Jump to content
GIGN Forum

Zb Amins L-beast


Rasheed
 Share

Recommended Posts

Veinkārši ir jau piegriezies tas admins un ne tikai man vienam!Nekur nav teikts ka nedrīkst mest flash,kā reizēm gadās kad metu pretiniekam priekšā Flash un tur trāpās tāds L-Beast ta"man viņš uzreiz uzliek tā lai es neko neredzu un tā bija jau divas reizes!Mans brālēns dabūja Vienreiz Banu tikai par to ka viņš nošāva L-Beast!Tagad mani vispĀr met ārā no servera un pērsoniski aizskar! Iesaku vienreiz beigt šitos dieva gājienus!Ja netiksi pieņemti mēri es griezīšos Latvijas CS asociācijā un es nebūšu tāds vienīgais to es garantēju! Un pirms liekat kādam Banu vispār vajag 100% pierādīt ka viņš čīto nevis personisku iemeslu dēļ Banot! Ar cieņu Rasheed.

P.S Gaidu atsauksmes!

Link to comment
Share on other sites

es griezīšos Latvijas CS asociācijā un es nebūšu tāds vienīgais to es garantēju!

XD.gif

Un vispaar - gan jau pats nebiji bez vainas, vienkaarshi maacies mest flashus, mani arii kaitina taadi lamzaki komandas biedri, kas man uzrashojot samet 3 he un 8 flashus zem kaajaam.

Link to comment
Share on other sites

y0 cienijamais rasheed! Nevienu es taa pat nebanoju tas ir 1.

2. flesus tu man iemeti prodigy mape reizes 4 vai 5 pirms tam jau. No sauka es nekaa neteicu, bet neliekas ka ar laiku taadi aazis kaa tu sak apnikt ? sad.gif un pec tam arii sekoja xblind un domaju tiesi vieta. Par tavu bralenu man ir pilnigi vienalga. Te ir forums, lai nak un izpauz savas pretenzijas nevis kkaada stuuri seez un pinja!

es tev jau serverii teicu pieliec klaat demo! ja vajadzes es iedosu linku.

gL

Link to comment
Share on other sites

Veinkārši ir jau piegriezies tas admins un ne tikai man vienam!Nekur nav teikts ka nedrīkst mest flash,kā reizēm gadās kad metu pretiniekam priekšā Flash un tur trāpās tāds L-Beast ta"man viņš uzreiz uzliek tā lai es neko neredzu un tā bija jau divas reizes!Mans brālēns dabūja Vienreiz Banu tikai par to ka viņš nošāva L-Beast!Tagad mani vispĀr met ārā no servera un pērsoniski aizskar! Iesaku vienreiz beigt šitos dieva gājienus!Ja netiksi pieņemti mēri es griezīšos Latvijas CS asociācijā un es nebūšu tāds vienīgais to es garantēju! Un pirms liekat kādam Banu vispār vajag 100% pierādīt ka viņš čīto nevis personisku iemeslu dēļ Banot! Ar cieņu Rasheed.

P.S Gaidu atsauksmes!

risinājums = nepērc flašus.

Link to comment
Share on other sites

man, piemēram, arī kretinē šitie "flashu māsteri"... sapērk flashus un tad pa 1/2 karti skrien ar granātu rokās, tad redz, nu par piemēru ņemsim dd2 B tuneli, visi aizrašo uz priešu un tad tik met tos flašus savējiem pa priekšu (es nesaku ka cietušais tā dara). ja nejēdz pastīties radarā vai priekšā ir kāds savējais, kas tur kustās, tad nex vispār tos flashus ņemt rokās, tā mans domā! protams, viņiem pašiem tas liekās normāli, a kas tur tāds, poxujā vienu flashu iemetu savējo barā, viņus visus novāca, a kas tur tāds? es šas iešu un piebeigšu pretiniekus, protams, ar flashu rokās smile.gif

P.S. konter strikam piemīt tāda burvīga nereālisma pazīme, granātas norauto gredzenu var atlikt atpakaļ vietā un to ielikt kabatā, Rasheed, padomā par šo iespēju un kādreiz to arī izmanto! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Veinkārši ir jau piegriezies tas admins un ne tikai man vienam!Nekur nav teikts ka nedrīkst mest flash,kā reizēm gadās kad metu pretiniekam priekšā Flash un tur trāpās tāds L-Beast ta"man viņš uzreiz uzliek tā lai es neko neredzu un tā bija jau divas reizes!Mans brālēns dabūja Vienreiz Banu tikai par to ka viņš nošāva L-Beast!Tagad mani vispĀr met ārā no servera un pērsoniski aizskar! Iesaku vienreiz beigt šitos dieva gājienus!Ja netiksi pieņemti mēri es griezīšos Latvijas CS asociācijā un es nebūšu tāds vienīgais to es garantēju! Un pirms liekat kādam Banu vispār vajag 100% pierādīt ka viņš čīto nevis personisku iemeslu dēļ Banot! Ar cieņu Rasheed.

P.S Gaidu atsauksmes!

tas noteikti vairs neatgadiisies...

pats esmu advokaats.... shaadi gadiijumi manaa advokaata pieredzee ir bijushi vairaak kaa vajadziigi... veel nesen bija tiesas praava par adminiem kuri slayo speeleetaajus taapat vien aiz bezdarbiibas... un tiesas praaava beidzaas ar access dzeeshanu vairaakiem adminiem... Rasheed ja kaut kas taads notiek atkaartoti noteikti sazinies ar mani...

Link to comment
Share on other sites

P.S. konter strikam piemīt tāda burvīga nereālisma pazīme, granātas norauto gredzenu var atlikt atpakaļ vietā un to ielikt kabatā, Rasheed, padomā par šo iespēju un kādreiz to arī izmanto! thumbsup.gif

Nu vispār jau granātām gredzenu var ielikt atpakaļ ar īstenībā. Jo gredzenu nevis norauj, bet aiz gredzena izvelk mazu stienīti, ko var arī atpakaļ ielikt, ja negadās granātu izlietot.

Link to comment
Share on other sites

Kurš saka ka esmu noobs ja grib varam norunāt 1x1 spēli visiem labi saskaņotā laikā!Un par Federāciju var nešaubīties ka es varu griezties ja esmu jau šeit tad arī tālāk iešu ja vajadzēs un iesaku vienam otram palasīt noteikumus jo kā nekā tie ir domāti visiem vienādi!Visi esam tikai cilvēki!

Link to comment
Share on other sites

Laikam vinjsh bij domaajies griezties pie vieteejaas (pashmaajas CS (centraalo smadzenju) federaacijas) smile.gif

kur vinjsh kopaa ar saviem ljaunajiem federaacijas biedriem kaltu atmaksas plaanu, kaa pavisam noflashot L-Beast biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Bļin - es visānopietnībā lasīju šo sūdzību un biju jau gatavs sākt domāt ko varētu darīt šā ļaunā EL-Nezvēra lietā, līdz tiku līdz vietai:

Ja netiksi pieņemti mēri es griezīšos Latvijas CS asociācijā un es nebūšu tāds vienīgais to es garantēju! Un pirms liekat kādam Banu vispār vajag 100% pierādīt ka viņš čīto nevis personisku iemeslu dēļ Banot! Ar cieņu Rasheed.

P.S Gaidu atsauksmes!

Link to comment
Share on other sites

Savā ziņā arī piekrītu - kas līdzīgs ar to sleju (nevienu neaizstāvu un nenosodu-tikai izsaku viedokli), kretīnu un pidiņu ir daudz, bet viņi nedara neko neatļautu...

Atliek vienīgi cerēt, ka viņiem iekritīs (kautkad) jau banota IP

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...