Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Laikam jāmet betošana pie malas. Kopš dienas, kad neuzliku uz Mystiku all in, tikai zaudēju. Pa dažām dienām visu esmu pakāsis, un šodien izskatās ka arī neko neatgūšu, jo mysitks nepaņēma :/

Welcome to the club.

Link to comment
Share on other sites

Vakar gan bija ljoti riskanta spele, domaju iet all in uz fnatic, lai gan vini suukaa. bet fntc ir sevi ari kadreiz labi paradijis...

Labi ka neuzliku... njema pirmo halfu 10:5 (dd2) Pectam kkas sapisas... un Dignas no 12:15 atspelejas un salika vinus ot

EDIT : raben, iedod man to lucky13 stickeru :D man draugs solija atslega ja es dabusu vinu xD

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Vakar gan bija ljoti riskanta spele, domaju iet all in uz fnatic, lai gan vini suukaa. bet fntc ir sevi ari kadreiz labi paradijis...

Labi ka neuzliku... njema pirmo halfu 10:5 (dd2) Pectam kkas sapisas... un Dignas no 12:15 atspelejas un salika vinus ot

EDIT : raben, iedod man to lucky13 stickeru :D man draugs solija atslega ja es dabusu vinu xD

tad pasaki, lai draugs pardod atslegu un noperk divus tadus stickerus.

Link to comment
Share on other sites

col vai MJ?

complexity ir masters pakāst ez spēles, tapēc tagad ir maziņš koefs, bet nu viņi jau ne pa velti ir bijuši dhw2013 pus finālos...

Takā moš ir vērts likt??

btw - swags vel ir viņu sastāvā, pirms kāda laika teica ka izmetuši viņu...

Kad sāksies dreamhack summer?

Link to comment
Share on other sites

jap, jo spēle - postponed :D

haha, vne :D

Biju uzlicis uz Titaniem, bet tad kad atcela izdomaju uzlikt uz complexity (FAIL) aizmirsu ka CEVO, un visas amerikansku speles ir cancer... :/

daunji panema inferno 16:11 , dd2 papisa overtime, un nuke 16:14 padirsa ka vienmer...

COMPLEXITY go and die

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...