Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Vakar speciāli ielīdu DM, lai patestētu m4a1-s pēc updeita, es pat teiktu, ka tagad viņš ir uztaisīts tāds, kā tam vajadzēja būt tobiš flankeru/lurkeru ierocis un m4 priekš sēdēšanas uz spotiem. Līdz ar palēnināto fire rate ļoti viegli kontrolēt recoilu, patīkami spēlēt lielā attālumā. Tas tā - mans viedoklis.

Ā, runājot par armor penetration neredzu ļoti lielu atšķirību HS ~91 dmg ierasto ~95 vietā. Sprayot ķermani tuvumā, gan liekas ka viena papildus lode vajadzīga - bet tur jau laikam tā doma, ka tas nav ierocis tuvajām distancēm. Katrā ziņā, neteiktu ka baigais downgrades arī šinī ziņā, es saprastu ja būtu bijis 1 HS ierocis un nonerfots, lai HS nenogalina, bet šinī gadījumā - meh.

Atcerēsamies kā visi bļāva pa awp nerfu, tagad laikam viss kartībā ar awp :D

Link to comment
Share on other sites

eu, iepriekš man liekas kāds bija licis "region block" te iekšā, tagad tiešām apsveru domu nobloķēt krievus, drusku pa traku paliek. Tagad var reportot viņus, bet diezvai tik ātri visus sabanos :(

Man no WEB'a nerāda favorite guide's @steam, tpc varēšu postu vakarā editot, kad tikšu iekšā steam aplikācijā, bet vari mēģināt šo http://csgo.gamebanana.com/tools/5684 :)

Link to comment
Share on other sites

izskatās kā pavisam no citas spēles nemaz neatgādina CSGO, pieļauju ka būs nereali dārgi :)

eu, iepriekš man liekas kāds bija licis "region block" te iekšā, tagad tiešām apsveru domu nobloķēt krievus, drusku pa traku paliek. Tagad var reportot viņus, bet diezvai tik ātri visus sabanos :(

Es nezinu cik es solo spēlēju man diezgan reti trāpās krievi. No otra acc spēlējot kur mg1 ranks atkal 90% ir krievi.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu cik es solo spēlēju man diezgan reti trāpās krievi. No otra acc spēlējot kur mg1 ranks atkal 90% ir krievi.

Man agrāk bija tā, ka vnk ilgu laiku nedzirdu nevienu krievvalodīgo un tad sākās periodi, ka kādas 2 nedēļas ONLY RUSJANS!!! :D Man uzskats ir, ka visi krievvalodīgie ārpus LV robežas un, kuri nekad nav saistīti ar LV ir pilnīgi debīli. :D

Link to comment
Share on other sites

Man pēdējās 6 spēles ir bijuši 5 krievu komandas, līdz ar to laikam 1-2 uzvaras tikai.

Vakar spēlēju ar krievu premade papisām 16-13 or so, uzreiz piejoinoju vēlreiz un tie paši krievi tikai pretī un man sakarīga komanda - uzvara 16:8 vai tā kaut kā.

Nav jau tikai runa par to, ka rank ups vai kas, bet galīgi nebaudāmi ir spēlēt ar 4 lohiem, kas nu vienkārši kaut kādu bezpriģelu pa mikrafonu dzen, nomutojot nedabū infu vispār, nu tā patizli.

Ar latviešiem nav sanācis kādu laiku pakapāt, pārsvarā spēlēju kaut kādos nestandarta laikos, brīvdienu rītos etc, kad var atļauties slinkot.

Tāda verbāla caureja jau no warmupa, mērķis vienkārši tiem čaļiem ir sapist citiem spēli neko citu neredzu.

Ranks ir LEM, gribu uzkāpt vismaz pa pakāpīti augstāk vēl.

Link to comment
Share on other sites

neesi vienīgais, man tie mērkaķi solo katru reizi, un pārsvarā dirsīgi škoļaras, ir arī normāli, bet tos reti iemet, tad tā lūgšanās, lai wepu iedod, nopērk un katrā raundā, kamēr mute salikts, tad atkal nav jēga, nav info, ja runā normāli nodirš, ja lamājies, šie tupī, man kkā sanāk ja tl šie skrien vienā barā, būs jāpamēģina tas brīnums, šiem bija +1stunda krievijā un tad sanāk pīķa stundās viss labumiņš tiek :D

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka JEYRAZZ ieliktie duncīši ir kaut kādi slapjie sapnīši pokemoniem. Apskatos tagad, ka Pauly piemin jaunu case. Ieeju CS un tur jauna kaste. Tas naža vai pareizāk to nažu skini ir traģiski. M4A1-S + Dual Elišu skini vien tik ņemami. Vismaz pēc bildēm no sāna.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...