Jump to content
GIGN Forum

Aukstums


_SkaabaiS_
 Share

Recommended Posts

-25 es atsaldeeju vienu pirkstu taa ka nevareeju pakustinaat vispaar palika zils cool2.gif

biju pie aarsta... tagad man nereaali surst(trakaak kaa apdedzina) un stulbi spiest peli

(apsaldeeju raadiitaajpirkstu labaajais rokai) visulaiku taada tirpona....

solija ka buus normaali peec meenesha huh.gif

Link to comment
Share on other sites

-25 es atsaldeeju vienu pirkstu taa ka nevareeju pakustinaat vispaar palika zils cool2.gif

biju pie aarsta... tagad man nereaali surst(trakaak kaa apdedzina) un stulbi spiest peli

(apsaldeeju raadiitaajpirkstu labaajais rokai) visulaiku taada tirpona....

solija ka buus normaali peec meenesha huh.gif

A es netiishaam pieliku meeli pie dzelzs (godiigi) bet beigaas sanaaca ljoti labi - tikai drusciit aadu nopleesu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

PAteicoties shim aukstumam es piektdien nebiju skolaa un tas ir kruti bet,ir noslaushi 14 cilveeki bet man pox  dry.gif

Sheit vareetu ielikt cik katram pie maajaam graadi : man pashlaik ir -19  huh.gif

Tev buutu "pox" arii tad, ja tavs siaamas dviinis buutu nosalis un beigts tev vilktos liidzi veel 15 gadus?

Link to comment
Share on other sites

-55 pie mums te Kamčatkā smile.gif uz skolu pie mums nav jāiet tikai tad, kad ir ap -75, jo vienkārši suņi nevar tādā aukstumā vilkt pajūgu. neviens pagaidām mūsu ciemā nav nosalis un domājams tuvāko 50 gadu laikā nenosals, jo mums ir daudz sveces, ko dedzināt un malka krāsnīm, takā neuzraucieties par mums smile.gif

P.S. jāiet duraks uzspēlēt ar ciema vecajiem opjiem.

Link to comment
Share on other sites

-55 pie mums te Kamčatkā smile.gif uz skolu pie mums nav jāiet tikai tad, kad ir ap -75, jo vienkārši suņi nevar tādā aukstumā vilkt pajūgu. neviens pagaidām mūsu ciemā nav nosalis un domājams tuvāko 50 gadu laikā nenosals, jo mums ir daudz sveces, ko dedzināt un malka krāsnīm, takā neuzraucieties par mums smile.gif

P.S. jāiet duraks uzspēlēt ar ciema vecajiem opjiem.

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

-55 pie mums te Kamčatkā smile.gif uz skolu pie mums nav jāiet tikai tad, kad ir ap -75, jo vienkārši suņi nevar tādā aukstumā vilkt pajūgu. neviens pagaidām mūsu ciemā nav nosalis un domājams tuvāko 50 gadu laikā nenosals, jo mums ir daudz sveces, ko dedzināt un malka krāsnīm, takā neuzraucieties par mums smile.gif

P.S. jāiet duraks uzspēlēt ar ciema vecajiem opjiem.

best of the best , ilgi smejos.... laugh.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

cik es redzeju bija -28 izgaju ara peec 40 min cepure pie matiem bija piesalusi un skropstas un uzacis bija sasalushas un shale ari bija sasalusi!!! beigaas majaas seezhu ar saaposhu kalku un tekoshu degunu un besiigu kleposhanu

PS. es 1dien 100% nejieshu uz skolu

smoke.gif

Edited by limperis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...