Jump to content
GIGN Forum

Bans no Gestapo par norec.. atkal..


The Dixon vs. ZOMBIES
 Share

Recommended Posts

BANA ID: 5649

ADMINS: Gestapo

NOBANOTAIS NIKS: The Dixon vs. ZOMBIES

NOBANOTAA IP: 85.255.67.18

IEMESLS: norec

UZLIKTS: 29.11.2013 22:12

DEMO: šeit (Bans saņemts @ 13:10:00 +-)

Links uz iepriekšējo banu no tā paša admina par to pašu iemeslu: šeit

@Gestapo: Varbūt vajag atsvaidzināt zināšanas kāds izskatās norec..

http://www.youtube.com/watch?v=kGhpv9pv3UM

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Nekur netaisos pārvākties dēl viena idiota, kas ir par spītīgu, lai atzītu, ka ir kļūdījies vai faktu, ka vispār neatšķir norec no vienkārši precīzas šaušanas ar emku (visprecīzāko automātu spēlē).

Ir kādi ieteikumi kā atrisināt šo atklāti tēmēto nepatiku no Gestapo puses pret mani? Negribu katru reizi iegriežoties serverī dabūt banu no viņa par to kas man nav un to, ko nevar atainot Demo failā...

Link to comment
Share on other sites

Kurā serverī tas ir? war3 vai cs:s ? Kas tā pa tādu admina attieksmi, man nepatīk un tagad banošu tevi līdz kapa malai? Gestapo reģistrējies te pirms 10mēnešiem ,ticis pie acc un tagad te baigo "nabu" mētā... Ieteiktu šeit kādam nedaudz piegriezt skābekli...Ja Dixons ir vainīgs lai bans paliek, bet ja nevar pierādīt, tad banu nost un bastaa!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai drīkstu te rakstīt, bet personīgi uzskatu, ka šim nav nekāda norecoila vai kāda cita šita.

Pats diendienā spēlēju ar šo spēlētāju - viss okei.

Vispār interesanti - kad mēs abi ar šo spēlētāju dienā pa 100x saucam adminus uz serveri - TAD VISIEM IR PIE KĀJAS, KAS TUR NOTIEK - BET SERVERIS IR TUKŠ DĒĻ TĀ, KA NAV ADMINU. NAV ADMINU!!!!!!

Redz kad kāds kādu nobanojis - tā visi pamostās "eu, kas tur, kas tur, utt". Tas tak ir smieklīgi. Pats esmu adminējis entos gadus populārā serverī, pieredze ir milzīga, nekad vēl neesmu kļūdījies, paskatījos šo - nekā te nav. :)

Rakstu šo ar naivu cerību, ka GIGNa vadība pamodīsies sakarā ar šo visu jautājumu, jo WAR3, ne PUB tautas netrūkst,- trūkst adminu.!!!

Un lūdzu nevajag kritizēt tagad arī mani, ka es esmu te jauniņais, vai kas cits - webā esmu jau gadus 5-6 regojies, nesen izdomāju, ka arī forumā vajag to izdarīt. :)

Domāju, ka ir admini, kas mani pazīst.

Ar cieņu Hocherzs.

Edited by Hocherzs
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka ar cs adminēšanu ir šādas, tādas problēmas. Varbūt, ka vajag piešķirt pāris indivīdiem accesu uz šo serveri, jo piemēram mums (css) viss tiek kārtīgi apsekots un kārtīgi kontrolēts, salīdzinoši ar cs!

Link to comment
Share on other sites

Goodmen, īsti nesapratu Tavu postu, pričom tur 10 mēneši un pričom tur naba. Lai nu paliek.

Vnk tam čalim ir netīrs konfigs, iespējams, nav runa par palīgprogrammu, bet ir regulēts atsitiens, demo to ieraudzīt nav iespējams, bet es palieku pie sava, jo tas nav godīgi attiecībā pret citiem spēlētājiem.

Domāju, ka ir admini, kas mani pazīst.

Ir jau ir redzēts. Kā redzi Tev bana nav, kaut arī spēlē par mani labāk. :D

Varbūt, ka vajag piešķirt pāris indivīdiem accesu uz šo serveri

Kuriem, ja pat neviens neprasa?

Link to comment
Share on other sites

Raksti POV.

Ke pasa?

nav runa par palīgprogrammu, bet ir regulēts atsitiens

Ko tu te centies panākt nesaprotu. Kas būs nākamais, regulēta dzirde vai austiņu frekvence, jo dzird pretinieku aiz sienas? Man ir oriģinālais CS konfigs ja kas. CS kačāts no KSO..

Mans CFG: šeit

Es tiešām vēlos šeit spēlēt un par taisnību cīnīšos, jo zinu, ka neesmu vainīgs šajās apsūdzībās no Gestapo puses..

Kuriem, ja pat neviens neprasa?

Jo nav admini, kas varētu dot rekomendācijas + prasības ir kosmiskas. Pieļauju, ka šādā server stāvokli pievērtu uz dažām prasībām acis, bet rekomendāciju tāpat vajag. Kur esteris pazudis, ko Gestapo tik cītīgi rekomendēja un teica, ka atbildēs, ja sataisīs nepatikšanas. Laikam jau vienkārši pazušana no servera nav pieskaitāma pie atbildības, ko rekomendētājs uzņemas, huh?

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Tu neesi vienīgais, kas spēlē gadiem ilgi Gestapo. Admins vai neadmins..

Es gribu, lai šis kašķis beidzas šeit un šajā topikā. Neviens čīts, skripts, regulējums man nav, parasts KSO CS + heapsize, freq priekš fps..

Gribu šeit spēlēt, pārvākties netaisos, turpināšu cīnīties par taisnību..

P.S. Domāju, ka esi vairāk nobriedis kā par 'ja viņam banu ņem nost man ņemat acc nost'

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Zombie, ja nopietni, tad man kretine tadi ka tu.

Tikko paradijies un jau visiem krame virsu.

Ok, iespejams kljudijas, bet tu esi tik uzstajigs un chiikstosh, ka d1rst nav kur tevi pat sutit.

Spamo visu laiku @ web chiikstot par to ka nav admini etc. Skatoties no malas ta vien skjiet, ka tev vajag full acc un visiem butu tev pie kajam jakrit !

CALM DOWN DUDE !

Link to comment
Share on other sites

Neuzskatu, ka man būtu jāgaida mēneši vai gadi, 'jākļūst' par GIGN biedru nevis zaļknābi un tikai tad varu teikt KO DOMĀJU! Parādi man, kur esmu acc prasījis, tad dirs man par to, ka ja man dotu full acc te 'visi man kristu pie kājām'. Esmu uzstājīgs, jo zinu, ka GIGN patīk 2 nedēļas izskatīt banu apelācijas, kaut tas aizņemtu 1 dienu, ja cilvēki ar attiecīgajām unban privilēģijām tām pievērstu uzmanību un pateiktu savu stingru viedokli, nevis kaut kādus jēlus pieņēmumus pat neizskatot informāciju.

Es ticu, ka ja es neatbildētu, neturpinātu rakstīt, šis topiks joprojām atrastos pie Gestapo pirmās atbildes un topiks būtu ierullējis foruma pašā apaksā. Pēc 30 dienām kāds atrast laiku ienākt un pateikt, ka nu par vēlu gaidīt unban. Protams, dramatizācija, bet domu sapratāt..

Edited by The Dixon vs. ZOMBIES
Link to comment
Share on other sites

Es diemžēl gan neesmu tāds pro, kādus jūs te abi paši sevi mālējat, bet varu izteikt savu neatkarīgo viedokli.

Esmu spēlējis ar šo indivīdu, esmu viņu skatijies un arī man viņš likās aizdomīgs, bet pa lielam piesieties nesanāca. No demo protams tur nepateikt, kā bija šajā gadijumā. Man kaut kā radusies pārliecība, ka viņš jēdz, ko dara.

Dixons ir zadrots. Pietam ļoti kaitinošs zadrots, kurš izšauj pēdējos aktīvos nūbus no servera.

Es domāju, ka tev jācenšas turēt muti, ne tik daudz vārīties un nekāpt uz varžacīm.

Link to comment
Share on other sites

Demo neiečekoju, bet kaut kā neticās, ka Gestapo baigi kļūdās, protams gadās, bet nu nez... ja ir kādu laiku sekojis līdzi un vērojis... Nez...

A par adminiem runājot - kā tas ir - trūkst ??? Es te vienu brīdi dzīvoju serverī - neviena nebija. Tiklīz kāds ienāk - atliek man 5x viņu nošaut un šis pazūd. Ir vai nav adminu - tas neko te baigi nemaina. Ir citur problēmas... demo izskatīšana/čīteru reports, unbani un tā. Un laikam jau tas war3 mods sāk apnikt tautai...diemžēl...

Par Dixonu - konkrētais indivīds arī kretinē dēļ attieksmes. Protams ir arī dažas pozitīvas iezīmes un tā, bet uzvedība un attieksme to visu reāli nostumj malā. Vēl var minēt to, ka izteikts frageris, statu sekotājs :D Es šamo nošauju 10x pēc kārtas un viņš mūk prom no servera, gaida kad aiziešu :D Rēcīgi jau :D

Link to comment
Share on other sites

Zombie, ja nopietni, tad man kretine tadi ka tu.

Tikko paradijies un jau visiem krame virsu.

Ok, iespejams kljudijas, bet tu esi tik uzstajigs un chiikstosh, ka d1rst nav kur tevi pat sutit.

Spamo visu laiku @ web chiikstot par to ka nav admini etc. Skatoties no malas ta vien skjiet, ka tev vajag full acc un visiem butu tev pie kajam jakrit !

CALM DOWN DUDE !

Ideāli pateici, aļāks no manis! :)

Un jā, iepriekš, kad kāds runāja par troļļotājiem, man īpaši nebija skaidrs, kāpēc visiem viņi nepatīk, tagad es zinu!

P.S. Kas attiecas uz iekakāšanu šajā topikā - man pie d1rsas, jo reāli šis varētu būt dixon tavs spoguļattēls - nav mana darīšana, nav man liela saprašana, bet šeit cenšos būt ģēnijs!

TFU I MAĶ

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, es jūtos kā jauns/godīgs deputāts :D VIsiem, kuriem vara drausmīgi griež acīs kāds, kurš nelien dirsā, bet saka kā domā. Nedod Dievs vēl cenšas kurbulēt ātrāku apelācijas izskatīšanu, ko vispār atļaujas, psc.. :D

Jūsu nepatikai pret mani šeit nav pilnīgi nekāda sakara. Man neinteresē jūsu blati savā starpā vai cik daudz aliņus esat nodzēruši kopā. Runa šeit iet tikai un vienīgi par norec.. Kad būšu nobanots par to kāds kretīns es esmu vai citas lietas, ko jūs šeit minat, tad varēsiet izpausties pēc sirds patikas!

Peace.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...