Jump to content
GIGN Forum

polls


macho
 Share

Nu - kursh jums liekas visideaalaakais? :)  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Good Day Goosies and Gentleducks. The time has come once again for you to decide upon something of great importance. smile.gif Gribeejaas kautko skaistu uzrakstiit - nu enivei - balsojiet par jums vismiiljaako tiesiibu pieprasiijumu smile.gif Neieshu tik traki vinjus komenteet bet nu.

1. by xny

HI !!! Nu es speeleeju uz gign servera kaa juus zinat un diezgan biezhi. Es veeleetos Vismaz slotu un paaris amx tiesiibas !!. Gribeetu lai atbild tikai admini , nevis visi citi .

2. by sword

Sveiki, visiem GIGN paarstaavjiem?

Es naaku ar luugumu par admin vote tiesiibaam?

Es ilgi esmu speeleejis GIGN serveri?

GIGN ir bijushas reizes kad GIGN nav neviens admins un saakaas nekaartiibas?

1) Kad dirshvirsuu adminiem P: Admini juus smirdat....

Ira taads gadijums bijis?

Ja uzliktu vote kicku visi balsotu par?

2) Ir gadijumi kad dazhi CS playeri izraada dazhus nelabus pantinjus par karti?

Visiem patiik kartes kaa de_inferno, de_dust2, de_aztec .....

Bet ja ir uzlikta kaada sikaa karte kaa cs_tennis.....

Vajadzeetu likt votemap uz de_inferno vai kaadu citu?

3) Es neizlieliishos ja man buus iedotas vote admin tiesiibas...( tb par ko tur ir ko lieliities?? )

4) Kursh ta negribeetu admin tiesiibas?

5)Dazhus votus lai CS playeriem buutu labaaka speeleeshana

Gaidiishu atbildi.............?

3. by kaiteeklis

Lika raxtiit macho 1)Par bumbu.

Vispirmms vinjiem taa ir jaauzliek , ja tas vinjiem izdodas , tad vinjiem taa ir jaasargaa un tad CT jaameeggina taa atmineet.Javinjie tas neizdodas , tad CT jaatrod taa un jaaasargaaa , lai T nepanjemtu un neuzliktu.Tas lai nebuutu liekas skraidiishanas un laika teereeshanas.

2)Par hostiem

Saakums , ja kaadam T sagribaas raunda ssakumaa nomediit Hostu , tad shim jaauzliek kick , vai slap.Un , ja sanaak taa kad beigaas paliek CT vs Ttad contram jaaiet hosti glaabt , ja neviss jaaskrien fragu vaakt , bet tajaa pashaa laikaa T tie jaasedz.

3)par Kemperiem

Nu tas ir taa ja paliek CT vs T viens pret vienu un , ja shie sheezzz katrs savaa malaa nejeedziiga skatiishanaas vienaa punktaa , tad shiem ir jaaliek slap par kemposhanu , bez bumbas likshanas , vai hostu glaabshanas.

4)Par team kill

Nu tas ir taa , ja kaaadam sagribaas raunda saakumaa saveejo novaakt , vai ievainot vinjam ir jaaliek pretii slap uz pusi lielaaks , nekaas shisnonjeema savam.Bet , ja tas ir noticis ir nejaushi , tad tam ir sava sadalja kur var izveleeties , ko uzlikt vinjam par nejaushu traapijumu - tas ir slap 10 times u.t

Sho es uzraxtiiju , taapeec , ka jums serverii liela dalja no adminiem to nepilda , lai buutu kaartiiba.mani sauc Miks Jaunzems - mans e-mail [email protected] statos emu top15 ... kuraa tur viet.Es gribeetu luugt adminu.

4. by Superrembo

worm es dienas laika meginu tikt gign serveri a nevaru jo prasa no free slot tikai kuriem ir var tikt un ta visu dienu kad tas beidzas parasti speletaji spele un server is full man tiek vakara tikai paspelet worm plz es nevaretu dabut kaut tadas tiesibas jo man visvairak patik gign serveris citos nava tik labi te es jau daudzus pazistu.

5. by blackstar

hmmz! nu slot vajag vienkarshi lai tikt serveri bez problemam!

no ab ari neateiktos, jo ab 4ever!

smiliez.de_2125.gif

6. by lucky-boy

Es veletos klut admins tapec 1.1 kad es ubil enemy admin 3 reizes pec kartas vins mani banoja ara negodigi. 2 Ja es butu admins es liktu kartes kuras izvelas vairakums. 3 es banotu chiterus un tadus speletaju kas sakamu pasauda atnem daudz energijas speciali pasa sakuma tas povik? 4 Speletu godi nesmauktos ka dazi admini sak lidot negaidigi riebjas. 5 visi normali varetu spelet un visi butu laimigi. 5 chiteri daloj ara no servera ja es butu admins un to pamanitu.?

7. by Baksters

Gribetu palugt admin tiesibas GIGN serveri. Esmu ticis jau TOP15 un ceru ka man iedos ADMIN tiesibas ja ir iespejams. Es uzskatu ka saja serveri vel vajadzetu daudz ko mainit piem. F.I.N. klans it ipasi walkman loti biezi liek restartus , tad kad ir svaks rekins, un kiko gandriz visus kas vinu nosauj vai pasaka kaut ko sliktu, pats esmu uzlikts 3reizes uz kick, bet pa laimi ne reizi nesmu izkikots. Es nesaku ja man iedos ADMIN tiesibas vai votes kautkas krasi mainisies, bet es varu meginat. AR CIENU PRET ADMINIEM!!!!!

cX | M[e]X*

P.S. Es nenosodu visu F.I.N. klanu dazi ir realie dzeki??

8. by Renix

? smiliez.de_2125.gif Ei Vai es Vareetu Dabuut admintiesiibas ? Es Nesen Saaku Sheit Speeleet ! Es Normaali Speeleeju un neveelos sheit Sliktas Attieciibas ne ar Ko ! Man Vareetu Iedot Admintiesiibas, Es Buutu Labs Admins, Es Zinu ka tur 4iitreru Nav ! Jo Tur Ir C-D Un ja ir tad tos gruuti pamainiit ! Es Speeleeju pa Riitiem, vakariem un naktiim. No Riitiem paarsvaraaa neviena nava? , Es Ljoti Taas Veelos, Un Veel Es Veelos CW ar [GIGN] Klanu? Ja Var Tad Abus... mani var satikt mirc kanaalaa #cs.empire !!! Es Daudz Speeleeju CS... Atbalstat PLzzz !!!

9. by Chordg

http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ST&f=4&t=128

(da tur viss labs) smile.gif

10. by Chordg a.k.a MPMAGAM

http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ST&f=4&t=75

ai zb veel kaadu likt - davai balsojiet smile.gif

ja kas - variet piedaavaat veel kaadu - es jau varu izmainiit shito pollu smile.gif

btw... gruuta izveele smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak Die! Ku tomeer cilveeki meedz buut [piiiii].

Palikshu uzticiigs SuperRembo "ART"WORKIEM.

Link to comment
Share on other sites

/me aceras

/me noteikti iet mekleet

/me saak nozheelot ka nobalsoja par kaiteekli jo tas prikols bija labaaks smile.gif

ai fak - pievienoju chordu bet pollu nevar izmainiit

btw neatradu to topiku kur vinsh pats ar sevi dirshas smile.gif (ieshu veel pamekleet) smile.gif

ok atradu - pievienoju kaa 10.-to variantu - tikai... sad.gif nevarees par to nobalsot ....

+golfy - tas bija par klanaa tikshanu...

Link to comment
Share on other sites

nu man jau dikti patika 6-tais, burtiski lasot nogaaja!

kaadi indiviiti te nevadaas....ieskaitot mani wink.gif

Link to comment
Share on other sites

5 rulez smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...