Jump to content
GIGN Forum

Topiks Ojaaram


macho
 Share

Recommended Posts

Šis teksts šeit tiek ielikts pēc ojāra lūguma, lai viņš visu objektīvi visu var izanalizēt. Tā kā es ceru uz saturīgu diskusiju, tad visi idiotu (respektīvi visu jūsu) komenti tiks dzēsti smile.gif

ā jā aizmirsu pateikt, ka pa vidu vēl dirsa anfisa, olijars un centrāle, bet tā kā visi viņu komenti bija vienlīdz stulbi, tad pārskatāmības nolūkos tie tika izdzēsti.

|17:36:06| <dr_pain> visi kaukaadus suudus klausaas, blood

|17:36:22| <KLODERIS> labriit

|17:36:24| <KLODERIS> meinstriims

|17:38:31| <em^> dr kas tad nav suds

|17:38:41| <em^> tieshi shitie metali, ir tadi suddi (sleep.gif)

|17:38:55| <olijars> jaa jaa

|17:38:55| <em^> kautkadi fakini korplji dziet tas dziesmas

|17:39:04| <em^> tb kroplji

|17:40:21| <em^> visi shitie metala muzoni, man atgadina, to sakinos laikus, kad baigi kruti bija aiziet uz Random un nopirkt ielapu ar uzrakstu Korn un noshut ar vinjiem vias bikses un somas, karoch letums

|17:40:37| <KLODERIS> em^ tas jau stiliigi biggrin.gif

|17:40:45| <KLODERIS> 4real

|17:40:46| <em^> wo wo (sleep.gif)

|17:40:59| <KLODERIS> es ar gribeetu ielaapu ar uzrakstu korn ^__^

|17:41:18| <em^> wo wo

(...)

|17:42:40| <em^> manuprat man varetu but laba, karjiera metalu aprindas, tur jau nekas vairak nav jamak, ka noturet mikrafonu roka un kartigi no sirds kadas 3 min bljaut vinja + fona uzlikt kadu ritminju

|17:42:41| * centraale piekriit

|17:42:42| <em^> tas nav gruti

|17:42:56| <KLODERIS> em^ metaalam nav ritminja smile.gif

|17:43:00| <KLODERIS> vinjiem ir daudz solinju gjitaaras

|17:43:02| <KLODERIS> u.c. staffs

|17:43:08| <KLODERIS> bungot arii jaamaak

|17:43:09| <em^> whatever

|17:43:11| <dr_pain> em^ NEKO NESAPROT

|17:43:30| <em^> dr domaju gan kad no tiem sudiem, nesaprotu jo tur nav ko saprast

|17:43:40| <dr_pain> no kuriem suudiem?

|17:43:59| <em^> to tadam dziesmam, kuram pat avrdus nevar dzirdet

|17:44:03| <dr_pain> new age shits

|17:44:03| <centraale> juutu liidzi ka nevari...

|17:44:08| <KLODERIS> em^ ko tad tu klausies? Radiohead?

|17:44:13| <em^> ne

|17:44:18| <KLODERIS> Placebo?

|17:44:38| <KLODERIS> U2?

|17:44:48| <KLODERIS> ABBA?

|17:44:49| <dr_pain> a kuraa briidii es teicu, ka tikai metaals ir normaals muzons?

|17:44:52| <em^> klausos to kas ir normals, kas mashina normali skan, utt

|17:44:53| <dr_pain> em^?

|17:44:58| <KLODERIS> kas ir normaals? O_O

|17:45:00| <KLODERIS> Scooter?

|17:45:06| <KLODERIS> Nora Bumbiere?

|17:45:10| <KLODERIS> Z-Scars?

|17:45:13| <em^> dr, es vispar nesaprotu, ko tur tur lej, tu iegaji bazaram pa vidu

|17:45:16| <KLODERIS> Jay Steel?

|17:45:17| <em^> un saki kautko teikt

|17:45:18| <em^> :/

|17:45:26| * KLODERIS grib zinaat kas ir normaals

|17:45:33| <KLODERIS> Chris Rhea?

|17:45:38| <dr_pain> nu kaa... es pateicu, ka visi suudu klausaas

|17:45:38| <em^> tas ir saprotams kad jus aizstavesies sava tipa muziku

|17:45:41| <em^> tur nav domu

|17:45:43| <KLODERIS> Elvis Presley?

|17:45:51| <dr_pain> skatoties,ka kaukaads limp bizkit un papa roach te tiek klausiits

|17:46:11| <KLODERIS> Eminem?

|17:46:18| <KLODERIS> eu em^ tu man pateiksi beidzot kas ir normaals?

|17:46:25| <KLODERIS> European Hit Radio?

|17:46:26| <em^> ok, ja kads nebeigs, shim bazaram nebus gala (sleep.gif)

|17:46:37| <KLODERIS> Super FM?

|17:46:42| <KLODERIS> TELL ME

|17:46:48| <dr_pain> KLODERIS ir tik vakardiena

|17:46:52| <em^> KLO read my fuking post

|17:46:59| <KLODERIS> what fuking post?

|17:47:00| <dr_pain> taksh super fm un europian hit radio ir viens un tas pats

|17:47:07| <KLODERIS> oo sorr nezinaaju

|17:47:12| <em^> es jau uzrakstiju, ko es klausos

|17:47:15| <KLODERIS> nee

|17:47:18| <KLODERIS> tu teici - kaut ko normaalu

|17:47:22| <em^> un aks ir normals, bet atram sava gaume

|17:47:31| <KLODERIS> jaa es zinu

|17:47:34| <KLODERIS> taapeec es prasu

|17:47:35| <KLODERIS> kaada ir tava?

|17:47:37| <em^> nu ko tad tev vel vajag

|17:47:40| <KLODERIS> ko tu uzskati par normaalu?

|17:47:47| <em^> ble tu tach esi daunis (šitas man patīk lol - tie vēl bija tie laiki kad nebiju gudrs un zinošs un visu nesapratu)

|17:48:08| <KLODERIS> daunis? paskaidro kaapeec

|17:48:13| <em^> iemacies izlasit textus, un izprasto to domu

|17:48:17| <KLODERIS> labi

|17:48:21| <KLODERIS> kura teksta doma man ir jaaizprot?

|17:48:33| <KLODERIS> un kursh buus tas teksts, kura domu izprotot es sapratiishu kaadu muuziku tu klausies?

|17:48:41| <em^> mo6 es jau pateicu ko es klausos, n aks ir normals

|17:48:45| <KLODERIS> nepateici

|17:48:50| <KLODERIS> nevienu grupu, nevienu stilu neredzeeju

|17:48:56| <KLODERIS> viss kas bija bija "kas normaali skan mashiinaa"

|17:49:05| <KLODERIS> piedod, es nezinu kas "normaali skan mashiinaa"

|17:49:12| <em^> shas paradishu textinju ko uzrakstiju

|17:49:18| <KLODERIS> davai paraadi

|17:50:34| <em^> [17:44] <em^> klausos to kas ir normals, kas mashina normali skan, utt === gudrs un zinosh cilveks izsecinatu kad tas ir techno,club hits, un kads labs reps

|17:50:45| <KLODERIS> ROOOOOOOOOOOOO(ļoti daudz "O")OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL

|17:50:49| <KLODERIS> gudrs un zinoshs cilveeks

|17:50:53| <KLODERIS> bljedj kaads tu daunis esi

|17:50:57| <dr_pain> lol

|17:50:57| * KLODERIS teiksim patiik metaals

|17:51:02| <KLODERIS> un es uzskatu ka metals labi mashiinaa izklausaas

|17:51:05| <KLODERIS> LOL

|17:51:07| <KLODERIS> es nevaru

|17:51:11| <KLODERIS> nezinu smieties vai raudaat

|17:51:15| <KLODERIS> kaa kaut ko tik debiilu var pateikt

|17:51:40| <em^> ok netaisos strideties, ar cilvekiem kuri sez majas, un ja labi 1 reiz nedelja aiziet uz kadu clubu vai paardas ar mashunu kada draga

|17:51:40| <KLODERIS> ne es ne tu neesam gudri un zinoshi cilveeki

|17:51:44| <em^> gudrishu bari

|17:51:48| <dr_pain> taksh labaakais mashiinas muzoninjsh ir taads normaals kantrii

|17:51:56| <em^> kadu 3 apvienojushies

|17:51:58| <KLODERIS> beidz tu arii neesi ne gudrs ne zinoshs

|17:52:04| <em^> un tagad baigie papas

|17:52:12| <em^> wo tas ir lol

|17:52:14| <KLODERIS> jo izraadaas ka techno, club hits un kaads labs reps izklausaas labi mashiinaa

|17:52:21| <KLODERIS> visi kas domaa savaadaak nav gudri un zinoshi cilveeki

|17:52:27| <KLODERIS> psc

|17:52:35| <KLODERIS> 1reiz nedeeljaa aiziet uz clubu

|17:52:37| <dr_pain> btw, es neeju uz klubiem

|17:52:41| <KLODERIS> kursh bots taa dara?

|17:52:42| <dr_pain> man tur besii

|17:52:45| <em^> nu re

|17:52:46| * KLODERIS vismaz 4reiz nedeeljaa iet uz klubiem

|17:52:48| <dr_pain> visaadi taadi kaa em^ tur iet

|17:52:53| <KLODERIS> kmon

|17:52:55| <KLODERIS> 4real

|17:53:07| <KLODERIS> un kursh bots 1reiz nedeeljaa paraadaas ar mashiinu kaadaa dragaa?

|17:53:07| <dr_pain> taatad es laikam neesu paaraak gudrs

|17:53:15| <KLODERIS> reaali vajag ar mashiinu dragaa vismaz 3 reizes nedeeljaa

|17:53:16| <KLODERIS> psc

|17:53:53| <em^> dr , tev nav jecenshas telot gudro ar saviem textiem, un no maniem partaisit kautkadu bullshitu

|17:54:03| <dr_pain> ko?

|17:54:06| <dr_pain> kaa?

|17:54:11| <KLODERIS> tu nesaprati

|17:54:16| <KLODERIS> tu vienkaarshi neesi paaraak gudrs un zinoshs

ai tur tālāk vairs nekā interesanta nav.

p.s.

ojaar - KLODERIS esmu es smile.gif

Link to comment
Share on other sites

"r" ar "n" nesajuka?

Un, ja jau reiz kaut ko ierakstīju, pēc "club hits" seko pilnīga apskaidrība, ar ko ir darīšana. Vadoties no em^ bazara, pilnīgi noteikti seko atklāsme, ka "klubs" un "drags" ir kaut kas līdzīgs tempļiem, kur sazināties ar augstākiem spēkiem, lai atrādītu savu veikumu kopš iepriekšējās saziņas.

Link to comment
Share on other sites

lolololol!

un peec shitaa tam punkutapam pietiek nekauniibas dienas tekstaa kaut ko dirst par to, ka vinsh taa nemaz nav teicis. pilniigs sviests un pilniigs luuzeris. LOLOLOL. Es nezinu, nu tipa, pirmkart: iemaacies rakstiit bez burtu jaukshanas - es zinu ka tas ik pa mirklim pieklibo visiem, bet ja tu esi iesaistiijies nopietnaa dirsienaa, tad varbuut raksti taa, lai tev vismaz par rakstiibu nevar piesieties - a citaadi taada sajuuta, ka tu tur dikti sabudinaajies pie datora un kaut ko spaidi klapanus, ka tik kaadam kaut ko riebiigu pateiktu (kas tev starp citu nesanaak - jo diezgan konkreeti caur tavu veseliigo dirsienu var izjust nespeeju analizeet situaaciju, neorenteeshanos muuzikas stilos un - kas pats jaukaakais, zemo izgliitiibas liimeni (man negribaas tevi shokeet, bet - muuzika buutiibaa ir matemaatika, kuraa tu speej saprast vairaak tikai tad, ja speej attiistiit domaashanu) un - magiskus mazveertiibas kompleksus, kas tev liek savu viedokli uzspiest citiem. Tas jau ir jauki. Tomeer - ar to tev nepietiek - taatad, otrkaart, tu vienkaarshi esi magisks cilveecinsh un papildus centies pieraadiit savu krutumu. kaa man patiik ka tu brauc augumaa "kloderim", bet ar painu runaa gandriiz vai draudziigi - vai tik tev nav nelaaga veelmiiti paziimeeties ar savu locekliiti. Nu jaa, kas veel - treshkaart - man patiik kaa tu konstruee reaalaa patsana teelu (piedod, varbuut tu arii taads esi).

jaa, nu kas veel - aa veel man patiik, ka lai cik kruts tu arii buutu, tu saakumaa vilcinies nosaukt ko tu iisti klausies (churinja botaa), bet, kad beidzot kaa iistens klubu apmekleetaajs saac ziimeeties ar savu identitaati, pie reizes diskusijaa saac ieviest ljoti jautru strateegiju - tip, visi kas nedomaa kaa es mulki. tas ir vienkaarshi geniaals gaajiens. tikai es nezinu kaapeec shaadu izgaajienu skolaa, treshajaa klasee, skolotaaja teica, ka neesot labi pielietot. Tas tikai liecinot par diskusijas daliibnieka nekompetenci, nespeeju argumenteet savu viedokli, kaa jau mineeju - mazveertiibu un - taa pat arii neizpratni par to, vai atbilde ir pareiza. praataa naak visiem gudrajiem zinaamais triis durvju princips... taada principa NAV.

bet shis man patiik vislabaak...

<em^> dr , tev nav jecenshas telot gudro ar saviem textiem, un no maniem partaisit kautkadu bullshitu

kaut gan piedod, varbuut es kluudos un varbuut - tu te esi uztaisiijis baigo joku

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jā, šitā nolikt smago mūziku smile.gif lai arī cik noauguši, sasvīduši un smirdīgi nebūtu smagās mūzikas izpildītāji - viņi ieliek lietu stieni visiem hip-hoperiem un tiem pārējiem, ko em^ nosauca smile.gif jūs jautāsiet kapēc? nu labi, manuprāt, ir daudzas grupas, kuru mūzika ir unikāla (Dr. Pain aizver acis un tālāko lūdzu nelasi smile.gif ), nu, piemēram, kaut vai tā pati System Of A Down. nu blad, kurš no tiem hip hoperiem var nodziedāt tā kā to dara tas viņu solists un tici man (em^) viņš vienkārši nebļauj mikrofonā, viņam ir unikāls balss tembrs, kā viņš maina dziedāšanas stilu, tad močī ātri un nežēlīgi, tad atkal lēnu un melodiski - vienk. kaifs klausīties smile.gif nu vari paņemt kādu dienu un paklausīties tādu grupu kā In Flames, man baigi patīk, jaunais albūms vispār powno, gan dziedāšanas ziņā, gan spēlēšanas ziņā. un blad tikai nevajag teikt, ka viņu (smago grupu) texti ir lēti un izdomāti pāris minūšu laikā, tas ka nevar (bieži vien) saprast, ko viņi tur dzied, tad nenozīmē, ka viņi tur kko nepatēmu bļauj vienkārši bļaušanas pēc, tak vot! kapēc man nepatīk tas ārzemju reps - galvenie faktori ir tādi, ka tās dziesmas parasti ir pa plikiem zaķiem, naudu, nigeru problēmām un vēl nezin ko smile.gif nu blad mani nesaista tie lēnie klubu ritmi, lai arī kā es to gribētu, nu nevaru es pienemt to mūzikas stilu. mūzikas stilu problēma vienmēr būs aktuāla, vinam patīk māte, otram patīk meita, trešam atkal kleita smile.gif

P.S. vienīgais, ko es no repa vai hip hopa (tās ir 2 atšķirīgas lietas vai viens un tas pats?) klausos Gustavo un Armandu, nu tā dažreiz paklausos tīti intereses pēc, ko tad tie mūsējie var izdomāt smile.gif

P.S.S. Bodom Beach Terror!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

kaa man patiik ka tu brauc augumaa "kloderim", bet ar painu runaa gandriiz vai draudziigi - vai tik tev nav nelaaga veelmiiti paziimeeties ar savu locekliiti. Nu jaa, kas veel - treshkaart - man patiik kaa tu konstruee reaalaa patsana teelu (piedod, varbuut tu arii taads esi).

shades.gif šitas man arī acīs iekrita smile.gif

em tavam apgalvojumam ir pilnīga taisnība.

Link to comment
Share on other sites

macho tu jau neesi pavainojies, kad 15 min neatbildeju uz tavu jautajumu  smile.gif

[17:44] <em^> klausos to kas ir normals, kas mashina normali skan, utt === gudrs un zinosh cilveks izsecinatu kad tas ir techno,club hits, un kads labs reps

BĻĀĀĢ. *pauze* I-D-I-O-T-S! thumbsup.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Nabaga em^ kritis nežēlastībā.

kipa man tas rupetu wink.gif

-----

Baigi labi, kad mums ir tads ojaars, kursh visu zin un paskaidro man, riktigs tetuks thumbsup.gif

..un nobeiguma sapratu vienu, kad parastu mirc bazaru parverta par kautkadu masu skandalu, sakas ar d-textu, tad forums, gan jau vel mani izcels kautka savadak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Baigi labi, kad mums ir tads ojaars, kursh visu zin un paskaidro man, riktigs tetuks thumbsup.gif

smiliez.de_2524.gif

tikai tagad pasaki, tu piekriti manis teiktajam vai noliedzi to?

taa arii iisti nesapratu! savaadaak taads mulkiibs komentaars - it kaa centies komenteet, bet neko iisti nepasaki - tikai apgalvo, ka man ir viss kaartiibaa ar reproduktiivajiem orgaaniem. Paldies, protams, bet... kaut kaa bezsakariigi... Kaa tad iisti ir?

Link to comment
Share on other sites

...ir ta kad, tu mani nepazisti un nezini kads es esmu, nenoliedzu to, kad varbut no malas, tas bazars izklausijas bernishkigs un bezsakarigs, bet delj ta tu nevari spriest par mani kads esmu dzive un izteikt apgalvojumus par manu raksturu vai butibu!

+ visam tavam textam nav taisniba vienozimigi, kaut vai par piemeru, kad pielienu dr, tirakas mulkibas, kadelj nevaru sarakstities ar ko velos, man tagad butu 100% jaatbild KLO..? tad nu gan jaunumi man, atliek tik neatbildet uz katra jautajumu un jau uzreiz pielishana citam.. labs..

Ta Tas Ir!

Link to comment
Share on other sites

...ir ta kad, tu mani nepazisti un nezini kads es esmu, nenoliedzu to, kad varbut no malas, tas bazars izklausijas bernishkigs un bezsakarigs, bet delj ta tu nevari spriest par mani kads esmu dzive un izteikt apgalvojumus par manu raksturu vai butibu!

+ visam tavam textam nav taisniba vienozimigi, kaut vai par piemeru, kad pielienu dr, tirakas mulkibas, kadelj nevaru sarakstities ar ko velos, man tagad butu 100% jaatbild KLO..? tad nu gan jaunumi man, atliek tik neatbildet uz katra jautajumu un jau uzreiz pielishana citam.. labs..

Ta Tas Ir!

Tā tas nav gan smile.gif Un man liekas tieši otrādi - ka šis teksts lieliski parādīja to kāds tu esi dzīvē un kāds tev ir raksturs...

mircs - tavas dvēseles spogulis!

un vispār, to ka tu peinam pielien - to teici tu nevis ojaars smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un vispār, to ka tu peinam pielien - to teici tu nevis ojaars smile.gif

huh.gifeusa_clap.gif

man galiigi negribaas kaskeeties blink.gif

un taa pat, man galiigi negribas nevienu aizskaart (ne pieskaarties, ne apvainot)

man vienkaarshi besii ego... un etno... centriski tipinji, kas man mazliet atgaadina tos skuutos puishus uz ielaam: "ei valasatij pidar. Pochemu muziku pedikof slushajish. pizdi poluchesh..." mineetie izteikumi mirkaa gan nav tik izteikts, bet... nu labi - neturpinaasim manu teetucisko analiizi... kas gan vareetu buut interesanti smile.gif

confused.gifgussa.gifshock1.gifwacko.gifblink.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Tā tas nav gan smile.gif Un man liekas tieši otrādi - ka šis teksts lieliski parādīja to kāds tu esi dzīvē un kāds tev ir raksturs...

mircs - tavas dvēseles spogulis!

un vispār, to ka tu peinam pielien - to teici tu nevis ojaars smile.gif

Nu ja, tu jau vienmer visu zini, tad jau noteikti ar shoreiz tev ir taisniba !

Link to comment
Share on other sites

tas jau noteikti buus offtopiks, bet slowhands, es tev piekriitu 100% par soad un serj.. vinja vokaals ir nepaarspeejams. btw es pat domaaju, ka vinsh vareetu paarrepot paaris krutos pacanus platajaas bixees un bandanu uz galvas. piis of keik wink.gif

es piemeeram klausos smago muuziku, bet nekad neesmu noliedzis citu muuziku.. es ne vienmeer tuseejos tur kur buutu manai gaumei atbilstosha muuzika, tieshi taapeec esmu noruudiits klausiities jebkaada stila muuziku smile.gif

vieniigais kas man kriit uz nerviem ir latvieshu shlaageris, krievu popsa un clubu muuzika kura taisiita spiezhot paris podzinjas uz kompjuutera.. :/

Link to comment
Share on other sites

mm Hugo man ar pie sirds iet vecie gabali, istevishkji 80' 90' klubu dziesmas un nez kaa pareizi pateikti romantiskaas, kaa arii mans TOPS: Run-DMC, Public Enemy...

ja jau saaku raxtiit tad jaauzraxta garaak...

es klausos dazhaadu muuziku, biezhi vien atkariibaa no omas, ja jautaatu, kas man pret metaalu teiktu ka nekas, skan ariii labi, un nav taa kaa dazhs labs/slikts saka tur jau tiiraakaa auroshana... vot pameegjiniet nodziedaat soad - question! dziesmu....

buutu ieraxtiijis vairaak, bet man skrejoshais...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...