Jump to content
GIGN Forum

Pelnītākie sporta veidi sievietēm, Latvijā!


Cumshot
 Share

Recommended Posts

Vienīgais, ko varu bilst no sava viedokļa - atkarīgs vai viņa ir individuālā vai komandas sporta cienītāja, un tādā vecumā to būs grūti noteikt. Pats agrāk trenejos volejbolu, sačakarēju maksimāli kājas (ironiski), bet ne tikai tas. Ar komandu biju grūti saprasties, un neskatoties uz traumām, beidzu spēlēt.Tagad atskatoties uz bērnību domāju, ka vajadzēja spiest vecākiem maksāt par tenisu, būtu tur bijis jēdzīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Par tenisu stabili vari aizmirst. Tur tev nepietiks naudas, lai varētu nodrošiāt vņai pietiekami daudz treniņus un tenisa aprīkoju. Laikam neesi dzirdējis, cik lielas izmaksas ir trenējoties tenisā. Tie nav 10 Ls mēnesī. Bet jā, ar tenisu arī var tikt uz ameriku mācīties. Jāuzfilmē video, kā tu spēlē un jānosūta pieteikums ar pašu video uz noskatīto mācību iestādi.

Es darīšu tā, ko viņa pati gribēs to lai dara, un atbalstīšu jebkurā gadījumā, pašam nesanāca ar sportu gribējās lai meita ar kautko nodarbojās. Teniss jā dārgs prieks, bet skolā ir tenisa korti 15Ls mēnesī.

Doma bija tāda, ka ja gadienā sports pievilks, tad lai arī nodarbojās ar to no kā arī var pelnīt, nevis tikai guldīt naudu bezjēgā dauzīt bumbu.

Ieteiktu pagaidīt līdz 18 gadiem, pēc tam var ļoti labi amaksātu amatu atrast kino industrijā. Bet ja nopietni, comon, tiešām jāliek bilde publiskai apskatei + jāprasa tādas lietas?

Bilde jau nav mana meita :)

Vienīgais, ko varu bilst no sava viedokļa - atkarīgs vai viņa ir individuālā vai komandas sporta cienītāja, un tādā vecumā to būs grūti noteikt. Pats agrāk trenejos volejbolu, sačakarēju maksimāli kājas (ironiski), bet ne tikai tas. Ar komandu biju grūti saprasties, un neskatoties uz traumām, beidzu spēlēt.Tagad atskatoties uz bērnību domāju, ka vajadzēja spiest vecākiem maksāt par tenisu, būtu tur bijis jēdzīgāk.

Nu man ar tas teniss, a ja druk 5 gados laicīgi trennē un ir otrā Serena Williams :) :)

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man liekas, ka tas ir 7orka, un bilde 100% ir izvilka no neta

tāpēc, ka pa lielam visiem sen jau ir zināms, ka tas semjorks un viņš pats arī teica, bilde ir no neta!

tā ir, ka nejēdz izlasīt topiku līdz galam un tad iedirš kkādu random sūdu te.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tāpēc, ka pa lielam visiem sen jau ir zināms, ka tas semjorks un viņš pats arī teica, bilde ir no neta!

tā ir, ka nejēdz izlasīt topiku līdz galam un tad iedirš kkādu random sūdu te.

tu te esi uzradies pirms 20 dienam, tu 7orkas ziedu laikus nemaz nezinu, pamperaa veel dirsi, kad vinsh te valdiija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tjipa tu to nemaz nezinaji? :DD Tas jau 1majaa vinja postaa bija skaidrs :) Taa kaa vinsh ir lietas kursaa pa semjorku :) abcdfghfds posts nevietaa :)

rofl, neatkarīgi no tā, par ko mani te visi uzskata, esmu lietas kursā, pa lielam, pa visu, jo neesmu te pirmo gadu :)

Link to comment
Share on other sites

NELAID UZ TENISU BĻIN!

Un nelaid uz volejbolu.

Volejbols - vīrišķīgs augums, plati pleci.

Teniss - muguras problēmas, viena pārkačāta roka.

Laid savu meiteni uz peldēšanum, lai smuks augums attīstās.

1804865051.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

NELAID UZ TENISU BĻIN!

Un nelaid uz volejbolu.

Volejbols - vīrišķīgs augums, plati pleci.

Teniss - muguras problēmas, viena pārkačāta roka.

Laid savu meiteni uz peldēšanum, lai smuks augums attīstās.

No kurienes šādi pieņēmumi?

Peldēšana ir viens no vīrišķīgākajiem sporta veidiem ,bet Tennis un Voleybols ir sievišķīgākie sporta veidi (no offence).

Edited by LittleAtoms
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...