Jump to content
GIGN Forum

Pelnītākie sporta veidi sievietēm, Latvijā!


Cumshot
 Share

Recommended Posts

Sūti uz futbolu , pēc vidusskolas būs viegli tikt uz ārzemēm studēt :) Gan Kanādā , gan ASV un Skandināvijā sieviešu soccer ir cieņā - studijas par brīvu :)

Urban tu nopietni? Kāpēc laigan par to ka spēlētu futbolu studijas ārzemēs ir par brīvu? Sīkāk var?

Link to comment
Share on other sites

ahahaha, kas ir cumshots? stopudof kāds no mūsu dabas brīnumiem!

Es, protams, neesmu eksperts, bet man liekas ka cilvēkam (lai cik liels viņš arī būtu) ir jāļauj izvēlēties savi hobiji, nemaz nerunāsim par to, ka hobiju par savu peļņas avotu izdodas pārvērst tikai mazai saujiņai cilvēku. Tev patiešam gribas karot ar savu bērnu, lai viņš darītu to ko tu vēlies nevis viņš pats?

Link to comment
Share on other sites

Es īsti vispār neizprotu, kāpēc šeit un vispār citiem cilvēkiem būtu japrasa par sava bērna nākotni, ar ko nodarbosies, utt.

Tavs bērns, Tavs lēmums, bērna izvēle un tas ir arī viss..

Un ja vēl mējģināsi spiest uz to, ka nākotnē būs jāpelna ar to nauda, tad uzreiz varu pateikt - tas neizdosies!

Ja bērnam būs savs sapnis, vēlēšanās kaut ko panākt/pierādīt un vēlme tiekties tikai uz augšu, tad iespējams kaut kas arī var sanākt..

Link to comment
Share on other sites

Urban tu nopietni? Kāpēc laigan par to ka spēlētu futbolu studijas ārzemēs ir par brīvu? Sīkāk var?

Ir pieejamas stipendijas :) Painteresējies googlē , man pašām ir zināmais vairākas meitenes , kas ar futbolu uz ASV aizbrauca studēt.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieejamas stipendijas :) Painteresējies googlē , man pašām ir zināmais vairākas meitenes , kas ar futbolu uz ASV aizbrauca studēt.

Same shit ar pazīstamajām tenisistēm un basketbolistēm.

Link to comment
Share on other sites

Par tenisu stabili vari aizmirst. Tur tev nepietiks naudas, lai varētu nodrošiāt vņai pietiekami daudz treniņus un tenisa aprīkoju. Laikam neesi dzirdējis, cik lielas izmaksas ir trenējoties tenisā. Tie nav 10 Ls mēnesī. Bet jā, ar tenisu arī var tikt uz ameriku mācīties. Jāuzfilmē video, kā tu spēlē un jānosūta pieteikums ar pašu video uz noskatīto mācību iestādi.

Link to comment
Share on other sites

Jums laikam visiem ir detalizēta informācija par viņa ienākumiem.

Tā ir meitene un vēlāk viņa būs sieviete - tas vienmēr būtu jāatceras. Kamēr maziņa, lai pamēģina visu. Līdz 10 -12 gadu vecumam vajadzētu kaut kam iekrist acīs, ja turpina skraidīt no viena uz citu - nu tad nebūs Tev sportiste, sāc audzināt gudru sievieti.

Ar džekiem ir savādāk - tur vajag uzspiest. Mazam vienmēr ātri viss noriebsies, tāpēc ir jāsajūt tas brīdis un jāatrod īstie vārdi, lai nekas netiktu mainīts un sanāktu arī līdz galam kaut kas.

Edited by bacard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pagaidīt līdz 18 gadiem, pēc tam var ļoti labi amaksātu amatu atrast kino industrijā. Bet ja nopietni, comon, tiešām jāliek bilde publiskai apskatei + jāprasa tādas lietas?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...