Jump to content
GIGN Forum

Laacis


anfisa
 Share

Recommended Posts

Es varētu izcelties un arī iespamot kā piem: COOl I LOVE Balto krāsu, vai - Jeee Dievinu spicās ausis... utt, bet es to nedarīšu..vienkārši principa pēc es to nedarīšu un jums nevienam neko neteikšu, ka es to nedarīšu..

NOLĀDĒTS!!!! Es to izdarīju huh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a btw, anfisa, cik ilgi tāds zvērs ir jātaisa? nedomā uzsākt biznesu? es varētu būt menedžeris - tu adītu, es meklētu pircējus smile.gif

P.S. cik smuka lācim bandīte!

hmm nu paaraak ilgi jau ar nebija.. bet nu par to biznesu es veel padomaashu.. man tomeer labaak patiik savu briivo laiku pavadiit citaa veidaa laugh.gif

p.s paldies visiem happy.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Tas jau vairaak izskataas peec kakji nevis laaci huh.gif un no kura laika laachi ir balti... ja nu vieniigi tas nav polaarlaacis ?

es jau vareeju arii uzadiit zalju, dzeltenu vai zilu laaci, kaada noziime ? pienjemsim, ka tas ir polaarlaacis.

Link to comment
Share on other sites

es jau vareeju arii uzadiit zalju, dzeltenu vai zilu laaci, kaada noziime ? pienjemsim, ka tas ir polaarlaacis.

Nemuuzham ! Tas ir kakjis manaas aciis un taads arii paliks, ja nu vieniigi tu manas acis neizdursi ar 5metriigu naglu aha.gif

Link to comment
Share on other sites

labs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Anfis baigi smukinjsh lachuks! Nja tas uzjunda atminjas par laikiem , kad CS veel nebija topaa...... Njaaa...... Ka berni skreja pagalma eeda smiltis un beega no uzmaaciigajiem odiem...... Njaa un ak shie slidkalninji kur ne reizi vien sagreizu pirkstu smile.gif !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...