Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

osmzoeluqq5k3xki6wr9.pngm8xsnlr4aahui7gtjv8z.pngMainu visu kas redzems scrēna. Varu arii pārdodu.

hahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahha kameer neiemetiisi steam akkauntu ar savu invenotry visi Tevi sauks par mudaku un appiseeju!! :thumbsdown:

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

b0r1ng uzmet kaadu krievu tekstinju vinjam :D

Ko tu prasi kādam palīdzību,ākst? Pats nemāki neko uzrakstīt? ā,pareizi,tu esi pārāk tups..

da keen ir no laukiem, skinu dročitājs

yeah,es dzivoju laukos. kāda vaina?

Link to comment
Share on other sites

Ko tu prasi kādam palīdzību,ākst? Pats nemāki neko uzrakstīt? ā,pareizi,tu esi pārāk tups..

Es negribu Tevi saraudinaat :)

Taadi izleeceeji kaa Tu jau sheit ir bijushi un aatri pazudushi, tikkai atceries ka dirst nav malku cirst..

Visi tachu saprot, ka esi 13mit gadiigs pumpains tusnis ar pumpaam uz sejas, kuram nav kur izteikties, jo skolaa Tevi sit lielaakie un atnem kabatas naudu.. Man protams zheel, un nenoveelu nevienam taadu dziivi, bet nevajag jau sevi nostaadiit mulka lomaa :)

Link to comment
Share on other sites

Es negribu Tevi saraudinaat :)

Taadi izleeceeji kaa Tu jau sheit ir bijushi un aatri pazudushi, tikkai atceries ka dirst nav malku cirst..

Visi tachu saprot, ka esi 13mit gadiigs pumpains tusnis ar pumpaam uz sejas, kuram nav kur izteikties, jo skolaa Tevi sit lielaakie un atnem kabatas naudu.. Man protams zheel, un nenoveelu nevienam taadu dziivi, bet nevajag jau sevi nostaadiit mulka lomaa :)

Tas ka tevi sit,tas nenoziime ka mani sit skolā,hļupik. Kādā sakara tu saki ka esmu resns?xDDDD tu to vareji teikt uz seviim,paskaties spogulii,pediņ. Vienkārši ej atrodi draugus,lox. Nespēlē 24/7 cs go,atmar. So gfto bitchzz.

Link to comment
Share on other sites

keen, es jau tevi esmu banojis divas reizes - vēl nesaproti kā jauzvedās te pie mums? atkal vajaga?

Neredzu jēgu kaut kādiem brīdinošiem draudiem. Dod atvaļinājumu vai bano bez paskaidrojuma. Es domāju, ka tev iemesls tālu nav jāmeklē

Link to comment
Share on other sites

Esmu gatavs iemainīt Redline (AWP,Minimal Wear), Case Hardened (AK-47,Field Tested), Mehndi (P250,Minimal Wear), The Fucshia Is Now (CZ75-Auto, Factory New), Guardian (USP-S Minimal Wear) un visu pārējo kas intresē.

P.s Uz sīkajiem baigi neispringšu, vēlos ko foršu. Izsakat savus piedāvājumus :)

Steam varat atrast mani zem nika Equinez. Paldies

:latvia:

Link to comment
Share on other sites

Pārdodu savu ''Sticker Capsule''

Maksāšana tikai caur paypal.

Inventory - http://steamcommunit.../inventory/#730

Cena runājama - 0.01-0.02Eiro.

:troll:

Dodu Tev savas visas sticker kapsulas, lai vari vairaak dabuut paardodot, un Tu man pretii vienu winter offensive weapon case.

Deal?

EDIT: Man ir 8 sticker capsulas serie #9

Un viena ir serie #12

http://steamcommunity.com/id/lowbobby/inventory/

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...