Jump to content
GIGN Forum

batjana PUB


Recommended Posts

No manas puses REC, bet ar vienu noteikumu, ja tiek dots tikai xb, priekš pārējā stundas krietni pa maz.. ;)

EDIT: kā arī ceru, ka stundas tikai pieaugs, nevis pazudīsi pēc xb iegūšanas. Būs?

Edited by sluT
Link to comment
Share on other sites

No manas puses REC, bet ar vienu noteikumu, ja tiek dots tikai xb, priekš pārējā stundas krietni pa maz.. ;)

EDIT: kā arī ceru, ka stundas tikai pieaugs, nevis pazudīsi pēc xb iegūšanas. Būs?

Nav iemesla prasīt xb, ja uzreiz pazust!

Link to comment
Share on other sites

Šis cilvēks pat čīterus neatpazīs, vakar abi divi ar U mad bro? dirsa man par wh. Beigās U mad uz manis uzlika voti protams par mani sabalsoja, bet labi, ka man ir imunitāte! Pēc tam tas pats batjana samaina uz niku Klāvs, kaut ko sāk braukt virsū - atkal... Tā tas ir..

Bet nu sen esmu samierinājies, ka man pubā tiesības nedos, bet tā pat varu nobanot čīterus caur war3 serveri! =)

Patiešam ceru ka šis briļainais sūds netiks pie tiesībām :)

Link to comment
Share on other sites

Šis cilvēks pat čīterus neatpazīs, vakar abi divi ar U mad bro? dirsa man par wh. Beigās U mad uz manis uzlika voti protams par mani sabalsoja, bet labi, ka man ir imunitāte! Pēc tam tas pats batjana samaina uz niku Klāvs, kaut ko sāk braukt virsū - atkal... Tā tas ir..

Bet nu sen esmu samierinājies, ka man pubā tiesības nedos, bet tā pat varu nobanot čīterus caur war3 serveri! =)

Patiešam ceru ka šis briļainais sūds netiks pie tiesībām :)

Ieliec pieradījumus lūdzu ,kur es tavu skillu sajaucu ar WH, kur Tevi apcelu? Niku nomainiju uz Klavs, jo pie manis viesojas draugs un es nevelejos lai spele ar manu niku, jo tieši tāpēc, ka esmu admins war3! Un vispār, piedod, bet Tevi kā spēlētāju un adminu neatceros... Bet ja kaut kādā veidā aizskāru, piedod, bet ceru, ka Tu te neliec jau 2 postu tikai tamdēl, ka tev atteica accuz pub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju maz, bet mans online time ir lielāks kā tev. Kā tas ir iespējams?

Agrāk gignā zem 100h adminu neprasīja.

Tagad protams situācija ir cita(kaut gan, ko es te diršu, ja tu spēlē, tad 50h dabūt var pa 2-4ned.), ir daudz labāki kandidāti.

Un domājams vasarai tuvojoties parādīsies daudz gribētāju. Spriediet paši

+ ja tev ir acc, tad vari nobanot cilvēku uz war3(xwho..->ctrl+c IP).. cik atceros banlists visam gignam ir kopīgs (un nav to čīteru tik daudz, nu nav..)

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Šis cilvēks pat čīterus neatpazīs, vakar abi divi ar U mad bro? dirsa man par wh. Beigās U mad uz manis uzlika voti protams par mani sabalsoja, bet labi, ka man ir imunitāte! Pēc tam tas pats batjana samaina uz niku Klāvs, kaut ko sāk braukt virsū - atkal... Tā tas ir..

Bet nu sen esmu samierinājies, ka man pubā tiesības nedos, bet tā pat varu nobanot čīterus caur war3 serveri! =)

Patiešam ceru ka šis briļainais sūds netiks pie tiesībām :)

Da ko tu tur tgd brauc ar muti? Kāds wh tu čigān tev varētu būt ja tu nemāki spēlēt?!

Sāksim ar to, kad tu kaut ko sāki man braukt virsū kā mazs bērns par to ka es ar lukturīti skrēju, tad vēlāk sekoja vote uz banu, sakars kāds ???

Nevajag te tgd no mušas uzpūst ziloni!!!!

Kāds no augstākiem varētu pateikt, kpc šim indivīdam vispār ir acc?

http://stats.gign.lv...yer.php?id=4571 - war3 paskatamies online time ! :slap:

P.s. REC!!!

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju maz, bet mans online time ir lielāks kā tev. Kā tas ir iespējams?

Agrāk gignā zem 100h adminu neprasīja.

Tagad protams situācija ir cita(kaut gan, ko es te diršu, ja tu spēlē, tad 50h dabūt var pa 2-4ned.), ir daudz labāki kandidāti.

Un domājams vasarai tuvojoties parādīsies daudz gribētāju. Spriediet paši

+ ja tev ir acc, tad vari nobanot cilvēku uz war3(xwho..->ctrl+c IP).. cik atceros banlists visam gignam ir kopīgs (un nav to čīteru tik daudz, nu nav..)

Tad sanāk, ja es viņu nobanoju caur war3, tad viņš ar pubā uzreiz izlido? nice. ;)

Link to comment
Share on other sites

kops kura briza drikst banot caur citiem serveriem? kas te vispar par miskasti daras? tev ir acc uz war3 nevis pub, tad tas nozime ari to, ka tu neesi puba admins un nekadus lemumus nevari pienemt.

vispar pedeja laika pabiezak speleju puba, nu tur vienigais, kas ar galvu draudzejas ir slut, parejie jaunie admini tur tads bernudarzs, nesaprotu kurs vispar tos acc viniem ir izdalijis. Protams pie katra aizradijuma, ka adminam varbut ta nevajadzetu rikoties seko draudi ar izlidinasanu no servera :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Epix, protams uz to var paskatīties arī no citas puses... Pieņemsim serverī skaidrā kāds ar AIM un SPEED, adminu nav un nebūs! Šitajā ārkartas gadījumā es izbanotu tāpat..Žēl ka daudzi kam ir reg. nicks īsti nesaprot, ka čīterus viņi var izkickot ar xvotekick, bet nu ko padarīsi!

Acc viņam neredzēt, pie tā arī paliksim!

Link to comment
Share on other sites

kops kura briza drikst banot caur citiem serveriem? kas te vispar par miskasti daras? tev ir acc uz war3 nevis pub, tad tas nozime ari to, ka tu neesi puba admins un nekadus lemumus nevari pienemt.

vispar pedeja laika pabiezak speleju puba, nu tur vienigais, kas ar galvu draudzejas ir slut, parejie jaunie admini tur tads bernudarzs, nesaprotu kurs vispar tos acc viniem ir izdalijis. Protams pie katra aizradijuma, ka adminam varbut ta nevajadzetu rikoties seko draudi ar izlidinasanu no servera :D

Principā tā arī es uzskatu, ka ja esmu war3 admins, tad pieņemu lēmumus tikai war3 serverī!

GoD, nav problēmu, tad šo verat ciet, jo arkātras gadījumos banošu caur war3. Danke.

Link to comment
Share on other sites

Epix, protams uz to var paskatīties arī no citas puses... Pieņemsim serverī skaidrā kāds ar AIM un SPEED, adminu nav un nebūs! Šitajā ārkartas gadījumā es izbanotu tāpat..Žēl ka daudzi kam ir reg. nicks īsti nesaprot, ka čīterus viņi var izkickot ar xvotekick, bet nu ko padarīsi!

Acc viņam neredzēt, pie tā arī paliksim!

nuu es neprecizi izteicos varbut, taa jau ari domaju arkartas gadijumos, ka tur ir totals aims, speed utt, ka var redzet ekrans raustas, mapi parskrien 3 sekundes utml nevis, ka visi blauj, tur ir 4iti, bet lai banotu vel japeta..

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr var ieiet psihostatos un panjemt IP, ja tik dikt vajag. + manuprt status ari parādija kko par spēlētāju.

P.S. atvainojos par oftopiku.

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Da ko tu tur tgd brauc ar muti? Kāds wh tu čigān tev varētu būt ja tu nemāki spēlēt?!

Sāksim ar to, kad tu kaut ko sāki man braukt virsū kā mazs bērns par to ka es ar lukturīti skrēju, tad vēlāk sekoja vote uz banu, sakars kāds ???

Nevajag te tgd no mušas uzpūst ziloni!!!!

Kāds no augstākiem varētu pateikt, kpc šim indivīdam vispār ir acc?

http://stats.gign.lv...yer.php?id=4571 - war3 paskatamies online time ! :slap:

P.s. REC!!!

Besi visi šitie sīkie tītari, kas pie savas klaviaturas piesēdušies un tēlo nez kādus gudriniekus. Paklusē sikais mēsl! Lai Tev dzīve izdodas, jo izskatās, ka nav nākotnes. Kārtējā pabira!

Edited by Rrysx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...