Jump to content
GIGN Forum

Svariigi Izlasiet So!


archux5
 Share

Recommended Posts

Neko nenojausdams, uzspiedu uz GIGN foruma sadaļas "Spams", kad manas acis iepletās neviltotā pārsteigumā, tiklīdz kā smadzenes bija apstrādājušas tekstu "Svarīgi Izlasiet So!". Redzot, ka topika autors ir archux5, kurš parasti vēsta interesantus un reizē satraucošus jaunumus, mana sirsniņa iepukstējās straujāk un roka sasteigtā uztraukumā gandrīz netrāpija ar peli uz šī topika linka. Un es nekļūdījos - šoreiz archuxampieci atkal bija interesanti jaunumi pavēstāmi. Labi, ka izlasīju. Kā es noprotu, tad svarīgs ir tas, ko archux iesaka, tāpēc varbūt vajadzētu sadaļu "archux5 iesaka" - tīri tā, lai foruma apmeklētāji zinātu, kas ir svarīgs, protams, ja pats archux5 tam piekritīs.

Protams, apskatīju arī mājaslapu - tiešām lieliska. GIGN ar savu prasto navigāciju nobāl shorty.from.lv freimu lietošanas ērtuma priekšā. Uzraksts SHorTY arī izstrādāts kādā man galīgi svešā dizaina programmā - drošvien "Adobe PRO Design Special Effects Virtual Studio Grand Master v12.0". Ar skumjām piefiksēju, ka esmu nospēris vairāk kā pusi no shorty lapas meiteņu bildēm, savukārt maita worms ir nospēris bilžu nosaukumus (l59, l105). Katrā ziņā noliecu galvu šī saita & servera & reklamēšanas veida oriģinalitātes ziņā un paredzu tiem garum gartin garu mūžu. notworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Neko nenojausdams, uzspiedu uz GIGN foruma sadaļas "Spams", kad manas acis iepletās neviltotā pārsteigumā, tiklīdz kā smadzenes bija apstrādājušas tekstu "Svarīgi Izlasiet So!". Redzot, ka topika autors ir archux5, kurš parasti vēsta interesantus un reizē satraucošus jaunumus, mana sirsniņa iepukstējās straujāk un roka sasteigtā uztraukumā gandrīz netrāpija ar peli uz šī topika linka. Un es nekļūdījos - šoreiz archuxampieci atkal bija interesanti jaunumi pavēstāmi. Labi, ka izlasīju. Kā es noprotu, tad svarīgs ir tas, ko archux iesaka, tāpēc varbūt vajadzētu sadaļu "archux5 iesaka" - tīri tā, lai foruma apmeklētāji zinātu, kas ir svarīgs, protams, ja pats archux5 tam piekritīs.

Protams, apskatīju arī mājaslapu - tiešām lieliska. GIGN ar savu prasto navigāciju nobāl shorty.from.lv freimu lietošanas ērtuma priekšā. Uzraksts SHorTY arī izstrādāts kādā man galīgi svešā dizaina programmā - drošvien "Adobe PRO Design Special Effects Virtual Studio Grand Master v12.0". Ar skumjām piefiksēju, ka esmu nospēris vairāk kā pusi no shorty lapas meiteņu bildēm, savukārt maita worms ir nospēris bilžu nosaukumus (l59, l105). Katrā ziņā noliecu galvu šī saita & servera & reklamēšanas veida oriģinalitātes ziņā un paredzu tiem garum gartin garu mūžu. notworthy.gif

Vot tas te ir rēcīgi smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

uuu es pat iegaaju uuberiigajaa serverii! mmmm... tik sen nebiju speeleejis aztec pats pret sevi smile.gif kostateeju, ka tur ir uzstaadiits pat slavenais un neuzlauzhamais c-d!!! taa kaa chiiterus luugshu nemez nemeegjinaat... smile.gif

p.s. tas ir csdm un archam vajag gaaaaru atvaljinaajumu

Link to comment
Share on other sites

iesaku speeleet muusu serveri cs-shorty.zapto.org

es sapmoju =DDDD

daru to 2 reizi biggrin.gif aizgarlaiciibas muusu Web ir SHorty.from.lv

tāda neliela dilemma - tas "5" tava segvārda galā nozīmē tavu IQ koeficientu vai gadu skaitu ?

Link to comment
Share on other sites

stulbi, ka vēl (cerams kkad strādās) nestrādā sadaļa PAMĀCĪBAS - iespējams kko jaunu varētu iemācīties smile.gif kā man "pokazalos" lapa veidota ar tādu oldschool piesitienu, laikam šamējie ir kkādi cs veterāni, citādi jau nezinātu kāds mājaslapu dizains bija topā pirms 12 gadiem smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

ha haa beidzzot uzzinaaju kas besii un kas kaa ir =)

njaa ja mna nebuutu noaminiijusis IP veel jo projaam speeleet kaadi 8-10 cilveki

es saprotu ka nomalis ir viegli runaat bet pasham plesties un mekleet uz daudzko risinaajumus ir realii gruuti

jus laikam neko neesat pashi taisiijushi tapec viegli runaat =)

un SH or TY tur kautkas sleepjas =)

un tas 5 nika beigaas pats nezinu kas tas ir =DDD

nu jaa dabuuju ko gribeeju un ko negribeeju ko varu pateikt THX par paliidziibu ka vvareejaat man sho to ieteikt =)

Link to comment
Share on other sites

ha haa beidzzot uzzinaaju kas besii un kas kaa ir =)

njaa ja mna nebuutu noaminiijusis IP veel jo projaam speeleet kaadi 8-10 cilveki

es saprotu ka nomalis ir viegli runaat bet pasham plesties un mekleet uz daudzko risinaajumus ir realii gruuti

jus laikam neko neesat pashi taisiijushi tapec viegli runaat =)

un SH or TY tur kautkas sleepjas =)

un tas 5 nika beigaas pats nezinu kas tas ir =DDD

nu jaa dabuuju ko gribeeju un ko negribeeju ko varu pateikt THX par paliidziibu ka vvareejaat man sho to ieteikt =)

Man patīk tava pozitīvā attieksme smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa taa jau ir ko tad es pats varu saprast un tas dzeks kas raxtiija frontpeidzs =DD lolzz

raxti kaa pienaakaas =) FRONTPAGE =)

tagad straadaaju pie dreamweaver kautkas jaapie4inii un jaaciinaas =) kameer sanaaks normaals saits ka anekaa tas ir tikai pats saakums =)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...