Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

nezinu, liekas ka mythic pakasis, kaa vini spele....... tagad skatos speli, pfffffff

edit: 8:3 jau. :/ nja -30 value, ah skam. :/ prieks manis tas ir daudz/all in :/ bija uz mwnl, bet redzot tavu postu parmainiju. :W

vnk jasmejas ka vini spele. vel sudigak neka tie krievi unnamed... mnlw katru eco vinne...

zaude, pizgets, nespeeju noticeer, tads rage... noobiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Edited by acct1mel
Link to comment
Share on other sites

Es neteicu, kas uzvarees, es tikai uzmetu betu. Pirmo reizi redzeeju tos team at lounge un neskatijos, nekaadu informaaciju. Atspeleeju tos 20value ar 30value vineestu no buypower

Šodienas spēlēs betošu 20minūtes pirms sākuma, lai redzētu koefic.

Link to comment
Share on other sites

respektīvi ir tā

ja būs inferno,ņem fnatic, bet maza iespēja jo visticamāk LDLC svītros inferno ārā jo jau zaudēja fnaticiem uz inferno vakar

viena no mapēm noteikti būs cache kuru noteikti paņems LDLC

un viena būs dd2 kur būs sīva ciņa, arī domāju likt uz ldlc, bet vel neesmu pārliecināts :D

Link to comment
Share on other sites

pirma spele beigusies, ldlc vinnē ar 16:7 un atkal bija redzams tāds neliels comeback no fnatic, cerams, ka nakoso ldlc speles tapat, malachi :)

EDIT: ah, zaude garantēta. mirei'dzā izskatās tādi noobīgāki, bet nu skatisos talak. 6:1 akd.

EDIT2: kludijos, pec team swap spele mainijas uz labo pusi, prieks ldlc, mala4i =]

Edited by acct1mel
Link to comment
Share on other sites

Juusu domas? se.giffnatic vs. de.gifmousesport

Es jau teiktu ka mouzi grib loti panemt jo viniem neviena zaude 6 vinnes, un grib sho uzvaru arii turpinaat, ta kaa fnatics prot spelet tikai bo3 tad pirmo un vieniigo karti nems mouzi :D

Mazaaks koef lielaaks laimests :) bo1 anything could happen :)

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Juusu domas? se.giffnatic vs. de.gifmousesport

Es jau teiktu ka mouzi grib loti panemt jo viniem neviena zaude 6 vinnes, un grib sho uzvaru arii turpinaat, ta kaa fnatics prot spelet tikai bo3 tad pirmo un vieniigo karti nems mouzi :D

Mazaaks koef lielaaks laimests :) bo1 anything could happen :)

33% mouz 66%fnatic, ja liec uz mouz neej all in, domaju shitus uzlikt...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...