Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Viss vienkārši čalis piedava uzraut turnīru, nu kapec ne, uzprasa lai iemociju progu kompi takā Teamspeak, tikaij cits nosaukum soft-speak. nu neko pameginaju atvert neizdevas. nu viss itka labi, bet es tomer izdomaju LT serveri uzspelet un nopērku m4a4 un brīnos kur klusinātās :D :D

Edited by Ouzijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

diezgan common skams, vienkārši key loggeris kurš saķēra visas tavas detaļas. Uzrakstī stīm supportam stooriju un screenšotus no čata, 50/50 ka dabūsi atpakaļ. Ja nedabū ar 1x, rakstī vēlreiz, skatoties kāds support čālis izskatīs tavu ticketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jeyrazam taisnība. man bija tā, ka noskamoja manu fire serpent (jā, nopontoju mle), uzrakstīju vienreiz, atbildēja, ka atgriezt nav iespējams. pagaidīju pāris dienas un uzrakstīju vēlreiz, atbildēja cits cilvēks un atgrieza ieroci bez liekām problēmām!

Link to comment
Share on other sites

Varu arī piebilst, ka steam guard nepalīdz tik daudz kā jums varētu šķist. Man ir zināmas privātas "programmas" balstītas uz .net framework ar kuru palīdzību pēc tava steam konta inficēšanas cilvēki var dabūt tavas mantiņas uzreiz, par spīti tam, ka steam guard neļauj "treidot" 7dienas no jauna device, tas ir paveicams.. esat uzmanīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...