Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Neiesaku iet all in, bet uz expertg uzliksu.

Nesmu isti redzejis ka fs3 spele, bet nu cerams ka sudigi

itkā jau pēc statiem fs3 ir labāk gājis, bet nu tik daudz skinus esmu pakāsis, jo flipsid3 pakāsa :D gribās kautkā atgūt, bails tagad likt uz viņiem. :D

EDIT: Alsen / KNR ?

Edited by acct1mel
Link to comment
Share on other sites

Biju domājis mest uz Alsen'iem, tad atkal apsvēru noMercy, beigās pēdējās 30 minūtēs neļāva uzlikt bet'u, uz Alseniem potential reward būtu bijis 450 dēļ mana yolo bet'a, bet labi vien ir kad neļāva uzlikt, nezinu vai būtu sevi piespiedis uz viņiem beigu beigās likt. ^^

Link to comment
Share on other sites

Biju domājis mest uz Alsen'iem, tad atkal apsvēru noMercy, beigās pēdējās 30 minūtēs neļāva uzlikt bet'u, uz Alseniem potential reward būtu bijis 450 dēļ mana yolo bet'a, bet labi vien ir kad neļāva uzlikt, nezinu vai būtu sevi piespiedis uz viņiem beigu beigās likt. ^^

Steamam vajag izveidot fīču, ka var izkašoti naudu no walleta. Pie šādiem vinestiem un pēc tam pārdotiem skiniem drīz vien Steams būtu bāžams ar citiem toto kantoriem vienā maisā :D

Link to comment
Share on other sites

Steamam vajag izveidot fīču, ka var izkašoti naudu no walleta. Pie šādiem vinestiem un pēc tam pārdotiem skiniem drīz vien Steams būtu bāžams ar citiem toto kantoriem vienā maisā :D

Tas nekad nenotiks jo tas viņiem ienesīs milzīgus zaudējumus, tādēļ ieteicams ir pārdot skinus par atslēgām, vai arī pārdot tos tajā pašā mārketā un nopirkt csgo case atslēgas, kuras var pārdot $2.00 .gab

Protams, forši būtu, bet tas ir nerealistiski un nekad nenotiks. ^_^

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...