Jump to content
GIGN Forum

Legālās narkotikas


raivisdotcom
 Share

y/n/whatever  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu es caur pazinju varu pa 7-8ls dabut, no problem. Un taa nav nekada fignja :) Nice peng ;D

Vinjsh njem kvantuma, es piekapju ciemos ar portjiku, uzraujam LOL vai CSS, tad jau cena ir runajama :D

Sodien ejot pa Gogola ielu (spots pirms dzirnavu ielas) 3 normali bullji staveja pie durvim, nelaida nevienu :D

Chaliitis ar meiteni pie rokas gaaja pirkt, dabuja pendeli (par laimi vinam). Ir gadijies redzet, ka brutali vnk dienas laika skalda chaliishu pie ieejas. Tas gan vairak man skjiet attiecas uz tiem, kuri jau pec skata izsaka visu.

Link to comment
Share on other sites

Sodien ejot pa Gogola ielu (spots pirms dzirnavu ielas) 3 normali bullji staveja pie durvim, nelaida nevienu :D

Chaliitis ar meiteni pie rokas gaaja pirkt, dabuja pendeli (par laimi vinam). Ir gadijies redzet, ka brutali vnk dienas laika skalda chaliishu pie ieejas. Tas gan vairak man skjiet attiecas uz tiem, kuri jau pec skata izsaka visu.

Tas tā kā lai nepērk, vai kā? 0_o

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Da pareizi dara... Sīkie lohi paši nesajēdz ko dara un senči ir pārāk aizņemti ar kaut kādu bullšitu lai veltīt bērnam laiku... Ko dara bērns - iet apdolbīties lai uzmanības trūkums nebūtu tik spēcīgi manāms + kompānijas ietekmē, jo ir sīks uz paņemt uz "slabo" vieglāk par vieglu...

Link to comment
Share on other sites

Uz Ernesta Birzinieka Upīša ielas gandrīz uz Lāčplēša krustojuma ir Šamanis.lv. Cipa legālā bode. Divreiz esmu pamēģinājis - pirmajā reizē itkā normāli, otrajā reizē likās, ka karoti nolikšu, sapratu ka vienkārši paveicās, ka nenosprāgu.

Vispār tas ir kkāds stulbums, ka nevar cilvēki atpūsties bez visām drazām (alkohols, legālais etc.). Neko nesaku par to, ka kādreiz iekabina kādu alēnu vai šņabuli, bet par to, kā katrs mazākais party tā līdz komai. Tādi cilvēki - Degradējušais sabiedrības slānis. Dzīves pabiras un gļēvi muļķi!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja runā par cilvēkiem, kas teju katru reizi var pārlieties līdz nemaņai, tādu ir vesela kaudze augšējo aprindu un svarīgu cilvēku, mūziķi ir lielisks piemērs, tā kā nevarētu teikt, ka tie visi ir gļēvi muļķi un pabiras :) Tas ir nereāli pārspīlēti un stulbi tā teikt. Nu tīņu apvidū tas ir vnk stilīgi, arī ne visi ir tādi, kā raksturoji. Lai gan pēdējā laikā, cik manāms, sāk atgriesties uzskats, ka arī zināt kko ir stilīgi...

Link to comment
Share on other sites

Lai gan pēdējā laikā, cik manāms, sāk atgriesties uzskats, ka arī zināt kko ir stilīgi...

Runājot par tava teksta pirmo daļu - daudzi veiksmīgi cilvēki ir gan gudri, gan alkoholiķi un narkomāni vienlaicīgi. Taču vairums cilvēku aimirst to 1. daļu un plātās, ka dedzina dzīvi kā īsti G

PS: Pats pēc Gign tusa sāku stipri mērenāk apieties ar alko... Pagaidām ir labas sekmes.

Link to comment
Share on other sites

Man personigi netrauce legalas narkotikas, es pat nedaudz apskauzhu tos, kas izplata to, jo lai cik drausmigi tas nebutu, pelna noteikti ir laba.

Uzskatu, ka pipet, vai nepipet ir katra personiga izvele, un ja Tev smadzenu vieta ir skaidas, tur nu aizliegums to sudu tirgot nelidzes, ja gribes atrast, atradis.

Lai gan diezgan nozelojams fakts ir tas, ka liela dala jauniesu uzskata, ka pipet ir stiligi :o

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

principa par ko ir stress? te visiem ir beerni jau? saprotu, ka jastreso, lai tavs sikais nesaktu lietot ''draugu'' iespaidaa, bet reali? jums vini traucee? man piemeram pajaat, es vinus neredzu uz ielam, lai pipee zalji(shnaukt enivej ir prestizhaak :D ). Ja arii piepishas, taja afekta stavokli vini ir tik leeni, ka 5 tavi sitieni ir vinja viens sitiens slowmotionaa :D

Link to comment
Share on other sites

principa par ko ir stress? te visiem ir beerni jau? saprotu, ka jastreso, lai tavs sikais nesaktu lietot ''draugu'' iespaidaa, bet reali? jums vini traucee? man piemeram pajaat, es vinus neredzu uz ielam, lai pipee zalji(shnaukt enivej ir prestizhaak :D ). Ja arii piepishas, taja afekta stavokli vini ir tik leeni, ka 5 tavi sitieni ir vinja viens sitiens slowmotionaa :D

cik aizvēsturiska domāšana

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...