vari jau no rita galju savakt ? Vel jaieperk darzeni, maize, kecups, garshvielas, kaut kadi kartupeli un folijs. Additioal to this protams miskastes maisi un papira dvielis.

Taa ka registretais nezin vai brauks vai ne tad gals transportesana ir kluvis interesants faktors. SLieci tu negribu visu pakert ar sevi ? Varbut pie reizes pakert ari mani ? :D

Link to comment
Share on other sites

Heii,

Plānojam izbraukt no Rīgas salīdzinoši pavēlu (ne ātrāk kā 7os), jo iekrīt pavēlais darba vakars. Ja nu kāds vēl nav ieplānojis transportu un vajag paķert no Rīgas šajā laikā, dodiet ziņu, tādejādi plānosim vai braukt ar Fiatu vai Hondu.

Ja ir nepieciešams iepirkt kādas lietas - trauki, karotes utml, Bencik vari padot man ziņu - rīt varētu ieskriet Gemosā.

Link to comment
Share on other sites

Spite noteikti ieskrien Gemosa saperc ko vajag un padod zinu cik naudinjas izgaja, nu tieshi tapat kaa pagajusho gadu :)

Riit zinashu vai registretais brauks vai ne, ja vins nemauc tad es lecu pie Jums un visticamak, ka Vincisters ari buus japakjer, jo mes kopa bijam planojushi gaazt...

Atceramies, ka jaskaita ir 12 eur no galvinas jau sobriid !!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...