Jump to content
GIGN Forum

CS:GO ieroču skini


Pauly
 Share

Recommended Posts

Vinsh veel aizvien man nav atbildeejis :D :D

man taadi uzmeteeji nepatiik, buutu man forumaa mod tiesiibas, uzliktu waarnu :D

Tu tiešām domāji,ka došu. Netaisos atdot vienam nepaziistamam cilvēkam prosta 15euro vērtu skinu..

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām domāji,ka došu. Netaisos atdot vienam nepaziistamam cilvēkam prosta 15euro vērtu skinu..

Dirst nav malku cirst.

Dirs biksees, jo Tev nemaz nav nekaadu skinu etc shit..

Ja ir, tad screenu buutu iemetis, kursh mudaks, nepalieliitos ar 8 starttrak kalashaam..

Link to comment
Share on other sites

vienīgais kas te ir stulbs, esi Tu!

Es tavas cenas neapspriežu ne tā? Bet tu pat neesot reāls pircējs uzsāc kritizēt manu offeru!

p.s. šobrīd marketā salīdzinot ar rītu ir vēl klāt offeri un cenu dempings

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Es pasaku, ka vari necerēt uz tik lielu summu par ingame ītemu. Grūti saprast? Nazis marketā maksā tik pat, cik tu jautā uz konta. Ja nazis maksātu 400 euro, tad tu varētu savus 120 jautāt. GL with that.

Stupidity is strong in this one. Mēs runājam par ~80-100 eiro caur garantu.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, nē meloju, es saprotu kāpēc cilvēki pērk tos dārgos skinus nažiem un asiimov awp, bet viņi tak ir reali neglīti.

Jā, dzirdējāt mani - nažu skini ir neglīti, no visiem skiniem es esmu redzējis 1-2 kas liekas vizuāli simpātiski pārējie cik saprotu tiek izmantoti tikai krāna garināšanai. Tas pats ar asiimov awp, ja m4a1 izskatās vel daudz maz ok, tad awp ir PRETĪGS. Cena gaisā tikai dēļ itema retās sastopamības.

Tad nu vienkārši, lai izbeigtu fleimu un turpinātu par skiniem, tad kādi skini jums ir acīm vispatīkamākie, neņemot vērā cenu.

Man personīgi M4A1-S tas būtu Guardians, bet M4A1 - Radiation Hazzard, kalašas liekas visas smukas, bet awp vienīgais izskatīgas ir Electric Hive. No pistolītēm - p250 hive stattrack (patik tieši, dēļ ekraniņa apakšā) un usp - guardians/dark water. Glock - fade.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, nē meloju, es saprotu kāpēc cilvēki pērk tos dārgos skinus nažiem un asiimov awp, bet viņi tak ir reali neglīti.

Jā, dzirdējāt mani - nažu skini ir neglīti, no visiem skiniem es esmu redzējis 1-2 kas liekas vizuāli simpātiski pārējie cik saprotu tiek izmantoti tikai krāna garināšanai. Tas pats ar asiimov awp, ja m4a1 izskatās vel daudz maz ok, tad awp ir PRETĪGS. Cena gaisā tikai dēļ itema retās sastopamības.

Tad nu vienkārši, lai izbeigtu fleimu un turpinātu par skiniem, tad kādi skini jums ir acīm vispatīkamākie, neņemot vērā cenu.

Man personīgi M4A1-S tas būtu Guardians, bet M4A1 - Radiation Hazzard, kalašas liekas visas smukas, bet awp vienīgais izskatīgas ir Electric Hive. No pistolītēm - p250 hive stattrack (patik tieši, dēļ ekraniņa apakšā) un usp - guardians/dark water. Glock - fade.

Tev nepatiik tadi skini,jo tev taadi nav. Ja tev vinji buutu,tad tu ar viniem te lieliitos vai nezin ko veel. /nav garumziimes/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...